Zaloguj się, aby obserwować  
Dodo1345

Dziwne ale prawdziwe

62 postów w tym temacie

to jedna z historii typu nie róbcie tego w domu.
jak bylem maly to nalalem tacie do baku rozpuszczalnika i wybielacza,bo mial silinik troche brudny i myslalem ze do srodka to oczysci.
efekt??nowa swiecia,ojciec rozwalil sprzegla,a ja .....jak sie schowalem w kiblu do ojciec wyrwal klamke a drzagi wbily sie we mnie bo piznelo z romachem

hmmm w sumie nie przypominam sobie jakiejś dziwnej rzeczy przezemnie zrobionej, lecz mój starszy brat mnie dobija:) a tak w sumie to sam sobie się dziwię że piszę tego posta:)

Ja pamiętam tylko tyle, że kradłem z własnej lodówki kiełbase, jadłem kocie żarcie i przez sen wynoszę czasem kołdrę do łazienki i tam śpie a kołdra lezy w kuchni.

a ja nie robie sobie jaj ale czesto lunatykuje raz walilem zegarkiem o biurko albo raz pobilem brata
straszne smieszne ale prawdziwe:D

Przeglądam sobie ten temat z kumplami i.. przypomniało nam się coś.
Gdy moi rodzice wyjechali na wakacje (ja z nimi nie jeżdże) to urządziliśmy małe party. Później w nocy kumpel padł jak prześcieradło, ale po 2 godz. wstał, wszedł do dużego pokoju i krzynknął (lunatykując):

DLACZEGO TO JA ZAWSZE SIE MUSZE UCZYć!!!

Takie było z niego rycie, że ja nie mogę. Jak wiadomo rano nic nie pamiętał.

Dnia 10.04.2007 o 14:16, Lesz3yk napisał:

Dziwne - wczoraj jeszcze były święta, a jutro już do szkoły...

wczoraj był piątek a dzisiaj jest sobota to jest najdziwniejsze

Codziennie wstaję lewą nogą bo mi to szczęście przynosi... a tak to czasami zdarza mi się lunatykować. Nie ma z tego polewki, ale dla mnie to dziwne jak sie czasami obudzę np. w kiblu :D:D

Albo miałam kiedyś dziwną sytuację. Po 70 kilku godzinach nie spania (wracałam autokarem z Włoch a jeszcze wcześniej nie spałam i wyszło 70 h) i powrocie do domu siadłam sobie na kompa. No i wieczorem sobie tak siedze i siedze i puściłam tate a sama położyłam sie leżeć i oglądać tv. Było ok. 21. No i... obudziłam sie rano. Zapytałam taty, kto mnie przeniósł (nic nie pamiętałam). Na co tata stwiedził, ze zasnełam u niego w łóżku, po czym jak on mnie zaczął budzić to położyłam sie na fotelu, i tam spałam. Tata mnie znowu budził i położyłam się u siebie :D szkoda, że znam tę historie tylko z opowieści taty :D:D

Dnia 21.04.2007 o 15:27, 3wkA napisał:

Dość dziwne było to, że sie urodziłam;] I dziwne ze jeszcze żyje;p

To jest dość dziwne dlaczego my jeszcze żyjemy ale nie warto się zastanawiać bo jeszcze spełnią się nasze życzenia.....:)

Dnia 23.04.2007 o 17:09, Dodo1345 napisał:

> Dość dziwne było to, że sie urodziłam;] I dziwne ze jeszcze żyje;p

To jest dość dziwne dlaczego my jeszcze żyjemy ale nie warto się zastanawiać bo jeszcze spełnią
się nasze życzenia.....:)

Nie pamiętam kiedy ostatnio spełniło się moje marzenie/ życzenie ;]

Dnia 23.04.2007 o 21:05, 3wkA napisał:

> > Dość dziwne było to, że sie urodziłam;] I dziwne ze jeszcze żyje;p
>
> To jest dość dziwne dlaczego my jeszcze żyjemy ale nie warto się zastanawiać bo jeszcze
spełnią
> się nasze życzenia.....:)
>
Nie pamiętam kiedy ostatnio spełniło się moje marzenie/ życzenie ;]

Życzenia się spełniają a zwłaszcza te najgorsze......

Dziwna rzecza u mnie bylo, ze jak bylem maly jak tylko wchodzilem do domu od razu lecialem do pokoju siostry i wyrzucalem z balkonu te same rzeczy co zawsze ;p : piórnik, teczka, jakies ksiazki. raz wrzucilem telefon do wanny, ale to juz z innej beczki ;p

ee z tym lunatykowaniem to cieniaaasy;P

ja lunatykujac:

nalalem do wanny^^
do kosza na smieci^^
Pobilem siostre koszulka ( tj, z tego co slyszalem, to wszedlem to jej pokoju, na progu stanalem i sobie to koszulka pomachalem, a potem zaczalem nia ja bic:P)
oprocz tego czesto zdarza mi sie, gdy konczy mi sie sen i sie budze, krzyczec i machac rekami, bo wydaje mi sie ze spadam:P

Dnia 24.04.2007 o 14:37, czad93 napisał:

ee z tym lunatykowaniem to cieniaaasy;P

ja lunatykujac:

nalalem do wanny^^
do kosza na smieci^^
Pobilem siostre koszulka ( tj, z tego co slyszalem, to wszedlem to jej pokoju, na progu stanalem
i sobie to koszulka pomachalem, a potem zaczalem nia ja bic:P)
oprocz tego czesto zdarza mi sie, gdy konczy mi sie sen i sie budze, krzyczec i machac rekami,
bo wydaje mi sie ze spadam:P

Ło ja Cie, współczuje ;D Ale ciekawie musi być jak lejesz gdzie popadnie :P mmm... ;]
Pozdrawiam!

A ja kilka miesięcy wstecz gadałem przez sen tak, że było mnie słychać na parterze! (Śpię na pierwszym piętrze) Co ciekawsze, mimo iż ryczałem jak muł, sma się nie obudziłem! :-)

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować