Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

S.T.A.L.K.E.R. już jutro dla klientów gram.pl!

84 postów w tym temacie

Yeah, już nie mogę się doczekać jutra, a jeszcze bardziej piątku, bo wtedy będę miał już czas na porządne spędzednie czasu z gierką :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydałem w tym miesiącu z 500 zł na gry - nie mam kasy na EK ani nawet na podstawkę... :(
160 za FPP to trochę za dużo dla mnie poza tym i tak teraz nie mam czasu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2007 o 21:30, Venom napisał:

Hmm, wpis ten potwierdza, że kurier odebrał przesyłkę z naszego magazynu. Co więcej miałoby się tam znaleźć? Przesyłki nadane dziś, mają date dostarczenia na jutro.

No dobrze, tylko że wg tych informacji to on już tę przesyłkę w piątek odebrał. Zawsze do tej pory, przy takich informacjach, na wieczór przed planowanym otrzymaniem, było napisane, że przesyłka trafiała już przynajmniej do ''mojego'' oddziału. No ale pożywiom, uwidiom. Nie będę przecież niczym Marv z twojego avatara ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dylemat, czy wyruszać jutro do szkoły, czy nie? Bo nie wiem o której paczka dotrze, ze względu na położenie mojej osady (swoją drogą leży w "centrum" mowa o stolicy) gra może dotrzeć jutro rano czy w godzinach między szkolnych. Poradźcie mi proszę, oto co jedynie uzyskałem patrząc na status przesyłki:


Lp. Nazwisko Data Godzina Opis Stacja
1 Magazyn: przyjęcie od kur. 10/04/2007 21:00:38 Przesyłka wchodząca do sortowni WA2
2 , 10/04/2007 20:27:23 Przesyłka wchodząca do sortowni WA2
3 Utworzenie kwitu importowego DPD 06/04/2007 19:51:00 Przesyłka odebrana przez kuriera WA1


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skąd wziołeś te informacje?
Ja np; Ide do szkoły jak ja będę w szkole i przyjdzie kurier to pojadę do punktu masterlinka i odbiorę paczkę. A jak przyjdzie po południu to lepiej:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2007 o 22:26, Venom napisał:

Zadzwon rano do masterlinka, umów sie z kurierem. Wtedy bedziesz wiedzial o ktorej sie go spodziwac.


Temat z deka nie na miejscu a może na miejscu w każdym razie mam pytanie, również dotyczy Stalkera. Na razie gry nie kupuję (modernizacja kompa) ale wykupiłem sobie kilka żetonów, które powodują darmową dostawę. Tylko teraz mam pytanie czy mogę te żetony wykorzystać przy jakiej grze chcę ? Domyślam się że w końcu Stalker przestanie mieć darmową dostawę czy wtedy mógł bym użyć żetonik czy nie ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Produkty, za dostawę których można zapłacić żetonem są oznaczone specjalną ikoną i napisem "Dostawa za wPLN". Ponadto każde zamówienie o kwocie do zapłaty powyżej 150 zł podlega dostawie za wPLN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież przy każdej grze pisze czy można wykorzystać żeton czy nie. Nawet jak się nie widzi napisu to wrzucając grę do koszyka mamy napisane czy możemy wykorzystać żeton czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś migem mi pisał (w jego temacie), że przy EK S.T.A.L.K.E.R.''a będzie wybór rozmiaru koszulki.
Nie było.
Dlaczego?
To teraz jaki dostane rozmiar, na chybił trafił czy co? Jest w ogóle jakiś podział na rozmiar koszulek czy hurtowo jeden rozmiar poszedł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle mam farta:

Zamówienie nr ........: złożone Wt, 20.03.2007, wystąpił problem podczas realizacji Twojego zamówienia, prosimy o kontakt z działem obsługi klienta

Ja nie mam problemu z zapłaceniem więc może to dział obsługi klienta powinien skontaktować się ze mną zamiast zostawiać mi takiego newsa przy liście zamówień. A gdybym nie sprawdził tak z ciekawości gdzie ten mój Stalker to bym czekał i czekał. Ciekaw jestem o co biega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O jeszcze tyle egzemplaży EK nieładnie weżcie sie do roboty....

....a już rozumiem do mnie zostawiliście nietrzeba było i tak niemam tera kasy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Śmieszy mnie ten "odlicznik" ile zostało EK Stalkera... Prawie w ogóle nie schodzi :P

Hmm... Ale mnie ta puszka nęci... No ale nie wywalę na puszkę półtorej stówy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2007 o 22:53, bora napisał:

Ciekaw jestem o co biega.


Zapewne oddział Masterlinka w twoim mieście zainfekowała radioaktywnie paczka ze Stalkerem. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować