Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmińskie święta – dzień trzeci

82 postów w tym temacie

To jest przełom, przez wielkie "P"! To będzie gra przez wielkie "G"!

Oj, ale mi się będą wakacje dłużyć..... pierwszy raz będę czekał na koniec wakacji! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

P.S. Nareszcie widać, że w IV Rzeczpospolitej Polskiej wszystko jest lepsze, tańsze i bardziej (pozdrawiam Romana G.) patriotyczne! Dobre, bo Polskie! ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiele interesujących rzeczy można przeczytać z tego wywiadu. Ja o nic się nie martwię, po prostu wierzę, że się uda i CDP upiecze pyszne ciasteczko którym gracze będą rozkoszować swe podniebienia.
Byle do września :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Najbardziej boję się o interakcję z terenem. Pewnie w grze będzie się roić od niewidzialnych ścian, nie będzie można >wchodzic do domków, wejść między drzewa do lasu, zeskoczyć z dwumetrowego murku...

Będzieeee można. Mówię to bo sam jestem odpowiedzialny za "poruszanie" się w tej grze. Do prawie każdego domu w wiosce czy mieście można wejść. W lesie możemy swobodnie chodzić między drzewami, a na małe murki wiedźmin może się wspinać :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łoł! O_O Jeżeli spełnią się wszystkie obietnice to do mojego panteonu najlepszych cRPG, obok Tormenta, drugiego Baldura i Fallouta zjawi się Wiedźmin. Trzymam za tą grę kciuki! :) Aha i kiedy pre-order edycji kolekcjonerskiej? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niewątpliwie najlepszy tekst spośród trzech świątecznych. Szczególnie przypadły mi do gustu pomysły z potionami, ograniczonym ekwipunkiem (Geralt to Wiedźmin, a nie złomiarz), no i tymi flashbackami. Zapowiada się bardzo innowacyjnie, tym bardziej wierzę, że to będzie naprawdę świetna gra (możecie mnie nazwać naiwniakiem ;) ).
Jedno ''ale'' - już ktoś o tym wspominał. Martwi mnie swoboda ruchu. Interakcja. Nie chcę żadnych ''niewidzialnych ścian'' i klocków zamiast prawdziwych domów, do których można wejść. O tym jakoś jeszcze nie czytałem, tak więc trochę się obawiam. Może ktoś posiada jakieś info?
Co do EKa, to wydaje mi się, że dawali by wiedźmiński amulet. Wcale bym się nie obraził. :)

ZONK!
Boże, jestem chory psychicznie, czekam na wrzesień. x.O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

te wszystkie wywiady są już trochę nudne. Te same pytania odnośnie systemu walki itp. Co nie znaczy, że nie czekam na tą grę:] Ale dla mnie najważniejsze info to wymagania bo kompa nie mam zamiaru w najbliższym czasie zmieniać, ale też nie liczę że wiedźmin pójdzie na max detalach. Po prostu wystarczą mi średnie :E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh, cdp zeby przebic dotychczasowe edycje kolekcjonerskie gier, bedzie musialo wydac EK na granicy oplacalnosci, albo wrecz doplacic, bo pewnie rzeczywista wartosc takiego EK bedzie kolo 200-230zl (a nie wiem czy kazdy bedzie skory dac tyle kasy :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2007 o 14:41, Kojdeś napisał:

Czy ktoś wie czy będą jakieś środki transportu bo jeżeli gra ma sie opierać o książke Andrzeja
Sapkowskiego to przecież Geralt miał konia i to nie jednego.


Ale mówili kiedyś że obszar gry ograniczy się do fragmentu Redanii (bo ma być bogaty, a nie monotonny) dlatego może nie będzie go potrzebował. Ja tam uważam że jeżeli nie ma systemu walki na koni (tak jak w oblivionie) to kon nie spełnia jednej z dwóch swoich funkcji, czyli jest prawie bezużyteczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2007 o 14:49, com5 napisał:

> Czy ktoś wie czy będą jakieś środki transportu bo jeżeli gra ma sie opierać o książke
Andrzeja
> Sapkowskiego to przecież Geralt miał konia i to nie jednego.

Ale mówili kiedyś że obszar gry ograniczy się do fragmentu Redanii (bo ma być bogaty, a nie
monotonny) dlatego może nie będzie go potrzebował. Ja tam uważam że jeżeli nie ma systemu walki
na koni (tak jak w oblivionie) to kon nie spełnia jednej z dwóch swoich funkcji, czyli jest
prawie bezużyteczy.


Gdzie słyszałeś że teren będzie ograniczony a jak byś mógł to podaj strone.

P.S. Mam nadzieje że niebędzie takiej jazdy jak w Gothic 3 że po całym świecie na piechote.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.04.2007 o 14:55, Kojdeś napisał:


P.S. Mam nadzieje że niebędzie takiej jazdy jak w Gothic 3 że po całym świecie na piechote.


To nic. Ja mam nadzieję, że nie będzie tak klaustrofobicznie małych, zamkniętych przestrzeni jak w NWN2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli sam Sapkowski powiedział, że fabuła jest "ok" to ja jestem happy :D
Jeśli same chłopaki z CDA powiedziały, że system walki jest zajebisty to ja jestem happy :D
Walić grafikę. Nie ma pikselozy to ja jestem happy :D
Będzie w EK miniaturka miecza Wiedźmina to ja jestem happy :D

Pozytyw :D
Jestem happy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować