Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

S.T.A.L.K.E.R. już jutro dla klientów gram.pl!

84 postów w tym temacie

POwiem wam tak stalker nie jest az tak warty tych swoich pienidzy... myślałem ze to bedzie lepsza gra...
musze jeszcze troche pograc to powiem wiecej. na razie jestem na początku gry z pistoletem w ręku... ale jakoś zbytnio mnie nie ciągnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jeżeli zamówiłem S.T.A.L.K.E.R. ''a i nie wybrałem przesyłki kurierskiej tylko tradycyjną pocztową czy otrzymam moją grę w dniu premiery - tak by wypadało, przecież to preorder :S Przydało by się dostać ją na weekend :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto mi z CDP powie jak sie otwiera ta puszke ? No chyba nie otwieraczem do konserw bo bylby to najglupszy pomysl jaki mozna bylo wymyslic :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2007 o 08:37, Ali G napisał:

Kto mi z CDP powie jak sie otwiera ta puszke ? No chyba nie otwieraczem do konserw bo bylby
to najglupszy pomysl jaki mozna bylo wymyslic :/


dobra juz sobie proadzilem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2007 o 08:24, Karoozel napisał:

A jeżeli zamówiłem S.T.A.L.K.E.R. ''a i nie wybrałem przesyłki kurierskiej tylko tradycyjną
pocztową czy otrzymam moją grę w dniu premiery - tak by wypadało, przecież to preorder :S Przydało
by się dostać ją na weekend :)


pre-order - to mozliwosc zarezerwowania egzemplarza (zazwyczaj z bonusami) gry dla siebie
i nie jest rownoznaczny z otrzymaniem gry przed premiera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale pytanie jest czy wersje standardową zamówioną wcześniej przed premierą dostane w piątek w dniu premiery? Czy sklepik gram wyśle te wersje dla większości graczy jutro? tak aby doszło w piątek :S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2007 o 22:53, bora napisał:

Jak zwykle mam farta:

Zamówienie nr ........: złożone Wt, 20.03.2007, wystąpił problem podczas realizacji Twojego
zamówienia, prosimy o kontakt z działem obsługi klienta

Ja nie mam problemu z zapłaceniem więc może to dział obsługi klienta powinien skontaktować
się ze mną zamiast zostawiać mi takiego newsa przy liście zamówień. A gdybym nie sprawdził
tak z ciekawości gdzie ten mój Stalker to bym czekał i czekał. Ciekaw jestem o co biega.


Pojawiający sie komunikat nie zawsze oznacza jedynie problem z płatnością. Często są to niekompletne dane ewentualnie brak kontaktu telefonicznego - dlatego warto interesować się złożonym zamówieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie pozostałe zamówienia zawsze dochodziły bez konieczności kontaktu telefonicznego ze strony CD Projektu. Ludki z Masterlinka mnie znają bo sporo zamawiam i jakoś nie mają problemu żeby się do mnie dostać. Płacę przy odbiorze bo jestem wrogiem ideologicznym kart kredytowych. Poza tym dalej uważam, że jak jest problem to dział obsługi klienta powinien mi wysłać maila. Jakoś maile z ofertowe dochodzą to i ten by się przebił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja juz mam... chyba sie cdp koncza pomysly na wersje kolekcjonerskie. napoj energetyczny firmy X z naklejka STALKER - darowalibyscie sobie... tabletki radiacyjne... do tego raptem 30wpln w grze za ktora wolacie 179.90. ale coz, jestem jak sroka i polecialem na puche, mam za swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No też się troszkę rozczarowałem, tylko 30 wPLN? Mało, mało.

Ale za to bonusowa gazetka rosyjska/ukraińska (nie rozróżniam języków) jak najbardziej pozytywnie zaskoczyła :) Ogólnie uważam, ze wydanie jak najbardziej udane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już mam, ale uważajcie na otwieranie pudełek ostrym narzędziem, puszka dotyka styku dwóch krawędzi wieka pudełka, tam gdzie dokladnie jest tasma i łatwo zarysować. Ja na szczęsćie rozdarłem taśme.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przestańcie :(
Urwałem się z wykładów (co wiąże się z poprawką :P ) i ciągle czekam...Ale zazwyczaj kurier wpadał kolo 11...więc może to już tylko kilka minut ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie odwołując się do komentarza karoozela, jak to będzie z tymi co nie mają przesyłki kurierskiej, czy gry dla nich zostaną wysłane jutro - żebyśmy mieli je już w domku w piątek? :S Wiadomo jak nasza poczta pracuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2007 o 11:35, karoozel88 napisał:

Właśnie odwołując się do komentarza karoozela, jak to będzie z tymi co nie mają przesyłki kurierskiej,
czy gry dla nich zostaną wysłane jutro - żebyśmy mieli je już w domku w piątek? :S Wiadomo
jak nasza poczta pracuje :P


czyli odwolujac sie do wlasnego komentarza? :P...

tak, we wczorajszym newsie jest napisane - wszystkie egzemplarze, czyli i podstawka i kolekcjonerka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2007 o 11:35, karoozel88 napisał:

Właśnie odwołując się do komentarza karoozela, jak to będzie z tymi co nie mają przesyłki kurierskiej,
czy gry dla nich zostaną wysłane jutro - żebyśmy mieli je już w domku w piątek? :S Wiadomo
jak nasza poczta pracuje :P


Wystarczy wejść do sklepu, do działu moje zamówienie, gdzie znajduje się dokładna informacja o tym, czy zamówienie zostało już wysłane, lub kiedy będzie wysłane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie jedno małe pytanko mam : czemu zmieniono mi metodę dostawy S.T.A.L.K.E.R.a. Zamówiłem jakiś czas temu wybierając dostawę kurierem, a wczoraj sprawdzam i okazuje się że wysłano, ale pocztą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować