Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

C&C 3 wciąż wygrywa w Wielkiej Brytanii

20 postów w tym temacie

Dnia 11.04.2007 o 12:31, beez napisał:

szkoda że nienapisano na jaką platforme jest dany tytuł...


Nasz czytelnik nasz pan. :)
Dopisałem przy tytułach platformy, na jakich są dostępne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ps3 wypadło z dziesiątki? przepowiadali rychły koniec szybkiej sprzedaży, ale nie spodziewałem się, ze tak szybko to nastąpi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wierzyłem w C&C 3 dopóki nie zagrałem. Robię ostatnią misję GDI, potem NOD i obcy. Gra jest prosta, zachowała klimat poprzednich części, a jednocześnie tchnie super przyjaznością. Jak dla mnie zasłużona pozycja. Szkoda trochę S.T.A.L.K.E.R.a, że go nie ma, no ale za błędy trzeba płacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dużo ludzi się łapie na C&C. Skończyłem kampanię GDI, kończe już Nod i zacznę kampanię Scrin(uzyskujemy do nich dostep po przejściu kampani Nod i GDI ?). Przez jakiś czas myslałem przez te filmy , że coś dzieje się naprawdę :p
"TMNT: Teenage Mutant Ninja Turtles (PC, PS2, Xbox, Xbox 360, GameCube, Wii, PSP, DS) "
Niezły rozrzut - jak sumują to nic dziwnego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2007 o 16:28, Gol Galad napisał:

Skończyłem kampanię GDI, kończe już Nod i zacznę kampanię Scrin


Jesteśmy na tym samym etapie :)

Bardzo dobrze, że C&C się dobrze sprzedaje, bo to pierwsza (a przynajmniej jedna z bardzo niewielu) gier od EA, która jest op prostu dobra.
Kampania NOD ma ciekawsze misje niż GDI, lepiej zaprojektowane plansze i sporo dzieje się w terenach pustynnych, w których Tiberium Wars wygląda genialnie, natomiast w Niebieskich strefach wygląda dość ubogo i po prostu brzydko.

KANE LIVES

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

C&C 3 jest genialna gierka chociarz troche droga :/ . A grafika jest niezła co piszesz że słaba(no chyba że masz na niskich detalach,bo ja gram na wysokich),a ludzie znają sie na rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować