Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tydzień z grą S.T.A.L.K.E.R.: Cień Czarnobyla - dzień pierwszy

106 postów w tym temacie

Dnia 10.04.2007 o 00:20, Sashh napisał:

A słyszałeś, że to niepotwierdzona oficjalnie plotka?


Nie wiem jak z Doomem 3, ale wyciek kodu źródłowego z HL2 był potwierdzony przez producentów tej gry. Sam nawet wklejałem na starym forum CDP oficjalne stanowisko, a potem też je przetłumaczyłem, kogoś z Valve w tej sprawie, bodajże był to założyciel studia Gabe Newell.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja tam kupiłem EK i dziś maja wysyłać czyli jutro będzie paczuszka u mnie na miejscu:D... ech a tu jeszcze gram w TDU... jak tu pogodzić oba tytuły...:) a wracając do tekstu jest b. interesujący...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2012W Strefie operuje coraz wiecej Stalkerów, chociaż większość z nich to amatorzy pozbawieni profesjonalnego sprzętu, którzy szybko giną. W Zonie działa kilka nielegalnych punktów handlowych gdzie Stalkerzy wymieniają się informacjami, artefaktami i bronią. Na obszarze znajduje się także wiele skupisk zwykłych bandytów i członków mafii, którzy żerują na nieuważnych Stalkerach.

Zaczyna się Twoja gra.

koniec 2012 ops koniec świata sie zaczął:P giniesz i kończy sie gra:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie byłoby wypowiadać się na tematy o których się wie cokolwiek.
STALKER nie korzysta z `kodu źrodłowego` jakiejś gry ale dopatrzono się tam tekstur które występują min. w D3, HL2 czy BF2.
Nie wiadomo jednak, czy twórcy mieli licencje na to - czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko czekam na środę, bo wtedy dostanę dtalkera(jak z reszta wszyscy którzy kupili go na gram.pl:)). Od samego poczatku chcialem miec ta gre i w koncu sie doczekalem. Tez bym chcial EK ale jest troche droga:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla wszystkich, którzy są ciekawi jak funkcjonuje elektrownia atomowa mam wspaniały mały programik, który jest symulatorem takowej elektrowni. Można nawet wywoływać własne katastrofy, radzić sobie z losowymi awariami itp. Świetna rzecz.

http://rapidshare.com/files/25219220/reaktor.exe.html (samorozpakowujące się archiwum rar, więc bez obaw)

Niestety nie ma w programie (albo ja nie znalazłem) żadnych informacji o licencji ani o autorze (jeśli ktoś coś wie - proszę dać znać). Program ma przede wszystkim wartość edukacyjną, więc mam nadzieje, że kimkolwiek autor jest to nie ma nic przeciwko, że zamieszczam tu jego działo (swoją drogą świetna robota!).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować