Zaloguj się, aby obserwować  
AN0WN1M

Motoryzacja - nasza Pasja

1867 postów w tym temacie

Dnia 29.10.2011 o 15:20, Maciej2194 napisał:

Jakie są różnice miedzy MMI Navigation Plus a MMI Navigation (DVD) w Audi ? Nigdzie nie
umiem tego znaleźć :o


Wersja Plus ma większy wyświetlacz, dwa razy większą rozdzielczość (800x480) i wbudowane 10gb pamięci na muzykę. W zwykłej musisz używać kart pamięci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie widziałem,że jest taki wątek na tym forum.
Od pół roku jestem szczęśliwym posiadaczem...(patrz foto)
A od roku alfaholikiem. Może jest tu inny miłośnik włoskiej motoryzacji.
BTW.Alfy nie są awaryjne....to mit.

20111221102439

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2011 o 10:24, DuduTutu napisał:

>>>.......


Ropniak czy benzyniak? I jak się sprawa ma z zawieszeniem, robiłeś już je? Alfa znana jest ze skomplikowanego zawieszenia niezbyt taniego w serwisowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podgrzać je :>

A na przyszłość należy traktować miejsca newralgiczne preparatem przeciw zamarzaniu. Istnieją co prawda odmrażacze do zamków, jednakże ich użyteczność w miejscach o wątpliwej dostępności (krawędzie zamarzniętych drzwi) jest raczej niska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2011 o 20:22, Hellmut napisał:

Podgrzać je :>

A na przyszłość należy traktować miejsca newralgiczne preparatem przeciw zamarzaniu.
Istnieją co prawda odmrażacze do zamków, jednakże ich użyteczność w miejscach o wątpliwej
dostępności (krawędzie zamarzniętych drzwi) jest raczej niska.

A czego uzyc do podgrzania? Byc moze to noobskie pytanie, ale ja sie na autach kompletnie nie znam, a truja mi glowe, by cos zaradzic, bo nie bedzie jak na swieta pojechac. xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2011 o 19:06, gothicsheep napisał:

Witam.

Jest taki problem. Zamarzly drzwi automatycznie rozsuwane w pegoucie 1007 i nie wiem
co z tym fantem zrobic. Ktos zna jakies rozwiazanie?


Jest rozwiązanie. Poczekać do końca zimy, aż mróz puści ;P
A tak na prawdę to niewiele zrobisz są co prawda te odmrażacze, ale nie licz że to załatwi sprawę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2011 o 20:25, gothicsheep napisał:

A czego uzyc do podgrzania? Byc moze to noobskie pytanie, ale ja sie na autach kompletnie
nie znam, a truja mi glowe, by cos zaradzic, bo nie bedzie jak na swieta pojechac. xd

Jedyne co możesz zrobić, to odprowadzić auto do ciepłego miejsca - choćby garażu i czekać aż zmarzlina zejdzie. Albo wyjechać do ciepłych krajów ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2011 o 20:25, gothicsheep napisał:

> Podgrzać je :>
>
> A na przyszłość należy traktować miejsca newralgiczne preparatem przeciw zamarzaniu.

> Istnieją co prawda odmrażacze do zamków, jednakże ich użyteczność w miejscach o
wątpliwej
> dostępności (krawędzie zamarzniętych drzwi) jest raczej niska.
A czego uzyc do podgrzania? Byc moze to noobskie pytanie, ale ja sie na autach kompletnie
nie znam, a truja mi glowe, by cos zaradzic, bo nie bedzie jak na swieta pojechac. xd


Bierz suszarke w reke i po szparach i puszcza ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O to już jest nas dwóch (miłośników Alf i włoskiej motoryzacji) :) Samochód piękny zarówno w środku jak i na zewnątrz. Myślałem nad tym modelem w dieslu, ale ze względu na bagażnik odpada w przedbiegach a w 156 I gen. nie ma się co pakować. ( a że w domu użytkowany jest tylko jeden samochód, to musi mieć sporawy bagażnik/ na oku jeszcze Volvo V40 lub Saab 9-3).

P.S. Fajnie jak być opowiedział troszkę więcej na temat autka: prowadzenie, koszty eksploatacji, ogólne zadowolenie z samochodu.

P.S. 2 Zawieszenie jest dość kosztowne w naprawie, ale daje radochę z jazdy, szczególnie w zakrętach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ładna Alfa, więcej nie napiszę, bo nic bliżej nie napisał :)

Ja jestem natomiast ciekaw czy w te święta padnie rekord zabitych w wypadkach. Ciekawe ilu tatusiów pokaże kunszt za kółkiem i będzie zabijać całe rodziny w samochodach. Liczę na rekord, bo jak wiadomo im więcej zabitych, tym mniejszy tłok na drogach ;)

Pozdrawiam wszystkich kierowców świątecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować