Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tydzień z grą S.T.A.L.K.E.R.: Cień Czarnobyla - dzień drugi

45 postów w tym temacie

STALKER osiągnął trzecie miejsce na liście najlepiej sprzedających się gier w USA w ostatnich tygodniach, więc gra jest warta swej ceny. Teksty zgadzam się z opinie świetne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde:/ Teraz wychodzą takie kozackie gierki,a ja nie mogę ich kupic,bo trzymam kase na upragde kompa:P:P
Cóż najwyżej w przyszłości kupię sobie zwykłą edycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no zdołować się można. Stalker wysłany a mój komputer... narazie to jedynie konfiguracja na papierze... Mam cichą nadzieję że pójcie mi na maksymalnych detalach, albo chociaż prawie:) (Athlon 4600+ DC, 1GB DDRAM 667MHz, GF 7600 GT - oby wystarczyło;))
a tekst mnie zaintrygował, napaliłem się na grę jeszcze bardziej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2007 o 20:14, Nordell napisał:

A co do książki - kiedyś czytałem ale bardziej chciałbym obejrzeć film

Z tym niestety jest problem. Swego czasu był puszczany kilkukrotnie na kanale "Ale Kino", czasem pojawia się w Iluzjonie (Warszawa), gościł też na Era - Nowe Horyzonty (Cieszyn), sporadycznie rożne ambitne kina robią retrospekcję Tarkowskiego (jakieś trzy lata temu w warszawskiej Lunie na przykład). W PL na DVD AFAIK nie wyszedł, ale jakiś czas temu zrobiono na zachodzie reedycję DVD, więc jakby poszukać, to szansa istnieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2007 o 20:25, Wet77 napisał:

Też mam status wysłane. Jednak jak sprawdzam gdzie jest przesyłka to mi wyświetla że mam zły
numer :/


Tracking przesyłek dostępny będzie dopiero jutro rano, lub dziś późno wieczorem gdy przesyłki zostaną wprowadzone do systemów Masterlink.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już się szykuje na wyjście gry a raczej na pożyczenie od kolegi ściągnołem nawet pacza który dodaje pojazdy do gry ale to się dopiero przetestuje jak gra wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LPKorn3324 no faktycznie podobno na DX9 Geforce 8800 nie wyrabia i do tego trzeba mieć super proca by ogarniał całe otoczenie. Ale 1Gb ramu starczy bez kłopotu. A na DX8 każdy pogra bez problemu ale oświetlenie to już nędza. A na broni już nie zobaczy się napisów. Ale zobaczymy w praniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

YarpenZirgin: nie smęć na GF 7600 GT bo to b. dobra karta, sam ją mam :] Co do gry bez obaw: ja sobie zrobiłem sam demo stalkera (a co, jak twórcy nie chcieli zrobic to sam sobie zrobilem :P ) i gra mi śmiga jak anomalia wietrzna, znaczy wszystko w pełni płynne z ustawieniami: 1024x768, full dynamic lightning,reszta parametrów na średnich wartościach. Niby można podbić je do max. ale robiłem testy i ręczę Wam, że mało kto zauważy różnicę między max. wartościami a tymi średnimi: rzuca się w oczy tylko różnica w gęstości trawy/krzaków. A sama gra wygląda pięknie :)

Oprócz wspomnianego gf7600gt mam athlona 64bit 3000+, 1gb ramu więc konfig mocno średni.

I nie boję się chwalić że grałem już w angielską wersję, bo jutro spodziewam się dostać polską :] I każdy kto zamówił Stalkera nie ma co żałować tego wyboru: gra jak dla mnie kultowa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2007 o 19:54, Bajuj napisał:

STALKER osiągnął trzecie miejsce na liście najlepiej sprzedających się gier w USA w ostatnich
tygodniach, więc gra jest warta swej ceny. Teksty zgadzam się z opinie świetne :)

To nie tak.
Media Control GfK podało takie wyniki (04.04.07) (kraje Beneluksu+Niemcy):
1) Command & Conquer 3 (Kane Edition)
2) Command & Conquer 3
3) S.T.A.L.K.E.R.

Natomiast w USA, w zestawieniu też z tego dnia jest tak:
1) Stalker: Shadow Of Chernobyl
2) The Sims 2 Seasons Expansion Pack
3) World Of Warcraft: Burning Crusade Expansion Pack

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mógłbyś mi wyjaśnić jakim cudem ktoś zmienił mi metody dostawy ? Zamawiałem przesyłkę kurierską ( zresztą kto by wybrał inaczej skoro jest za darmo ;)), a dzisiaj sprawdzam i okazało się że co prawda wysłane, ale pocztą ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Noo, niektóre screeny przypominają Codename: Outbreak, to trzeba przyznać (swoją drogą ta gra też była w porządku :P). Zastanawiam się, czy jest w ogóle jakaś możliwość, żeby to dzisiaj przyszło ?? tak koło 16:00 - 17:00 ?? Byłoby świetnie, ale ten jeden dzień mnie nie zbawi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vangel pocieszyłeś mnie:D Ja mam procesor 4600+ a reszta tak samo, GF 7600 GT (najlepsza wersja od Gainwarda) i 1 GB RAM 667 MHZ.
Tak się zastanawiam czy była jakaś strzelanina do której można by założenia stalkera porównac. CHyba nie:D I bardzo dobrze, pozatym nie mogę się doczekać aż ten klimat poczuję...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować