Zaloguj się, aby obserwować  
Ildrian

Źli Superbohaterowie / Superłotry - gra forumowa

21 postów w tym temacie

Kolejna gra forumowa mojego autorstwa ^^

Grupa najgorszych łotrów Warpolis grasuje na ulicach. Wielu superbohaterów chciało ich pokonać. Jedyną pamiątką po nich jest cmentarz. Policja jest bezsilna. Do czasu gdy pojawia się nowy, wspaniały heros, Glorystis, który może zagrozić łotrom. A w dodatku pojawia sie inna grupa superłotrów, chcąca przejąć Warpolis.

KP

Przydomek : Telepatus
Rodzaj mocy : psioniczne
Moce : telepatia, piro, ręce, które leczą, błyskawica z ręki, omamienie, latanie
Broń : miecz
Wygląd : błękitny kombinezon, kominiarka odsłaniająca oczy, spodnie moro
Historia : wpadając do radioaktywnego pojemnika, odkrył w sobie moc. Używając jej do włamań, został uznany szefem superłotrów w Warpolis.
Ranga : Boss

Pozostałe rangi w kolejności dołączenia :
Szach [zarządza dzielnicą]
Haraczowy [osiedlem]
Pobieracz [pojedynczym lokalem]
Psuj [dowódca zwyczajnych łotrów]
Nowicjusz [zwyczajny żołnierz, może być ich więcej niż jeden]

Lista graczy

1. Ildrian [Telaptius]
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie się zapowiada ale napisz wreście SS-a nową edycje.

Przydomek: Ciemny Anioł
Rodzaj mocy: Aktywna
Moce: ma skrzydła, zatrzymuje czas, potrafi przesuwać przedmioty
Broń: czarny pas w Karate
Wygląd: czarne luźne spodnie, czarna luźna bluzka, czarna maska z białym napisem Dark Angel
Historia: znalazł dziwnego ledwo żywego mężczyzne ze szkrzydłami. Ten poprosił o dobicie go. Po zabiciu mężczyzny zwykły młody człowiek stał się ciemny aniołem
Ranga: szach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby wszyscy wiedzieli jak to wygląda :

Obok mojej głowy śmignął pocisk z pistoletu maszynowego. Grupa gliniarzy stała za samochodem. Posłałem płomień w tamtą stronę.
- Cholerny pirotechnik! - krzyknął jakiś policjant, i zaczął biec jak najdalej stąd. Reszta również porzuciła broń. g Mój gang zatarasował im drogę. Szkoda, młodzi ludzie. Wtem pojawił się superbohater, Birdman. Leciał prosto na mnie. Jego cios odrzucił mnie do tyłu. Pozostali użyli swych mocy przeciwko samotnemu durniowi.

Dodam, że piszemy w 1 osobie.

Regulamin

1. Nie obrażamy innych graczy.
2. Nie piszemy jako rasiści, komuniści itp.
3. Wulgaryzmy cenzurujemy gwiazdkami (*).
4. Nadmierny heroizm będzie karany (Załatwiłem Decooma i jego ziomków).

Za niedostosowanie się do regulaminu dostajemy ostrzeżenie, można dostać 2 ostrzeżenia, po czym ban.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach



Przydomek: Czarny rycerz
Rodzaj mocy: Niezwykła szybkośc i zwinnośc,potrafi transformowac w dwie inne formy
Moce: potrafi latac, przejmuje moce wrogów.
Broń: katana z czarnym ostrzem, zrobiona z nieznanego metalu.
Wygląd: potężna czarna zbroja pokrywająca całe ciało.
Historia: podczas eksperymentu US Army człowiek został zakuty na stałe w zbroję. Miał byc bronią. Uciekł jednak i został bohaterem.
Ranga: Haraczowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przydomek : Pavarotti
Rodzaj mocy : moce akustyczne ^^
Moce : teleport, fale akustyczne o nieprzyzwoitej sile, nadludzka szybkość, potężne łapska, piękny bas (syreniasta melodia). . .
Broń : głos, ręce i nogi, mroczni pomagierzy ..
Wygląd : ma małą bliznę na szyi, szczupły lecz potężny człek, ubrany w zamszowy czerwony frak z żabotem i kwiatkiem w kieszeni, białe rękawiczki i białe lakierki. . .
Historia : podczas jednego ze swoich reczitali został postrzelony, poważnie postrzelony w szyję ( zniszczone struny głosowe ) w szpitalu postanowili prześwietlić biedaka by sprawdzić czy kark został nienaruszony, podczas prześwietlania coś poszło sie tak, Pavarotti zdobył nadludzką moc. Ze szpitala nic nie zostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przydomek: night king ninja
rodzaj mocy:szybkosc, znanie wszystkich ssztuk walki na poziomie miwstrz
bron:swięta katana dobra
wygląd: jest ubrany w czrny strój ninjy od stóp do głowy
historia:jest największym wojownikiem z szaulinskiego klasztoru,ale zły bóg wstąpił w jego serce,ninja wtedy wykradł świętą katene dobra i wykorzystuje ją do czynienia zła.
ranga:pobieracz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ZAŁAMKA!!BUUUU ;(

1. Ildrian [Telaptius]
2. Aroski [Ciemny Anioł]
3. Arek13 [Czarny Rycerz]
4. Nazca [Pavarotti]
5. albinskia [Night King Ninja]
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo Ci jeszcze jakaś żyłka pęknie :-]
1. Ildrian [Telaptius]
2. Aroski [Ciemny Anioł]
3. Arek13 [Czarny Rycerz]
4. Nazca [Pavarotti]
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, skoro mało się nas zjawiło, przypomnę, że każdy może dołączyć się do gry w dowolnym czasie jeśli się za bardzo nie rozkręcimy.

Deszcz padał, padał, i padał. W TV podano o napadzie na bank, który powstrzymał Decoom. Cholerny laluś. Jego banda, phi, Birdman, Joke, Helph, General, Pegasse i Saill. A gang Sad'' a? Thief, Coldman, Killer, Blackjack, Rogue, Varr...Nas jest tylko pięciu! Przywaliłem pięścią w poręcz fotela.
- Szach! Chodź tu! - zawołałem. Ciemny Anioł zjawił się obok mnie. - Idź na zwiad! - spojrzałem na dziennik wieczorny, i zmienilem kanał.
- Jutro wieczorem odbędzie się wystawa drogich kamieni - reporter mówił szybko.
- Hłe, hłe - zaśmiałem się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cicho leciałem po przestworzach wypatrując banku, który został obrabowany. Gdy go ujrzałem zleciałem na ziemię. Po chwili chodu skupiłem się i zatrzymałem czas. Musiałem to zrobić z jak największym skupieniem bo kiedyś zatrzymałem czas na sto dwadzieścia trzy lata. Wszedłem do banku i zacząłem oglądać wszystko co tam było. Zabrałem dokumenty osobie która je trzymał, uważnie przeczytałem i ucieszyłem, że będę mógł tylko dać ten papierek swojemu szefowi. Odszedłem stamtąd i przywróciłem bieg czasu. Podczas lotu jakiś helikopter zaczął mnie gonić i słyszałem tylko krzyk z głośników.
- Zabroniono bohaterom latać na terenie miasta. Wyląduj na ziemi.
Znów skupiłem się i odepchnąłem helikopter na pobliski dom. Dalej leciałem już spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przydomek: Shadow
Rodzaj mocy: Walka wrecz
Moce: Niewidzialnosc, super skok, samoregeneracja
Broń: Szpony
Wygląd: Kobieta, niewysoka, szczupła, póldługie czarne włosy; kostium: biało - turkusowa korona w ksztalcie skrzydel; turkusowa obcisla bluzka odslaniajaca ramiona, dekolt, plecy i brzuch; turkusowo - biale rajtuzy z półprzezroczystymi wzorami na udach; biało - turkusowe rekawice; bialy pas; ciemnoczerwony malunek na twarzy i ciemny makijaz; (Całość na załączonych obrazkach [nie liczac symbolu na klatce piersiowej] ;))
Historia: Owiana tajemnicą. Obecnie Shadow nie przynalezy do zadnej supergrupy, gdyz lubi pracowac samemu. Telepatus uratowal jej kiedys zycie, wiec teraz starajac sie splacic dlug wdziecznosci czesto ofiaruje mu swoja pomoc. Nie uznaje jednak nikogo zwierzchnictwa. Jest cichym morderca, ktory jest w stanie zabic znienacka swoj cel, ale nie boi sie konfrontacji z najwieksza grupa przeciwnikow. Mimo, ze jest postacia bardzo tajemnicza od razu mozna zauwazyc, ze jets wlasciwie pozbawiona ludzkich uczuc i jest przesiaknieta zlem.
Ranga: Nowicjusz

1. Ildrian [Telaptius]
2. Aroski [Ciemny Anioł]
3. Arek13 [Czarny Rycerz]
4. Nazca [Pavarotti]
5. albinskia [Night King Ninja]
6. Wiadroman [Shadow]
7.
8.
9.
10.
11.
12.

[Mam nadzieje, ze gra szybko nie upadnie, bo moze z tego wyjsc cos naprawde ciekawego. :) Szczegolnie,z e jest osadzona w ciekawych realiach. No chlopcy... Postarajmy sie :D]
[PS. Nie istanieje nic takiego jak "Źli superbohaterowie". ;P]

20070410234548

20070410234601

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2007 o 19:45, Ildrian napisał:

NO UZUPEŁNIAJCIE TĄ LISTĘ GRACZY DO *****[wstaw dowolne przekleństwo]


Jesli nie masz nic do powiedzenia w temacie, nawet zalozonym przez siebie to nic nie mow. Ponaglanie uzytkownikow, zeby sie zapisali do gry nie ma zadnego sensu, a juz szczegolnie jesli robisz to w taki sposob. Ostrzezenie za spam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować