Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

S.T.A.L.K.E.R. już jutro dla klientów gram.pl!

84 postów w tym temacie

gram.pl

Wszystkie zamówione w sklepie gram.pl egzemplarze gry S.T.A.L.K.E.R.: Cień Czarnobyla opuściły dziś nasz magazyn i ruszyły w kraj! Gracze, którzy jako formę dostawy wybrali przesyłkę kurierską, mogą więc liczyć na dostawę jutro i rozpoczęcie rozgrywki na 2 dni przed oficjalną premierą!

Przeczytaj cały tekst "S.T.A.L.K.E.R. już jutro dla klientów gram.pl!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ech...szkoda że nieprzysłali dziś...bo jutro tak jak około kilkumilonów uczniów idę do szkoły a takto moznaby było pograć już dziś...ale czekam z wytęsknieniem...teraz to napewno nieodwołają premiery:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde ;/ Właśnie napaliłem się na EK :D Ale w moim portfelu jest 13,90zł :D Chyba oddam nerkę :D (wiem głupi żart)

Pozdrawiam,
sferis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Narrrreszcie :) Mam nadzieję, że będę jednym z szczęśliwców którzy dostaną Edycję Kolekcjonerską już jutro. Ciekawe jak to wszystko wygląda w "realu" i jak wielka jest ta puszka. Aha...mam nadzieję że nie trzeba jej otwierać otwieraczem do konserw ;)

Z graniem poczekam kilka dni, bo czekam na 2GB RAMu. To powinno wystarczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Reszta to: Athlon 3200+, Geforce 7800GS, SB X-Fi. Na dzień dzisiejszy mam 512RAM. To "trochę" mało jak na nowości o czym przekonałem się grając w Test Drive

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EK w tym przypadku to dobry zakup. Szczerze powiedziawszy najlepszy jaki będzie w mojej obecnej kolekcji. Szkoda tylko, że nie było jak mówił jeden z pracowników CDP wyboru koszulki, jak dostane najmniejszy rozmiar jak dla dziecka z podstawówki to się z deka wkurzę i trzeba znowu będzie robić zadyme. :) Co do gry to też nie pogram sobie ze względu na obecność szyny Zimmera na palcu. :) Ale za to książkę "Piknik...", przewodnik przetrwania, instrukcje w spokoju zobaczę no i może dropsy ze Strefy mają właściwości lecznicze. :D
Tak więc przewidywane bluzgi/pochwały za ~kilkanaście h, w zależności czy kurier zapije czy nie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eno edycja kolekcjonerska wyglada zachecająco :) Szkoda tylko że zadna z gier typu Supreme Comander,STALKER mi nie wjedzie a jak pytałem dzisiaj taty nowy komputer dopiero po wakacjach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2007 o 20:39, Albi131 napisał:

Te pudełko w kształcie [chyba] baterii atomowej wygląda świetnie. :)

zachodnie pudełko było ciekawsze, szkoda, było lekko skorodowane (farba) i w kształcie prostokątu... ale co tam, i tak co edycja kolekcjonerska, to ek... zawartość EK na zachodzie też nieco inna... najbardziej intrygują tabletki antypromienne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zacznę świętować jak zaliczę semestr czyli jakieś 2 tygodnie muszę się jeszcze uczyć. W czwartek 2 klajby w piątek jedna i wystawianie ocen i 4 miechy wolne i jakaś robota i na konsole będzie. I dopiero w tedy można pomyśleć o STALKERku i rozłożyć sie przed kompem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko ciekawe jak do treści newsa mają się te informacje z mojego zamówienia:

Lp. Nazwisko Data Godzina Opis Stacja
1 Utworzenie kwitu importowego DPD 06/04/2007 19:50:29 Przesyłka odebrana przez kuriera WA1

I tyle :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2007 o 20:45, sferis napisał:

Kurde ;/ Właśnie napaliłem się na EK :D Ale w moim portfelu jest 13,90zł :D Chyba oddam nerkę
:D (wiem głupi żart)

Pozdrawiam,
sferis


Przecież już oddałeś za Guild Warsa EK ;) Joke :P

A kolekcjonerka... jest rewelacyjna i żałuję, że nie mam funduszy na nią ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ojeju ojeju, żeby gra doszła jutro, żeby gra działała mi w miare good, żeby mnie nie sparaliżowała w nauce i w rysowaniu, bo w piatek sprawdzian z P.O. mam :P. Nie mogę się wręcz doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować