• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Akashi

S.T.A.L.K.E.R.: Cień Czarnobyla - oficjalny temat Pomocy Technicznej

Pytanie

Jeżeli masz jakiś problem z zainstalowaniem gry S.T.A.L.K.E.R.: Cień Czarnobyla, albo uruchamiasz grę i pojawia Ci się czarny ekran lub gdy nie masz zielonego pojęcia czemu nagle pojawia się jakiś komunikat podczas gry to ten temat powstał właśnie z myślą o Tobie.

W tym temacie możesz zgłaszać swoje problemy dotyczące wszystkich problemów z instalacją, uruchomieniem czy działaniem gry S.T.A.L.K.E.R.: Cień Czarnobyla.

Zachęcamy także do czytania postów poprzedników. Możliwe, że jakiś użytkownik napotkał się na taki sam problem jak Ty i umieścił we wcześniejszych postach rozwiązanie problemu. Co może zaoszczędzić czasu oczekiwanie na odpowiedz.

Temat ten poświęcony jest tylko problemom związanych z kwestiami technicznymi, wszystkie inne rozmowy na temat gry proszę prowadzić w temacie:
S.T.A.L.K.E.R. Shadow Of Chernobyl -Temat ogólny ” pod poniższym linkiem: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=16291&u=2498

Oczywiście przed zgłoszeniem jakiegoś problemu proponujemy najpierw upewnić się, że dany problem nie został opisany w naszej bazie pomocy technicznej pod poniższym linkiem: http://www.gram.pl/pomoc_lista.asp?g=285 oraz czy posiadany komputer spełnia minimalne wymagania gry, a także czy posiada najnowsze sterowniki.

Podstawowe porady co zrobić w przypadku problemu z uruchomieniem gry znajdziesz w poniższym poradniku http://www.gram.pl/felieton.asp?id=1093

Wymagania gry znajdują się pod poniższym linkiem jeżeli macie jakieś wątpliwości czy gra będzie wam działać sprawdźcie najpierw wymagania zanim zaczniecie zadawać kolejne niepotrzebne pytania: http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=285&p=1306

Na stronie gdzie będziecie mogli porównać z własną konfiguracją komputera: http://www.systemrequirementslab.com/referrer/srtest

Wszystkie posty nie związane z problemami czy kwestiami technicznymi będą usuwane!!!

pozdrawiamy,
zespół Pomocy Technicznej CD Projekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1226 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 11.04.2007 o 12:28, djsound napisał:

> czy nie miałeś może ang. wersji gry lub dema? Często zdarza się, że pliczki pozostają
po wcześniejszych
> wersjach i z tąd często pojawiają się tego typu problemy.



Pomogło. Winne było rosyjsko-angielskie demo multiplayera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dnia 11.04.2007 o 09:43, Akashi napisał:

Temat ten poświęcony jest tylko problemom związanych z kwestiami technicznymi, wszystkie inne
rozmowy na temat gry proszę prowadzić w temacie:
S.T.A.L.K.E.R. Shadow Of Chernobyl -Temat ogólny ” pod poniższym linkiem:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=21155&u=493


Akashi masz błąd w linku on prowadzi do tematu TestDrive Unlimited ;)

Znalazłem dwa błędy:
1. Błąd w wyświetlaniu grafiki podczas deszczu, ale to moja wina opisałem to w temacie Stalkera ;)
2. Błąd podczas próby łączenia się z mapą multiplayer "błąd inna wersja gracza" większość posiada 1.0001 tak jak i ja, a ten błąd wyświetla mi się i nie mogę dołączyć do gry multiplayer :/ (sam mogę tworzyć mapy)
czy to wina wersji PL ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Link poprawiony dzięki za info :P

-co do problemu z multi to instalowałeś poprawkę do gry która już się ukazała o oznaczeniu właśnie 1.0001 zainstaluj ją proszę i nie bedzie kłopotu z trybem Multi

-co do grafy deszczu to jaką masz grafikę i jakie stery?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dnia 11.04.2007 o 13:16, Akashi napisał:

-co do problemu z multi to instalowałeś poprawkę do gry która już się ukazała o oznaczeniu
właśnie 1.0001 zainstaluj ją proszę i nie bedzie kłopotu z trybem Multi

-co do grafy deszczu to jaką masz grafikę i jakie stery?


GF7900GS 93.71 GNO jakieś modyfikowane XP PL pro z SP2 ale to już rozwiązałem nie trzeba grzebać w opcjach w czasie gry.

Co do multi to mam problem:
Łatka 1.0001 zainstalowana ale multi nadal wywala i pisze "inna wersja" gram tylko pojedynczą kampanie ale od czasu do czasu można się zabawić multi :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Przeczytaj proszę post przypięty uważnie... to jest temat związany tylko i wyłącznie z problemami i kwestiami technicznymi w grze. Inne dyskusje prowadzone są w temacie ogólnym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

prosil bym o pomoc , kupilem edycje kolekcjonerska stalkera , mam karte rejestracji elektronicznej ale nie moge znalesc cd -key do gry multiplayer , prosze o pomoc gdzie znajduje sie klucz do gry multiplayer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ja to mam szczęście do odpalania gier. No więc ... Włożyłem płytę do napędu. Wyświetla się komunikat " Twój komputer spełnia wymagania gry " czy jakoś tak. Kiedy zainstalowałem wszystko malowało się pięknie. A tu nagle ... komp nie czyta płyty . Mam napęd DVD i nie wiem co się dzieje. Czy mógłby mi ktoś pomóc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 11.04.2007 o 15:58, Krzysiek9312 napisał:

prosil bym o pomoc , kupilem edycje kolekcjonerska stalkera , mam karte rejestracji elektronicznej
ale nie moge znalesc cd -key do gry multiplayer , prosze o pomoc gdzie znajduje sie klucz
do gry multiplayer


Klucz znajduje sie na tyle Instrukcji, pod sterowaniem.

A mi gra nawet nie chce pokazac komunikatu zeby cos zrobic. Próbuje włączyć i nic. Dalej jeno pulpit jest.
Nie widze w czym problem. Może mi ktoś pomóc z tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 11.04.2007 o 16:30, Akashi napisał:

Z tego co się orientuje to one będą dla posiadaczy Kolekcjonerki... oczywiście po zarejestrowaniu
na stronie Gram.pl


EK mam tylko się pytam, bo nie mam jak sprawdzić, bo mimo iż EK stoi na stole u rodziców to pogram sobie dopiero 5 maja - moje urodziny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam problem z instalacja patcha.Pokazuje mi sie taki komunikat.Robilem juz reinstalke gry,sciągnołem patcha z innej strony instalowalem w innym języku i znowu to samo:/Niewiem co zrobic proszę o pomoc.

20070411172522

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mi też nie chce czytać tej płyty :(. Może to jakaś wadliwa seria...
U mojego kolegi działa ale wyskakuje błąd taki sam jak w przypadku vip konius

Jeśli tu mi nie odpowie CD-Projekt to będę ich nękał e-mailami ]:->

20070411175017

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować