Zaloguj się, aby obserwować  
Bimber1995

Gra forumowa: Żywe Trupy

25 postów w tym temacie

Najpierw chciałbym zobaczyć kto by na taką grę się pisał. Jeśli zgłosi się co najmniej 10 osób zaczniemy grę. Nie szukam osób które od tak sobie przestaną pisać. Kto chętny niech odrazu zapisze karte swojej postaci. Ma wyglądać tak:

Imię i nazwisko:
Kolor skury: (murzyn, biały, indianin, żółty)
Narodowość:
Historia: (o tym jak Zombiaki przeszkodziły mu w normalnym życiu albo jak się stał Zombim)
Umiejętności: (proszę nie wypisywać czegoś takiego: zabija 894654136476 zombiaków jednym zamachem ręki albo zjada 5416584635468 ludzi jednym kęsem)
Broń: w której jest szkolony(a), np. maczeta
Rasa: zombiaki czy ludzie sami wybiercie: 5 ludzi 5 zombich

Jak się spodoba taki pomysł to zabisze więcej szegułów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2007 o 14:40, Aroski napisał:

Najpierw chciałbym zobaczyć kto by na taką grę się pisał. Jeśli zgłosi się co najmniej 10 osób
zaczniemy grę. Nie szukam osób które od tak sobie przestaną pisać. Kto chętny niech odrazu
zapisze karte swojej postaci. Ma wyglądać tak:

Imię i nazwisko:
Kolor skury: (murzyn, biały, indianin, żółty)
Narodowość:
Historia: (o tym jak Zombiaki przeszkodziły mu w normalnym życiu albo jak się stał Zombim)
Umiejętności: (proszę nie wypisywać czegoś takiego: zabija 894654136476 zombiaków jednym zamachem
ręki albo zjada 5416584635468 ludzi jednym kęsem)
Broń: w której jest szkolony(a), np. maczeta
Rasa: zombiaki czy ludzie sami wybiercie: 5 ludzi 5 zombich

Jak się spodoba taki pomysł to zabisze więcej szegułów.


No to zapisz więcej szczegułów to może się skusze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2007 o 14:40, Aroski napisał:

Kolor skury: (murzyn, biały, indianin, żółty)

Jak czytam coś takiego to sie odechciewa brać udział w tej grze...
Ogólnie nie wiadomo o co chodzi. Nic nie jest przemyślane, brak jakichkolwiek reguł gry.
Rada: Przestudiuj najpierw słownik ortograficzny i słownik poprawnej polszczyzny, a potem możesz myśleć o zakładaniu jakiejś gry :)

Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ale panie na tym forum się za mnie wzięły od kiedy zrobiłem Temat "Czy tu są kobiety". Proszę o czytanie całych postów po trzy razy. Potem jeszcze trochę pomyśleć, a następnie pisać co się nie podoba. Jak chcecie więcej szczegułów to niech będzie was trochę więcej. Słyszeliście o dysleksji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2007 o 18:06, Aroski napisał:

Nie wiem ale panie na tym forum się za mnie wzięły od kiedy zrobiłem Temat "Czy tu są kobiety".
Proszę o czytanie całych postów po trzy razy. Potem jeszcze trochę pomyśleć, a następnie pisać
co się nie podoba. Jak chcecie więcej szczegułów to niech będzie was trochę więcej. Słyszeliście
o dysleksji.

Tyle że Deejay to nie dziewczyna lol xD Napisz jakąś fabułe i zjedz słownik ortograficzny. Masz całkiem fajny pomysł na gre tyle że niezbyt dopracowany :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko się tu nie podoba, zero jakiejkolwiek logiki, za bardzo sam nie wiesz co chcesz osiągnąć i co zrobić a zakładasz temat z grą. Nikt się nie zgłosi na takiego badziwiewia dopóki nie napiszesz porządnie co to ma być i jak ma wyglądać. A co do dysleksji, widzę że moda na zasłanianie się papierkiem dalej wrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2007 o 18:11, oOreVenOo napisał:

Wszystko się tu nie podoba, zero jakiejkolwiek logiki, za bardzo sam nie wiesz co chcesz osiągnąć
i co zrobić a zakładasz temat z grą. Nikt się nie zgłosi na takiego badziwiewia dopóki nie
napiszesz porządnie co to ma być i jak ma wyglądać. A co do dysleksji, widzę że moda na zasłanianie
się papierkiem dalej wrze.


Myślisz, że co jak jesteś wyższa rangą to co lepsza niby jesteś. Ja się nie zasłaniam papierkiem. Jeśli już dyslekcja kogoś złapie to dostaje po tyłku za to, że ktoś inny kłamie. Aha i czemu jesteś taką wredny(a). Co za dużo na ciebie najeżdżali w szkole to ty musisz się zemścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grasz w wiele forumowych gier, i mimo to tworzysz następne. Nie lepiej stworzyć jedną dobrą? A co do zasłaniania się dyslekcją, wybacz ale zostawiam to bez zbędnego komentarza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2007 o 18:31, Aroski napisał:

Myślisz, że co jak jesteś wyższa rangą to co lepsza niby jesteś. Ja się nie zasłaniam papierkiem.
Jeśli już dyslekcja kogoś złapie to dostaje po tyłku za to, że ktoś inny kłamie. Aha i czemu
jesteś taką wredny(a). Co za dużo na ciebie najeżdżali w szkole to ty musisz się zemścić.


Zdziwisz się ale miałem jeszcze wyższą rangę ale miałem parę razy degrada za mówienie prawdy i nie wyparzony jęzor, prawda w oczy kole. Ranga tutaj nie ma nic do rzeczy. Co do błędów ort wgraj sobie FireFoxa 2.0 podkreśla błędy, będziesz wiedział co piszesz źle a przy okazji zapamiętasz jak się pisze przyda Ci się. Nie mam zamiaru się na nikim mścić, w szkole mnie nie biją, mama z tata mnie kocha przynajmniej na razie. Co do samej gry chodzi mi o że szukasz chętny na totalny niewypał, od razu trzeba było podać zasady, fabułę, reguły gry a nie najpierw szukać graczy. To tak jak ja bym szukał graczy do CSa ale nie miał samej gry, trochę dziwne nieprawdaż ? Proponuję już nic nie pisać w tym wątku a sam założyciel niech przemyśli zasady, reguły i je zamieści, koniec offtopu czy spamu albo czego tam jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra napisze zasady.
1. Obowiązuje pisanie postów co najmniej pięcie linijkowych.
2. Jakieś uwagi co do gry piszemy w pogrubieniu.
3. Tutaj również obowiązują zasady gram.pl
4. Nie pisać, że ktoś robi błędy ortograficzne. Bo na pewno nie tylko ja będę popełniał błędy, a wiem jak to boli.
5. Ten kto będzie nie będzie tych zasad przestrzegał to niech liczy się z tym, że go Zombie zje, albo znajdzie niewypał bomby atomowej.
6. Jeśli czegoś nie rozumiecie piszcie na moje gg 3016680.
Dobrze teraz szczegóły:
Potrzebuje pięciu ludzi i pięciu Zombie, proszę o nie pisanie czegoś takiego: zabiłem wszystkich Zombie jednym strzałem, ostatnio jest moda na storyleting (czy jakoś tak) podoba mi się ten story coś tam.
To nie jest storyleting:
Wszedłem do pokoju i zabiłem dwóch Zombie

To jest storyleting:
Uchyliłem lekko drzwi. Zobaczyłem tam dwóch Zombiech. Szybko wskoczyłem do pokoju i kiedy zaczęły się do mnie zbliżać zastrzeliłem je. (to może nie jest storyletnig ale i tak jest lepsze od tego pierwszego)
No, a jak pisać kartę jest w pierwszym poście. Od teraz będę się starał. Pisze razem ze słownikiem każdy wyraz czytam po trzy razy i zastanawiam się czy tam czasami nie ma błedów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, za zgodą Aroskiego :

Człowiek powstał miliony lat temu, awansował od australopiteka poprzez neanderlandczyka i homo erectus do homo sapiens. Pech chciał, że technologia szlifowana od lat, doprowadziła do jego zguby...

- Dokopaliśmy się, Tom.
- Dobra, zawiadomię jajogłowych. - Tom sięgnął po telefon. - Halo? Odkryliśmy to niewiadomo co. Przyślijcie tu kogoś.
- Zrozumiano - głos w telefonie był twardy, jakby podbijany gwoździami. Tomowi zatrzeszczało w uchu.

***

Naukowcy zeszli w dół. Wokoło unosiły się zielone opary. W kilka sekund mężczyźni zasłabli.

***

Na powierzchni Tom i Nigel oczekiwali powrotu. Ekipa rozeszła się do domów. Usłyszeli sapanie. Jeden z robotników podał rękę naukowcowi. Wydawału mu się dziwnie pomarszczona. Spojrzał na jego twarz. Przeraził się, a profesor wbił się zębami w jego ramię. Zombie...

Ludzie dotarli do złóż Zomb. Zombi wypuszczały próbki Zomb w każdym domu, zmieniajac mieszkańcow w potwory...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2007 o 19:28, Dark Templar napisał:

Ludzie dotarli do złóż Zomb. Zombi wypuszczały próbki Zomb w każdym domu,
zmieniajac mieszkańcow w potwory...


Te "smaczki" w fabule zasługują na duży plus... ;]


Ildrian pisze początek opowieści w prawie każdej grze forumowej którą znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2007 o 19:39, Aroski napisał:

Ildrian pisze początek opowieści w prawie każdej grze forumowej którą znam.


Jeżeli "złoża Zomb/Zombu/Zombich" pasują do Twojej gry, to ja nie mam tu nic do powiedzenia :D Ot taka mała dygresja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2007 o 19:59, Dark Templar napisał:

> Ildrian pisze początek opowieści w prawie każdej grze forumowej którą znam.

Jeżeli "złoża Zomb/Zombu/Zombich" pasują do Twojej gry, to ja nie mam tu nic do powiedzenia
:D Ot taka mała dygresja...


Czytałeś może tytuł tej gry. Słowo Zombie chyba pasuje do żywych trupów prawda czy tylko ja jestem taki nieświadomy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować