Zaloguj się, aby obserwować  
Czarek-k

TV Jetix i inne kanały dla dzieci i młodzieży [M]

90 postów w tym temacie

Dnia 05.05.2008 o 16:47, pawciooo23 napisał:

Ja oglądam tylko Jetix jak leci Naruto podobno teraz będą nowe odcinki.


Oglądasz Naruto na Jetixie? Opanuj się! Tam wersja tej bajki jest po prostu beznadziejna! Lepiej obejrzyj na necie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2008 o 16:44, Assax napisał:

A taką bajke psi agenci.

Tajne akta psiej agencji?

Dnia 05.05.2008 o 16:44, Assax napisał:

A znacie te bajki bo nie pamiętam ich nazw:

1. Kleszcz/Tick
2.Medaboty/Medabots

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2008 o 16:49, dominikańczyk napisał:

Lepiej obejrzyj na necie...

Oj tam już oglądałem z polskimi napisami ale nie wszystkie odcinki udało mi się znaleść a tak pozatym mam przynajmniej porównanie.Ja wole polską wersjeponieważ już się przyzwyczaiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2008 o 16:50, Mr. Cin napisał:

> A taką bajke psi agenci.
Tajne akta psiej agencji?
> A znacie te bajki bo nie pamiętam ich nazw:
1. Kleszcz/Tick
2.Medaboty/Medabots



No w każdym razie jedno trafiłem tak więc nie jest ze mną aż tak źle co do tego drugiego czyli medaboty to nie za bardzo lubią tą bajkę zresztą nie lubię tego typu bajek wole kreskówki z których można się pośmiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2008 o 16:51, pawciooo23 napisał:

> Lepiej obejrzyj na necie...
Oj tam już oglądałem z polskimi napisami ale nie wszystkie odcinki udało mi się znaleźć
a tak poza tym mam przynajmniej porównanie.Ja wole polską wersje ponieważ już się przyzwyczaiłem.


Mi się kiedyś podobała polska wersja ale gdy zobaczyłem z napisami to... przestała mi się podobać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Jetix to szajs choć by za to co zrobili z Naruto. Dali baaaardzo kiepski dubbing i wycieli połowe scen. Osobiście wole Hypera bo daja anime z napisami i ze wszystkimi scenami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2008 o 18:52, Fanagir napisał:

Dla mnie Jetix to szajs choć by za to co zrobili z Naruto. Dali baaaardzo kiepski dubbing
i wycieli połowe scen. Osobiście wole Hypera bo daja anime z napisami i ze wszystkimi
scenami


teraz nie jest juz tak źle. Pierwsza seria była ocenzurowana z ocenzurowanej. Teraz mamy taką samą jak jankesi z USA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś oglądałem Jetiź masowo, po jakimś czasie oglądałem tylko Hyper''a, później zaś jak włączyli mi Disney Chanel to zacząłem to oglądać i tak jakby cały czas przy śniadaniu czy kolacji oglądam puszczane tam programy, nie wiem dlaczego ale co ciekawsze zostawiam np. jak prześmieszną "Nową Szkołę Króla"(polecam obejrzeć), ale znowu zacząłem oglądać głównie Hyper''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jetixa od dawna nie oglądam, ponieważ zawarte tam kreskówki do mnie nie przemawiają. TAk samo jest z Disney Channel, czy CN. Można powiedzieć, że wyrosłem z tego typu bajeczek, choć czasami po przesiadywaniu przed komputerem włączę sobie CN i obejrzę Dextera, czy Johnnego Bravo ot tak z sentymentu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już kreskówki przestałem oglądać wyrosłem po prostu ale jak nie ma nic w TV, komp zajęty, a za oknem deszcz to oglądam sobie bajeczki i po przypominam dawne czasu, Świat wg ludwiczka, Johny Bravo, Bliźniaki Crampe ehhh oglądałem kiedy sporo:) no i oczywiście POKEMONY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja lubie sobie czasami pooglądać Disney Channel lub CN bo jetix mi się nie podoba.
A zwłaszcza tych serialów z dubbingiem polskim ;(.
Na Disney Channel też już próbują to robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to sobie oglądam jak mama gra na komputerze, a nie mam ochoty na książkę, tzn, i tak ja rzadko telewizje oglądam, ale jeśli juz to nei oglądam wszystkiego co leci, najbardziej z tego lubię Ying Yang Yo, i... to by było na tyle, czasami teksty w tej bajce są rozbrajające. No ale mówię, mało ostatnio telewizję oglądam, jak już to jakiś film

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja powtórzę moje zdanie... POWER RANGERS RULEZZZ!!!! Ludzie mam 16 lat i że tak się wyrażę wychowałem się na tej bajce. Ostatnio z bratem (on ma 10 ja 16 lat) oglądaliśmy Power Rangers Mistyczna Moc, i zgadnijcie kto się tam pojawił!? Tak ta stara ropucha RITA! Tylko że była obrończynią prawdy i dobra gdzie w pierwszej serii (moim zdaniem najlepszej) była głównym przeciwnikiem! Pamiętacie ZORDONA?! To były czasy... mniej więcej jakieś 10-11 lat temu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe Jetix. Ja wolałem jak się to nazywało FoxKids :D pamięta się czasy jak Cartoon Network kończyło o 21:00 i było TCM a potem się na Foxa szło oglądać bo on zawsze był do 00:00 ahh te czasy się zmieniają.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 11:00, BANITA PL napisał:

A ja powtórzę moje zdanie... POWER RANGERS RULEZZZ!!!! Ludzie mam 16 lat i że tak się
wyrażę wychowałem się na tej bajce. Ostatnio z bratem (on ma 10 ja 16 lat) oglądaliśmy
Power Rangers Mistyczna Moc, i zgadnijcie kto się tam pojawił!? Tak ta stara ropucha
RITA! Tylko że była obrończynią prawdy i dobra gdzie w pierwszej serii (moim zdaniem
najlepszej) była głównym przeciwnikiem! Pamiętacie ZORDONA?! To były czasy... mniej więcej
jakieś 10-11 lat temu...


Power Rangers to nie bajka tylko serial oparty na japońskiej wersji(nie pamiętam nazwy) tak czy siak sam oglądałem pierwsze wersje(ta najstarsza co leciała na polsacie) miałem wtedy z 8 lat;] i strasznie sie tym podniecałem a potem z kolegami na podwórku sie bawiliśmy w Power RangersówxD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My to samo to były czasy... a teraz? Jakieś miotły wozy policyjne? Zepsuli całą serię. Kiedyś to oglądało się z zapartym tchem a teraz to się się śmiać człowiekowi chce jak to ogląda... Telewizja schodzi na psy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować