Zaloguj się, aby obserwować  
fish13

Worms 4

34 postów w tym temacie

Dnia 19.07.2006 o 15:19, Wojtas94 napisał:

Ma ktoś jakieś newsy bądź wieści na temat Worms 5?? :)

Znam tylko Wormsy na PSDP " Worms Warfare". Na temat Worms 5 nic nie słyszałem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Team 17 na razie będzie siedzieć cicho po tych robakach w 3D dostali zadyszki... coś mi się wydaje że następne wormsy będą w 2D a graficzne będą podobne do Worms:Open Warfare

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie Worms 4 wyszło bardzo dobrze i fajnie by było gdyby zrobili dodatek do 4 (dłuższe misje, więcej broni i innych)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2006 o 18:55, Marcinos07 napisał:

Według mnie Worms 4 wyszło bardzo dobrze i fajnie by było gdyby zrobili dodatek do 4 (dłuższe
misje, więcej broni i innych)


No, zgadzam się bo skończyłem już historię i wyzwania. Więc przydałoby się coś nowego :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem - Śćiągnołem SP1 do Worms 4 i nie moge go zainstalować! Wybieram katalog z grą, klikam na dalej i wyskakuje mi że podany katalog jest nieprawidłowy. Raczej wybrałem właściwy katalog ponieważ gdy wybiera się katalog w ktorym nie ma gry pokazuje się coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2006 o 17:54, Wojtas94 napisał:

mam pytanie. co trzeba zrobić zeby miec wiecej przedmiotow w sklepie? bo ja wszystko wykupilem.

Ukończ wszystkie deatcmatche,sprawdż się w każdym trybie gry,zdobywaj trofea, a nowe przedmioty pojawią
się od razu. Aha, jeszcze wyzwania i misje kampanii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2006 o 18:55, Marcinos07 napisał:

Według mnie Worms 4 wyszło bardzo dobrze i fajnie by było gdyby zrobili dodatek do 4 (dłuższe
misje, więcej broni i innych)


to by się przydało bo jest tylko 25 misji :(!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2010 o 21:09, 713854 napisał:

Szukam worms 4 totalna rozwalka gdzie mogę kupić w internecie ??

Rzeczywiście trudno dostępne w chwili obecnej są te Worms''y (ha, dobrze że kupiłem je sobie ponad 3 lata temu ^^) znalazłem właściwie tylko to:

http://allegro.pl/item1183568385_worms_4_mayhem_totalna_rozwalka_promocja.html
http://agard.pl/index.php?p3026,worms-4-mayhem-eng (nie wiem czy to nie ten sam sklep co wyżej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować