Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tydzień z grą S.T.A.L.K.E.R.: Cień Czarnobyla - dzień pierwszy

106 postów w tym temacie

Dnia 10.04.2007 o 12:10, donaan napisał:

Ok jest już dobrze 093 egz. ^^ oraz Status Twojego zamówienia: wysłane w dniu 10 kwietnia 2007,
no to czekam z niecierpliwością.


A kiedy złożyłeś zamówienie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza sprawa. Jak mogliście grać w STALKERA skoro ta gra nie miała jeszcze premiery? Czyżby piraciki?
Druga sprawa. Edycja Kolekcjonerska jest po prostu za droga, stąd małe zapotrzebowanie na nią. Ja zamówiłem w pre-orderze wersję zwyczajną. Dodatkowe gadżety nie są moim zdaniem warte dodatkowej kasy. Za dużo kosztuje ta impreza.
Sprawa trzecia. Nie wiem czy gra jest zabugowana. Podobno wyszedł już patch. Ciekawe czy będzie już zaimplementowany do gry, która trafi do sprzedaży?
Sprawa czwarta. Screeny prezentują się piękne. Otoczenie jest bardzo mroczne i tajemnicze. Tego oczekuję od tej gry. Widziałem autentyczne fotki z Czernobyla i screeny oddają klimat opuszczonego miasta. W rzeczywistości Czernobyl wygląda rónie ponuro. Opuszczone domy z meblami, place zabaw, przedszkola z porozrzucanymi zabawkami. To jest to. Chciałem to zobaczyć w grze i zobaczę.
Niedawno wyszedł mod do Operacji Flashpoint z Czernobylem. Autorzy pięknie oddali klimat opuszczonego miasta. W STALKERZE może to wyglądać jeszcze lepiej :) .
Czekam na przesyłkę. Zobaczymy jak to wszystko będzie wyglądało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza sprawa. Jak mogliście grać w STALKERA skoro ta gra nie miała jeszcze premiery? Czyżby piraciki?
Druga sprawa. Edycja Kolekcjonerska jest po prostu za droga, stąd małe zapotrzebowanie na nią. Ja zamówiłem w pre-orderze wersję zwyczajną. Dodatkowe gadżety nie są moim zdaniem warte dodatkowej kasy. Za dużo kosztuje ta impreza.
Sprawa trzecia. Nie wiem czy gra jest zabugowana. Podobno wyszedł już patch. Ciekawe czy będzie już zaimplementowany do gry, która trafi do sprzedaży?
Sprawa czwarta. Screeny prezentują się piękne. Otoczenie jest bardzo mroczne i tajemnicze. Tego oczekuję od tej gry. Widziałem autentyczne fotki z Czernobyla i screeny oddają klimat opuszczonego miasta. W rzeczywistości Czernobyl wygląda rónie ponuro. Opuszczone domy z meblami, place zabaw, przedszkola z porozrzucanymi zabawkami. To jest to. Chciałem to zobaczyć w grze i zobaczę.
Niedawno wyszedł mod do Operacji Flashpoint z Czernobylem. Autorzy pięknie oddali klimat opuszczonego miasta. W STALKERZE może to wyglądać jeszcze lepiej :) .
Czekam na przesyłkę. Zobaczymy jak to wszystko będzie wyglądało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, czy te wichury o 6 rano będą w grze. ;]
IMO Stalker to chyba jedna z najbardziej klimatycznych gier - wyobraźcie to sobie: ranek, środek pustego miasta, wichura i wyjący w oddali wilk mutant. ^_^ Już się nie mogę doczekać. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2007 o 12:22, Wujek Przecinak napisał:

Pierwsza sprawa. Jak mogliście grać w STALKERA skoro ta gra nie miała jeszcze premiery? Czyżby
piraciki?


Premiera S.T.A.L.K.E.R.A. miała miejsce 20 marca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Śwoetny artykuł naprawdę! już nie moge się doczekać śroody kiedy zlapie go w swoje shpony ^^, a tak apropo to czemu mam nadal status zamówienie nr *************: złożone Śr, 04.04.2007, pakowane i przygotowywane do wysyłki , zostanie wysłane 10 kwietnia 2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2007 o 12:55, Andy 1 napisał:

Śwoetny artykuł naprawdę! już nie moge się doczekać śroody kiedy zlapie go w swoje shpony ^^,
a tak apropo to czemu mam nadal status zamówienie nr *************: złożone Śr, 04.04.2007,
pakowane i przygotowywane do wysyłki , zostanie wysłane 10 kwietnia 2007


Tak to prawda bardzo dobry artykuł...Ja wysłałem zamówienie 10.03.2007 i też nadal mam tak samo jak ty??
Ale poczekam mam nadzieje że to się w ciągu kilku gozin zmieni... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HAHA ale wy dobzi wiecei co może artykuł i screeny promujące gre są fajne ale jak zagracie w gre to rzucicie pudełkiem od gry o ściane...Ja juz grałem w nią na swoim kompie na początku kwietnia..NIE PYTAĆ SKĄD MIALEM ALE MIALEM I MAM NADAL i mówie wam ludzie nie warto kupowac tej gry jest mocno przereklamowana,zał mi jej a jednyne co mi sie w niej podoba to niebo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorka za drugiego posta ale...Assasin tegi wilka to ty sie bardziej wystraszysz niż nim nacieszysz oczy...mówie serio no ale najlepsze oprocz nieba są w grze te skazone terytoria gdzie nagle kolo ciebie wyrasta TORNADO i nie wies co zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może być bardziej uzasadnij dlaczego ta gra jest głupia itp; Powiadasz, że masz STALKERA od dawna i nadal go masz. Nie wciskaj mi kitu, że masz od dobroczynnego wujka z zagranicy. Pewnie sobie ściągałeś od wujka Torren...
gra ma masę błędów i penie ci źle chodzi i narzekasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2007 o 13:18, MisioKGB napisał:

HAHA ale wy dobzi wiecei co może artykuł i screeny promujące gre są fajne ale jak zagracie
w gre to rzucicie pudełkiem od gry o ściane...Ja juz grałem w nią na swoim kompie na początku
kwietnia..NIE PYTAĆ SKĄD MIALEM ALE MIALEM I MAM NADAL i mówie wam ludzie nie warto kupowac
tej gry jest mocno przereklamowana,zał mi jej a jednyne co mi sie w niej podoba to niebo


Niestety muszę się z kolegą zgodzić, że gra jest przereklamowana. Owszem grać można długo ale pod warunkiem, że mamy ochotę, bo jeśli robimy tylko to co trzeba przejdziemy ją nawet za jednym zamachem (poważnie !!!). Niestety cel gry jest taki, że tak naprawdę go nie ma-wiem, że to śmieszne ale zobaczycie jak ją przejdziecie :( Ja jestem zasmucony tym, więc teraz gram na poziomie veterna :P Oczywiście grać można długo długo, zanim zobaczymy zakończenie ale misje poboczne się (niestety) powtarzają, albo mamy za mało czasu by je wykonać. Poza tym świat nie jest taki wielki jak się wydaje na początku. Zresztą to wasza kasa, róbta co chceta, kończa paczta !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech ciocie z Anglii, wujkowie z Karaibów. Może w betę graliście :] ?
Słyszalem opinię o znajmoego, który też ma ciocię na Giblartarze, że STALKER jest bardzo fajną grą. Jeżeli ktoś oczekiwał bóg wie czego, to może się zawieść. Ja nie oczekuję cudów. Oczekuję przyjemnej gry. Piękna nie musi być, ważne żeby miała klimat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować