Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Styl nosorożca dla właścicieli Edycji Kolekcjonerskiej Jade Empire!

56 postów w tym temacie

Nie do końca. Akurat style przemian jak dla mnie są najrzadziej wykorzystywanymi bo zjadają zbyt szybko energie czy co tam wykorzystuja, co czyni je nieprzydatnymi w trakcie dluzszych walk :-) To zaledwie ciekawostka, bo niektorzy uzyja tego jeden raz zeby zobaczyc dzialanie stylu, a potem zostawia to i beda tluc normalnie piesciami po lbach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nooo nieee.....to się staje coraz częściej.... nie wiem jak wam, ale ja mam odczucie, że jest to w pewnym sensie dyskryminowanie mniej zamożnych graczy....nie ma co prawda obowiązku, że jak podoba mu sie ta gra, to musi ją kupić ponad wszystko (i w dodatku edycje kolekcjonerską), ale jednak....to takie moje odczucie...i nie podoba mi sie taki podział....owszem niech kolekcjonerki mają te latawce, dodatkowe papiery itd, ale niech nie zmieniają treści samej gry... ;/ jestem zniesmaczony :{.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 18:25, Skwarek pl napisał:

Nooo nieee.....to się staje coraz częściej.... nie wiem jak wam, ale ja mam odczucie, że jest
to w pewnym sensie dyskryminowanie mniej zamożnych graczy....nie ma co prawda obowiązku, że
jak podoba mu sie ta gra, to musi ją kupić ponad wszystko (i w dodatku edycje kolekcjonerską),
ale jednak....to takie moje odczucie...i nie podoba mi sie taki podział....owszem niech kolekcjonerki
mają te latawce, dodatkowe papiery itd, ale niech nie zmieniają treści samej gry... ;/ jestem
zniesmaczony :{.


EK JE kosztowało 90 zł ( od 1 do 5 kwietnia) czyli tyle samo co SE JE bez promocji, można wtedy kupić i nie byłoyby różnocy pieniężnej a sam styl...niewiele tracisz, bardzo słaby i niewiele wnoszący do gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 18:25, Skwarek pl napisał:

Nooo nieee.....to się staje coraz częściej.... nie wiem jak wam, ale ja mam odczucie, że jest
to w pewnym sensie dyskryminowanie mniej zamożnych graczy...


LOOOOOOOOOOOOOL

to tak jak produkcja dobrych mesiow to dyskryminowanie mniej zamoznych kierowcow :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie sie podoba, ze posiadacze EK są jakoś zauważani i wynagradzani za dobre chęci tudzież nie rzadko grubość portfela :D. Po za tym sam bajer to rzeczywiscie bajer albo nawet nie, bo ja JE skonczylem, trybu mistrza nie chce mi sie odpalac :D to tym bardziej nawet nie zobacze w akcji nowego combosa.(no chyba ze odpale grę :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam nieodparte wrażenie, że ten pliczek z dodatkiem będzie krążył po sieci i każdy kto będzie chciał uczynić zło i zainstalować na normalną wersję gry będzie miał taką możliwość, oczywiście to nie byłoby dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem JE SE na dwa sposoby na normalnym poziomie trudności.
Drugi raz grałem prowadząc postać podążającą drogą zaciśniętej pięści.
Ani razu nie wolno zrobić nic dobrego :)
Było to dużo trudniejsze, ale końcówka była bardzo satysfakcjonująca.
Tak mrocznie kończącej się gry dawno nie widziałem.
Wielki plus dla twórców za mroczną stronę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 20:06, pendejo napisał:

mam nieodparte wrażenie, że ten pliczek z dodatkiem będzie krążył po sieci i każdy kto będzie
chciał uczynić zło i zainstalować na normalną wersję gry będzie miał taką możliwość, oczywiście
to nie byłoby dobre


Oczywiście biorąc pod uwagę że jest tak wielu posiadaczy EK (600) którzy chcieliby udostępnić swój osobisty kod całej rzeszy napalonych na nosorożca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i zmusiliście mnie do ponownego powrotu do JE :)
Poprzednio zaciąlem się w pewnym momencie, ale gdy wrzuciliście patcha z krwią to znowu nabrałem chęci do gry i teraz to samo :)
Bardzo dziękuje, wreszcie będe miał wszystkie style xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, czy owak, to gram.pl z tą promocją na JE na 500 dni sklepu, przyleciało w kulki.A teraz znowu faworyzują tych co wydali więcej na gre, no bo karty, od biedy mogą być, ale na cholere mi jakiś tam latawiec ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ehhh troche to nie fair... nie ukrywam, że to fajny bajer ktory chciałby miec kazdy posiadacz JE... No coż, racje mam lub nie, ale CD-Projekt za tro ma maluskiego minusika ode mnie... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ludzie. w usa tez jest tylko do edycji limitowanych. do jest DODATEK dla tych co wydali wiecej a nie dal wszystkich. co wy sobie myslicie? po to jest EK. i oni nie faworyzuja tych co maja EK tylko daja im to co im sie nalezy. EK jest jeszcze w sprzeazy. chcesz miec styl misia to sobie kup, nie to nie narzekaj :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować