Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

S.T.A.L.K.E.R.: Cień Czarnobyla nadciąga!

86 postów w tym temacie

Dnia 10.04.2007 o 15:04, Adidas66 napisał:

Nareszcie, 80 zł już czeka w portfelu.


Ja również zachomikowałem osiem dyszek dla tej bardzo dobrej produkcji :)
Ale myśle że będzie sie opłacało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2007 o 14:26, Kamexo napisał:

A by było śmiesznie, gdyby ze związkiem z tym, że planowana premiera piątek 13 coś nie wyszło
i premiera zostaje przesunięta :)


Nic lepiej na ten temat nie kracz:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to jak to w końcu będzie wiele osób mówi, że przesyłki, które dzisiaj wysłali nie koniecznie dojdą jutro. Podobno nawet z magazynu one nie wyszły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2007 o 16:00, Carl92 napisał:

No to jak to w końcu będzie wiele osób mówi, że przesyłki, które dzisiaj wysłali nie koniecznie
dojdą jutro. Podobno nawet z magazynu one nie wyszły.

Mam napisane że wysłane ale potwierdziłbym raczej twoją wersje, ponieważ kurier nie jedzie pół dnia taki kawał drogi ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem też ciekawe, jak będzie wyglądać pudełko od STALKERA. No i na ilu będzie płytach wiem, że DVD tylko czy na 4 czy na 9? po nie pisze na gramie w sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadzieje ze bedzie mozliwosc wylaczenia polskiego lektora. pomysl z lektorem uwazam za calkowity bezsens i klape. to calkowicie zniszczy klimat gierki jak stojac przy ognisku bede slyszal ruskich i przez to przekrzykujacy polski lektor. jakos anielscy odbiorcy gry Nadal maja rosyjskie glosy, poniewaz to tworzy klimat, ale oczywiscie Polacy musza wszedzie dowalic swoje trzy grosze i niszczyc gre. ehh
czekam na latke przywracajaca oryginalne glosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2007 o 16:31, Bussolini napisał:

Ja mam nadzieje ze bedzie mozliwosc wylaczenia polskiego lektora. pomysl z lektorem uwazam
za calkowity bezsens i klape. to calkowicie zniszczy klimat gierki jak stojac przy ognisku
bede slyszal ruskich i przez to przekrzykujacy polski lektor. jakos anielscy odbiorcy gry Nadal
maja rosyjskie glosy, poniewaz to tworzy klimat, ale oczywiscie Polacy musza wszedzie dowalic
swoje trzy grosze i niszczyc gre. ehh
czekam na latke przywracajaca oryginalne glosy.


A mnie tam to bardzo pasuje. Ale moze dlatego iz ten sam lektor uzyczal sewgo glosu w filmie o tytule... Stalker. Bardzo milo mi sie to kojarzy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze wrazenia z gry w wersje rosyjska... za dlugo czekali, wnetrza jak cie moge graficznie stoja ,na zewnatrz juz nie jest tak ciekawie, bugi i to wielkie typu wchodzac po drabinie koles trzyma karabin w trzeciej rece, przedmioty lewituja, przenikanie przedmiotow, klonowanie przeciwnikow nie wiadomo skad a.i. kiepskie. Niestety cienko jest. Czekam na" You are empty"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2007 o 16:41, jac22 napisał:

Pierwsze wrazenia z gry w wersje rosyjska... za dlugo czekali, wnetrza jak cie moge graficznie
stoja ,na zewnatrz juz nie jest tak ciekawie,

Jest fotrealistycznie, tak jak w tej części świata. Mi się na przykład te pejzaże podobają, są swojskie i naturalne - a topole przy droga to już klasa sama w sobie.

Dnia 10.04.2007 o 16:41, jac22 napisał:

bugi i to wielkie typu wchodzac po drabinie koles trzyma karabin w trzeciej rece,

Hmm... broń jest przecież odwieszana podczas wspinaczki...

Dnia 10.04.2007 o 16:41, jac22 napisał:

przedmioty lewituja,

To znaczy arterfakty lewitują, a nawet sie poruszają, ale to nie jest bug :D

Dnia 10.04.2007 o 16:41, jac22 napisał:

przenikanie przedmiotow,

Jak w wielu grach, gdzie na ziemi może leżeć sporo obiektów (rzadkość w shooterach, przypadłość cRPG i zróżnicowanego ekwipunku) - a i tak relatywnie mało takich jazd w porównaniu z innymi produkcjami "ekwipunkowymi".

Dnia 10.04.2007 o 16:41, jac22 napisał:

klonowanie przeciwnikow

Klonowanie? Chodzi chyba o respawn i to, że można się podobno znaleźć w jego miejscu, bo nie ustawiono minimalnej odległości od gracza? Nie stwierdziłem, ale bardzo możliwe.

Dnia 10.04.2007 o 16:41, jac22 napisał:

nie wiadomo skad a.i. kiepskie.

Zwłaszcza to, które mówi od ilu i jakich członków sfory psów następuje agresja, a do ilu ucieczka, albo to, które powoduje silny ostrzał frontalny i jednoczesne przesunięcie części oddziału na twoją flankę? Czy graliśmy w tę samą grę?
>Niestety cienko jest.
Na tyle cienko, że zarwałem dwie noce i śniła mi się potem Zona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bussolini bardzo się pomyliłeś...widać, że na czasie nie jesteś. Było mówione, że łatkę z lektorem trzeba będzie ściągać osobno bo wydawca się nie zgodził na umieszczenie jej na płytce. A lektor i tak będzie się udzielał tylko w filmach, więc nie będzie sytuacji takiej jak opisałeś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować