Zaloguj się, aby obserwować  
Domon

Street Racing Syndicate vs. Carbon.

19 postów w tym temacie

Witam.
Napisałem Carbon ale można porównywać tu całą serię NFS.
Moim zdanie obie gierki są dobre z małą przewaga NFS , a wy jak sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2007 o 20:36, Domon napisał:

Witam.
Napisałem Carbon ale można porównywać tu całą serię NFS.
Moim zdanie obie gierki są dobre z małą przewaga NFS , a wy jak sądzicie?

eeeeee... Chyba nie ma porównania :) NFS wygrywa bez walki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2007 o 20:37, Zgłębiczart napisał:

> Witam.
> Napisałem Carbon ale można porównywać tu całą serię NFS.
> Moim zdanie obie gierki są dobre z małą przewaga NFS , a wy jak sądzicie?
eeeeee... Chyba nie ma porównania :) NFS wygrywa bez walki



No niby tak , ale obie gierki są do siebie podobne. W NFS jest więcej opcji tuningu i lepsza nie rozmyta grafika jak to jest w SRS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem...
Ja się bardzo na Carbonie zawiodłem, za to w mi SRS się bardzo przyjemnie grało. :]
No i Carbon kosztuje chyba >100 zł, a SRS tylko 14,9 ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2007 o 20:42, pawcio321 napisał:

No nie wiem...
Ja się bardzo na Carbonie zawiodłem, za to w mi SRS się bardzo przyjemnie grało. :]
No i Carbon kosztuje chyba >100 zł, a SRS tylko 14,9 ;).



Dwie gierki fajne. Z przewagą NFS . Grafika lepsza. Nieprzeszkadzało ci to że w SRS jest rozmyta grafika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2007 o 20:46, pawcio321 napisał:

> NFs wygrywa ofc.

A masz jakiś argument poza znaną marką?

Nawet gdyby gre robiło studio "zadupie" a nazywała by się "Wyścigi Kaczek" to i tak byłaby o niebo lepsza od SRS''a. Nie ta liga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2007 o 20:46, pawcio321 napisał:


Oczywiście, grałem w obydwie gry i jka dlamnie to nawet Underground 2 mógłby wygrać z SRS''em. Porównanie Carbona z SRS''em nie ma najmniejszego sensu to oczywiste , że Carbon wygrywa bo jest lepszy dlatego napisałem że NFS wygraywa ofc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2007 o 20:45, Domon napisał:

> No nie wiem...
> Ja się bardzo na Carbonie zawiodłem, za to w mi SRS się bardzo przyjemnie grało. :]
> No i Carbon kosztuje chyba >100 zł, a SRS tylko 14,9 ;).


Dwie gierki fajne. Z przewagą NFS . Grafika lepsza. Nieprzeszkadzało ci to że w SRS jest rozmyta
grafika?


Raczej nie, chociaż z początku nie mogłem się do niej przyzwyczaic. Poza tym ta gra ma pewien klimat, budowany między innymi przez specyficzną graifkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi tylko o porównanie Carbona i SRS. To Carbon troszeczke lepszy jednak, wozy w NFS mi bardziej przypadły do gustu, ale model jazdy był beznadziejny. Natomiast w SRS wozy były słabe a model jazdy niczego sobie. Ale mimo wszystko gdybym miał wybierać wybrałbym Carbona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2007 o 20:48, Zgłębiczart napisał:

> > NFs wygrywa ofc.
>
> A masz jakiś argument poza znaną marką?
Nawet gdyby gre robiło studio "zadupie" a nazywała by się "Wyścigi Kaczek" to i tak byłaby
o niebo lepsza od SRS''a. Nie ta liga.


Aha "nie ta liga", "bo jest lepszy", "to oczywiste". Nie ma to jak rzeczowe argumenty, lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.04.2007 o 20:57, pawcio321 napisał:


Aha "nie ta liga", "bo jest lepszy", "to oczywiste". Nie ma to jak rzeczowe argumenty, lol

Model jazdy lepszy w SRS, wozy lepsze w Carbonie, trasy lepsze w Carbonie (kanion ;), grafika lepsza w Carbonie, fizyka jazdy lepsza w Carbonie, klimat lepszy w Carbonie. Wystarczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2007 o 20:54, edzio13 napisał:

Jeżeli chodzi tylko o porównanie Carbona i SRS. To Carbon troszeczke lepszy jednak, wozy w
NFS mi bardziej przypadły do gustu, ale model jazdy był beznadziejny. Natomiast w SRS wozy
były słabe a model jazdy niczego sobie. Ale mimo wszystko gdybym miał wybierać wybrałbym Carbona.


Właśnie mi też się dużo bardziej podobały samochody z Carbona, w końcu kto nie chciałby pojeździc takimi furami. Ale w tym aspekcie Carbona o głowę bije Test Drive Unlimited, więc wychodzi na to, że ta gra nie ma żadnych większych zalet. Jest po prostu przeciętna, mimo że należy do Bardzo_Znanej_Marki Need For Speed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2007 o 20:59, Zgłębiczart napisał:


>
> Aha "nie ta liga", "bo jest lepszy", "to oczywiste". Nie ma to jak rzeczowe argumenty,
lol
Model jazdy lepszy w SRS, wozy lepsze w Carbonie, trasy lepsze w Carbonie (kanion ;), grafika
lepsza w Carbonie, fizyka jazdy lepsza w Carbonie, klimat lepszy w Carbonie. Wystarczy?


Grafika lepsza jak ktoś ma odpowiedni komp, u mnie wyglądała przeciętnie, zaś SRS mi się bardzo podobało. Trasy może i lepsze, ale pokonuje się je w takim tempie, że nawet nie zwraca się uwagi na ich wygląd. Co do fizyki się zgodzę. Klimat zaś jest rzeczą subiektywną i mi jakoś nie przypadł do gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze tylko chciałem dodać że nie mówię jakie to SRS jest beznadziejne, tylko przyrównuje je do Carbona. Grałem w obie gry, obie mi się podobały, jednak myśle że Carbon jest nieco lepszy niż SRS. Ale polecam również SRS, szczególnie tym którym Carbon nie przypadł do gustu (a takich osób jest wiele :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2007 o 21:10, Zgłębiczart napisał:

Jeszcze tylko chciałem dodać że nie mówię jakie to SRS jest beznadziejne, tylko przyrównuje
je do Carbona. Grałem w obie gry, obie mi się podobały, jednak myśle że Carbon jest nieco lepszy
niż SRS. Ale polecam również SRS, szczególnie tym którym Carbon nie przypadł do gustu (a takich
osób jest wiele :).


Zgadzam się z Tobą :)
Widzę, że moje argumenty podziałały. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra. Myślałem do czego SRS porównywać napisałem do Carbona i widać że się pomyliłem.
Proszę Moderatora o zmianę nazwy tematu na Street Racing Syndicate vs. NFS Undeground 1,2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2007 o 07:08, Domon napisał:

Proszę Moderatora o zmianę nazwy tematu na Street Racing Syndicate vs. NFS Undeground 1,2

Czyli że SRS jest za słaby w porównaniu z Carbonem, ale z U i U2 ma jakieś szanse??? U1 miażdzy Carbona pod każdym względem, U2 jest minimalnie gorsze od prequela- może jest więcej tuningu, ale to już nie był ten power :D
A porównanie Carbon-SRS... remis, ale ze wskazaniem na SRS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować