Zaloguj się, aby obserwować  
AN0WN1M

Motoryzacja - nasza Pasja

1867 postów w tym temacie

Audi TT to masówka, nawet drugiej generacji.

Lamborghini Gallardo to co innego. Podobno gdzieś w moim mieście do niedawna kręciło się Lamborghini Murcielago. Niestety osobiście nie miałem okazji go zobaczyć.

A żółto-czarne auto to ewidentnie Seat Toledo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co ciekawe imo Lambo ani nie jest takie ładne, ani znane a wszyscy bardzo się nim jarają. Jak dla mnie to Ferrari zasługuje na taki szacun choć dla mnie i tak Impreza sti ostatniej gen przed sedanem bije wszystko na głowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2010 o 22:03, Witcher1990 napisał:

Co ciekawe imo Lambo ani nie jest takie ładne, ani znane a wszyscy bardzo się nim jarają.
Jak dla mnie to Ferrari zasługuje na taki szacun choć dla mnie i tak Impreza sti ostatniej
gen przed sedanem bije wszystko na głowe

Aj, bluźnisz... Jak już porównujemy konkurencję Ferrari i Lamborghini ostatnich lat w tym segmencie to F430 nie umywa się wyglądem do Gallardo, szczególnie rodzinie LP560. Cudowne 458 jest jeszcze za nowe, a Lamborghini nie wypuściło jeszcze następcy Gallardo do walki, więc dlatego porównuję z F430 :)

Ale skoro mówisz, że nowa Impreza STI wymiata wszystko to co ja mogę.... Moim zdaniem wygląda raczej jak zmasakrowany buldog. Szczególnie jej "cywilna" wersja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.09.2010 o 22:17, Draco-PNC napisał:

Ale skoro mówisz, że nowa Impreza STI wymiata wszystko to co ja mogę.... Moim zdaniem
wygląda raczej jak zmasakrowany buldog. Szczególnie jej "cywilna" wersja.

Nie nowa typku tylko ostatnia generacja sedana. Cholera źle napisałem w poprzednim poście, nie ostatnia przed sedanem tylko przed hatchbackiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2010 o 22:31, Witcher1990 napisał:


> Ale skoro mówisz, że nowa Impreza STI wymiata wszystko to co ja mogę.... Moim zdaniem

> wygląda raczej jak zmasakrowany buldog. Szczególnie jej "cywilna" wersja.
Nie nowa typku tylko ostatnia generacja sedana. Cholera źle napisałem w poprzednim poście,
nie ostatnia przed sedanem tylko przed hatchbackiem

No to teraz Cię rozumiem, następnym razem postaraj się jaśniej :> Starsza generacja wygląda lepiej, choć i tak nie umieściłbym ją w liście 100 najładniejszych samochodów. Jeżeli już miałbym się skłaniać ku któreś generacji to pierwsza. Za Imprezą szczególnie nie przepadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza ? To auto w ogóle się w tłumie nie wyróżnia :P Żadna Impreza nie jest ładna i tyle :D Ostatnia jeszcze ujdzie - to prawda, ale to co teraz zrobili z legendą tegoż wozu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2010 o 07:45, Gumpert napisał:

Pierwsza ? To auto w ogóle się w tłumie nie wyróżnia :P Żadna Impreza nie jest ładna
i tyle :D Ostatnia jeszcze ujdzie - to prawda, ale to co teraz zrobili z legendą tegoż
wozu ...

Zgadzam się z tobą, żadna nie jest zbyt ładna. A pierwszą lubię właśnie dlatego, że się nie wyróżnia :) Jest spokojna, stonowana wręcz klasyczna jak na japońskie standardy. Nowsza generacja jest zdecydowanie zbyt bardzo lubianym samochodem wśród mniejszości seksualnych, że się tak wyrażę xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też najbardziej lubię pierwszą, jeszcze w niebiesko-złotych barwach ... :) Co do wspomnianej mniejszości - nie wiem, nigdy nie widziałem żadnego homosia w tym aucie ( na szczęście ), ale jeśli ja bym miał wybierać tego typu wóz, to zdecydowanie Mitsubishi Lancer ( coś wspaniałego ). Nawet najnowsza generacja nieźle im wyszła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja was zaraz wszystkich ukrzyżuje za te słowa! :D Jak Imprezka może nie być ładna i zajebista? Już pomijam fakt, że to auto o typowo sportowym charakterze i legenda rajdów ale wygląd to ona ma bajerancki szczególnie niebieska na żółtych felgach... A dźwięk tego 2.5l boksera... Miód na me uszy.
A na liście 100najlepszych aut była w takim programie pokazywanym na Polsat Plaay. Chyba w pierwszej 10lub 15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2010 o 18:42, Witcher1990 napisał:

Ja was zaraz wszystkich ukrzyżuje za te słowa! :D Jak Imprezka może nie być ładna i zajebista?

Japoński design to brak designu (tak samo jak niemiecki). Jedyny ładny samochó z Japonii to Legenda do trzeciej generacji.

Dnia 16.09.2010 o 18:42, Witcher1990 napisał:

Już pomijam fakt, że to auto o typowo sportowym charakterze i legenda rajdów ale wygląd
to ona ma bajerancki szczególnie niebieska na żółtych felgach... A dźwięk tego 2.5l boksera...
Miód na me uszy.

1. Złote felgi
2. Gdyby nie R.B. każdy jeździłby czarnym ze srebrnymi i nikt by o takim secie nie słyszał. Zwykła moda dla szarej masy.

Dnia 16.09.2010 o 18:42, Witcher1990 napisał:

A na liście 100najlepszych aut była w takim programie pokazywanym na Polsat Plaay. Chyba
w pierwszej 10lub 15

Kwestie techniczne to już swoja drogą, było nie było, to w końcu nowoczesny japoniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musiałem się wtrącić :P

Dnia 16.09.2010 o 19:48, hans_olo napisał:

Japoński design to brak designu (tak samo jak niemiecki). Jedyny ładny samochó z Japonii
to Legenda do trzeciej generacji.

Jasne. Jeśli dzisiejsze Mazdy i Hondy są projektowane bez wyrazu, to ja jestem święty. Nie mówię, że każdemu muszą się podobać, ale mają swój charakter.

Dnia 16.09.2010 o 19:48, hans_olo napisał:

2. Gdyby nie R.B. każdy jeździłby czarnym ze srebrnymi i nikt by o takim secie nie słyszał.
Zwykła moda dla szarej masy.

R.B.? Richard Burns? Ja przepraszam, ale to McRae rozsławił Subaru w rajdach i to jego Imprezy miały złote felgi jako pierwsze. Czasy Burnsa to już tylko kontynuacja tradycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ostatnio rzeczywiście mazdy całkiem ładne. Szczególnie RX8 ładnie wyszła, więc oddaję im honor, zwyczajnie zapomniałem. Ale Hondy poza wspomnianą legendą, to już dla mnie zwykłe klocki na kółkach.

Dnia 16.09.2010 o 20:25, fifomaniak napisał:

R.B.? Richard Burns? Ja przepraszam, ale to McRae rozsławił Subaru w rajdach i to jego
Imprezy miały złote felgi jako pierwsze. Czasy Burnsa to już tylko kontynuacja tradycji.

Nie wiem co mi po głowie chodziło ;]. Anyway, wiadomo o co mi chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2010 o 19:48, hans_olo napisał:

Japoński design to brak designu (tak samo jak niemiecki). Jedyny ładny samochó z Japonii
to Legenda do trzeciej generacji.

Evo, impreza. legacy, civiv, accord, corolla mam mam wymieniać dalej? To wg Ciebie brak designu? jak dla mnie to te auta jeszcze długo pozostaną nam w pamięci. A brak designu to ew właśnie maździe bym zarzucił bo w większości ich samochody są podobne do tych innych marek

Dnia 16.09.2010 o 19:48, hans_olo napisał:

2. Gdyby nie R.B. każdy jeździłby czarnym ze srebrnymi i nikt by o takim secie nie słyszał.
Zwykła moda dla szarej masy.

No toś dowalił. Pierwszy jeździł colin, najpierw Legacy później imprezą. Poza ty pewnie to samo można powiedzieć o wielu innych autach, że gdyby nie film/sport to nikt by tym nie jeździł. Jak to może być dla mas skoro auto swoje kosztuje (choć nie są to wydatki jak na porshe) ma swój charakter i swoją ogromną moc i potencjał. ilu ludzi ma subaru imprezę Sti?

Dnia 16.09.2010 o 19:48, hans_olo napisał:

Kwestie techniczne to już swoja drogą, było nie było, to w końcu nowoczesny japoniec.

Raczej zwracali uwagę na sportowy charakter, sukcesy w rajdach i nietuzinkowy wygląd. Dodam, że głosowali na nią ludzie a nie jury. No i to był jeszcze sedan sprzed 2006r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2010 o 22:10, Witcher1990 napisał:

Evo, impreza. legacy, civiv, accord, corolla mam mam wymieniać dalej? To wg Ciebie brak
designu?

Dokładnie. Klocki na kółkach.

Dnia 16.09.2010 o 22:10, Witcher1990 napisał:

jak dla mnie to te auta jeszcze długo pozostaną nam w pamięci. A brak designu
to ew właśnie maździe bym zarzucił bo w większości ich samochody są podobne do tych innych
marek

> 2. Gdyby nie R.B. każdy jeździłby czarnym ze srebrnymi i nikt by o takim secie nie
słyszał.
> Zwykła moda dla szarej masy.
No toś dowalił. Pierwszy jeździł colin,

Wiem, że Colin jeździł pierwszy i nie musisz trolloować, bo to juz wyjaśnione.

Dnia 16.09.2010 o 22:10, Witcher1990 napisał:

najpierw Legacy później imprezą. Poza ty pewnie
to samo można powiedzieć o wielu innych autach, że gdyby nie film/sport to nikt by tym
nie jeździł. Jak to może być dla mas skoro auto swoje kosztuje (choć nie są to wydatki
jak na porshe) ma swój charakter i swoją ogromną moc i potencjał. ilu ludzi ma subaru
imprezę Sti?

A to trzeba mieć STI i od razu musi być nowa? Pełno wsiunów w zajechanych imprezach oczywiscie na niebiesko ze złotymi felgami.

Dnia 16.09.2010 o 22:10, Witcher1990 napisał:


> Kwestie techniczne to już swoja drogą, było nie było, to w końcu nowoczesny japoniec.

>
Raczej zwracali uwagę na sportowy charakter, sukcesy w rajdach i nietuzinkowy wygląd.
Dodam, że głosowali na nią ludzie a nie jury. No i to był jeszcze sedan sprzed 2006r

Oczywiscie wszyscy ci ludzie mają ją na niebiesko ze złotymi felgami, albo jedynie o takiej marzą (nieważna wersja, ma byc niebieska, bo tak jest modnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak patrze i nie mogę się nadziwić, że aż tak brak wam (tj. obu stronom) obiektywizmu. ;)
Bo jasne, że i wszystkie Imprezy i Lancery to pudła. Mało tego posunę się nawet do stwierdzenia, że gdyby nie rajdowa marka jaką sobie te auta wyrobiły to wyglądem (podkreślam to bo mechanika to wiadomo, że co innego) stawiali byśmy je między Daewoo Lanosami i tym podobnymi. Z resztą nowe wcielenie Imprezy było o to posądzane przecież.

ALE :D

Nie zgodzę się też z tym co mówi hans_olo. To, że komuś się takie auto podoba nie znaczy, że jest to wina tylko i wyłącznie "mody" i chęci poszpanowania. Sorry, ale ja ubóstwiam i Impreze, którą śmigał Colin i Lancera V. Dzieje się tak dlatego, że po prostu rzeczy które już znamy podobają nam się bardziej. Tak samo jest np. z muzyką - im jesteśmy starsi tym nowa nam mniej odpowiada :D . Dodatkowo te dwa auta są już klasyką i historią rajdów samą w sobie. COŚ w sobie mają bo przecież są jakimś tam obiektem kultu, a czy ktoś marzy np. o Citroenie C4 Loeb Edition (czy jak ona tam się zwie)? Nie.
Z drugiej strony jednak wydaje mi się też, że sporo ludzi kupuje nowe modele, nieważne jakie by były, żeby mieć ten znaczek "STI", czy "EVO" i tego nie da się ukryć. Trzeba po prostu odróżnić fanów motoryzacji od fanów lansu i tyle.

A największe bluźnierstwo jakie widziałem to EVO IX w kolorze tym niebieskim Subaru i na złotych felgach xD . Właściciel musiał być naprawdę BI :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2010 o 22:37, hans_olo napisał:

Wiem, że Colin jeździł pierwszy i nie musisz trolloować, bo to juz wyjaśnione.

W którym miejscu troluje?

Dnia 16.09.2010 o 22:37, hans_olo napisał:

A to trzeba mieć STI i od razu musi być nowa? Pełno wsiunów w zajechanych imprezach oczywiscie
na niebiesko ze złotymi felgami.
>

Taaa pokaż mi gdzie tak jest bo póki co nie uświadczyłem. Wsiury czyli i tacy jak ja bo przeca jestem ze wsi jeżdżą golfami i bmkami

Dnia 16.09.2010 o 22:37, hans_olo napisał:

Oczywiscie wszyscy ci ludzie mają ją na niebiesko ze złotymi felgami, albo jedynie o
takiej marzą (nieważna wersja, ma byc niebieska, bo tak jest modnie)

A ja nie wiem jakie mają, głosowali na subaru imprezę
Edit
Jeśli tamte auta to pudła to jakie wg Ciebie są ładne i z dobrym designem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2010 o 17:24, Witcher1990 napisał:

W którym miejscu troluje?

W tym, w którym wskazałem.

Dnia 17.09.2010 o 17:24, Witcher1990 napisał:

Taaa pokaż mi gdzie tak jest bo póki co nie uświadczyłem. Wsiury czyli i tacy jak ja
bo przeca jestem ze wsi jeżdżą golfami i bmkami

W Poznaniu tak jest - wiem, że to dziwne, ale uważam swoje miasto za tzw. wiochę

Dnia 17.09.2010 o 17:24, Witcher1990 napisał:

Jeśli tamte auta to pudła to jakie wg Ciebie są ładne i z dobrym designem?

Ja przede wszystkim gudtuję w 40 letnich muscle, wiec ze mną się nie dogadasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2010 o 13:54, AphroditeDnB napisał:

Jak przekaonac rodzicow na kupno motoru(125 ccm)??

Powiedz im że są ciężko chorzy i potrzebują nowych organów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować