Zaloguj się, aby obserwować  
Czarek-k

TV Jetix i inne kanały dla dzieci i młodzieży [M]

90 postów w tym temacie

Co do naruto - jestem fanem tego anime jednak w necie ogladam wiekszosc odcinkow - www.nauto.wbijam.pl - i to co zrobili z tym anime to po prosu SKANDAL!!! Wycieli wiekszosc ostrych scen jak na przykład walka 3 hokage z orochimaru - po prostu brak krwi!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i ty sie dziwisz? Przecież telewizję tę oglandają nie tylko nastolatkowie ale i dzieci np> mój młodszy brat. Gdy nie ocenzurowali by tego anime porostu władze musiały by to usunąć. A poza tym i tak jetix dużo zarobił na naruto
więc bym prosił NIE PISZ POSTÓW BEZ SENSU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2008 o 20:49, Kacapter napisał:

i ty sie dziwisz? Przecież telewizję tę oglandają nie tylko nastolatkowie ale i dzieci
np> mój młodszy brat.


Swoją drogą anime Naruto nie jest dla dzieci, które chcą tylko scen walk. Tutaj jest pełno przesłań, nad którymi warto się zastanowić, a nie tylko łubu-dubu. To anime dla nieco dojrzalszych osób, ale jak widać Jetix niemal wszystko, co rysowane zalicza do bajek albo kreskówek, zupełnie jakby anime (tym bardziej mroczniejsze) nie istniało. Jak dla mnie wystarczyłoby przesunąć godzinę emisji na 20.00 lub później, bo wtedy dzieciarnia woli Polsat.

Dnia 23.05.2008 o 20:49, Kacapter napisał:

Gdy nie ocenzurowali by tego anime porostu władze musiały by
to usunąć.


Usunąć? Uuu, to w Naruto jest aż tak źle czy po prostu władza niechętnie patrzy na anime? Wczoraj obejrzałem sobie odcinek, w którym Ino walczyła przeciwko Sakurze i co? Cenzor musiał mieć dobry dzień, bo wszelkie wspomnienia (oprócz jednego) wyciął. Nie było tam żadnej przemocy i może to dlatego (vide niewyżyta dzieciarnia) wywalono je. Jeszcze jestem w stanie zrozumieć ocenzurowanie krwi, ale fragmentów zupełnie nieszkodliwych, które jednak są bardzo ważne w ogólnym odbiorze już nie. Paskudnie się wzruszyłem oglądając tę walkę, bo wiele było o przyjaźni i rywalizacji. Na Jetix tego (niestety) nie ma. Warto nadrobic te wszystkie polskie odcinki, bo bardzo wiele pominięto. Nie wiem, jak sytuacja np. Króla Szamanów, ale w przypadku Naruto to niepełnowartościowy produkt.

Ogólnie zgadzam się z tobą, że co ostrzejsze sceny powinno się wyciąć (jak kogoś zainteresuje to zawsze ma net), ale bez przesady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądam Jetix tylko wtedy, gdy leci to co lubie, czyli na pewno nie anime. Chętnie oglądam: Ach ten Andy (a teraz zmienione na Co jest z Andym?), Świat Według Ludwiczka, Odlotowe Agentki. Kiedyś było więcej fajnych kreskówek, a teraz same anime.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc, po co Jetix w ogóle się do tego pcha ? Po co pokazuje coś z czego musi wywalac 3/4 materiału i 100% głębi i przesłania ? Pytam się, po co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JA to taki statry nie jestem i przyznam ze nieraz ogladam jak leci . Moje ulubione kanaly to DC i CN a kreskowki to Jin Jan Jo (powala) w pulapce czasu , ach ten Andy , i wszystko prawie na Dc (no chyba ze powtorki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cartoon Network rocks xD Szczegolnie Edd Edd i Eddy i Dexter''s Lab xDD kocham te kreskowki. Pamietam jeszcze czasy jak z napieciem ogladalem cos, co w motywie na poczatku mialo "lap golebia" XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AAaaaa gdzie te czasy , kiedy zamiast jetixa był Fox Kids. tab bajki z Foxa były bezbłędne. Najlepszymi programami na FoX Kidsie był : Szalony Jack Pirat, Liceum na Morzu, Rodzina Adamsów, Gęsia Skórka i co najważniejsze Myszorki na Preri.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2008 o 21:06, KrzysiuKrólik napisał:

AAaaaa gdzie te czasy , kiedy zamiast jetixa był Fox Kids. tab bajki z Foxa były bezbłędne.
Najlepszymi programami na FoX Kidsie był : Szalony Jack Pirat, Liceum na Morzu, Rodzina
Adamsów, Gęsia Skórka i co najważniejsze Myszorki na Preri.



Takie to już są na Jetix Play :P

Co do cenzury Naruto nic nie mam, dobre i to za bardzo nie przepadam za czytaniem napisów :D (Przynam się że czuję miętę do niejakiej Ino Yamanaka i trochę do Tenten)

Pamiętam jak kiedyś oglądałem na dużo kreskówek na angielskim cartonie network co nic nie rozumiałem ale zabawne było :P w sumie uczyłem się słówek :D bodajże 6lat miałem, a brat tłumaczył -nie mówi się cat tylko Kat no wiesz tak jak ta kocia karma Kitty kat.

Mam też na kasecie VHS Chuck Norris i jego karatecy po prostu klasyka :D Cytat -baza jest tak silne chroniona nawet mucha się tu się nie przecisnie (spada krokodyl na biurko)

O jeszcze pamiętam He-mana (na potęgę posępnego czerepu!!!! MAM WŁADZĘ HE MAN)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może to lekki odkop ale cóż...

FoxKids jakby dziś wrócił to jest pewne że 6 miesięcy i Disney może z Polszy wydupcać do Niemiec na ogórki podobnie może zrobić CN.

FK w czasach swojej działalności u nas był mega popularny wraz z Cartoonem, i po zmianie nazwy na Jetix to nie było jakoś źle... bo było to takie 50/50

50% FK i 50% Jetix chodź pierwszy rok Jetixa w PL to był praktycznie FK z nazwą Jetix dopiero pod koniec 2005r zaczęto wprowadzać nowe produkcje a stare migrowały do Jetix Play ;) a od 2008 Jetix już się sypał i to mocno więcej tam było Disney'a niż Jetixa... a z CN'em było jeszcze gorzej i po dziś dzień z CN się nic nie zmieniło :):) Moim zdaniem kiedyś FoxKids i Cartoon Network były dobrymi kanałami szczególnie FK gdzie był Shin Chan, MegaMan, Medabots, Ach ten Andy, Iron-Man, Spider-man , X-men, Ludwiczek, Teknoman , M.A.S.K Rider, Odlotowe Agentki, Dzieciaki z klasy 402, Wunschpunsch , Digimony,Tajne akta psiej Agencji czy pamiętne PowerRangers Time Force :) 97r ale coś pamiętam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować