• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Nazca

Programy - szukam programu

Pytanie

Postanowiłem założyć temat w którym będzie można szukać potrzebnych programów np do przeróbki piosenek, do "rysowania". Bo po co zakładać za każdym razem nowe tematy? No więc z chęcią I skorzystam!
Znacie jakiś program do zmiany formatu filmików .3gp (nakręconych komórką) na jakiś normalny format (.avi) ? Albo program do odtwarzania .3gp na komputerze. Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1167 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 28.12.2007 o 18:02, Jaki Ganh1 napisał:

Ja bym inaczej trochę zrobił:

1.Firewall - Zone Alarm
2. Antywirus - Panda (najlepsza, ale nie darmowa, albo MKS Vir, ale AVAST rządzi :)
3. Antyspyware - te co kolega podał są chyba najlepsze
4. Mozzila Firefox FOREVER :)


a jest jakieś spolszczenie do niego?( Zone Alarm )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 28.12.2007 o 16:52, Blackhand napisał:

Coś Ty taki narwany :)? Jak Ci się tak spieszy, to szukaj sam, zamiast czekać na czyjąś łaskę
:).

A tak na serio - sam firewall to nie wszystko. Oprócz niego warto mieć jeszcze przynajmniej
jakiegoś antywirusa (nie wspominając o oprogramowaniu antyspyware), poza tym trzeba zrezygnować
z korzystania z Internet Explorera (i wszelkich nakładek na niego), znanego też jako Brama
Dla Wirusów ;) ("IE służy do przeglądania Internetu z Twojego komputera i na odwrót." ;)).
Reasumując:
1. Firewall - Zone Alarm, Sunbelt Kerio Personal Firewall
2. Antywirus - Avira AntiVir Personal Edition Classic, Avast!
3. Antyspyware - SpyBot i Ad-Aware SE Personal
4. Przeglądarka alternatywna - Mozilla Firefox, Opera, Lynx (joke ;))
Ww. programy najlepiej zainstalować na czystym, niezawirusowanym systemie (bo na "zasyfionym"
mogą być problemy z ich zainstalowaniem, działaniem lub aktualizacją), antywirusa i antyspyware
należy regularnie aktualizować (nie warto instalować dwóch firewalli i antywirusów jednocześnie,
bo mogą się "gryźć").

jest spolszczenie do zonealarm bo po eng to do bani?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ja zamiast spolszczenia poleciłbym ci lekturę, "Regulamin". Przy okazji, oto link:
----------------------------------------
http://www.gram.pl/regulamin.asp
----------------------------------------
Nie spamujemy (dwukrotnie), a tym bardziej trzykrotnie!!!

A teraz spolszczenie (radzę uczyć się angielskiego, bo ja nie mam problemu obsługiwać Zone Alarma po angielsku, a przy okazji (następnej zresztą) UŻYWAJ GOOGLE. To taka masowa wyszukiwarka, dzięki której znalazłem w 5 sekund spolszczenie:
-------------------------------------
http://www.softwarepatch.pl/plik/296/spolszczenia/Spolszczenie_ZoneAlarm.html
-------------------------------------
To spolszczenie interfejsu, jak ci nie wystarczy to INSTRUKCJA OBSŁUGI FIREWALLA ZONE ALARM:
---------------------------------------------------------
http://forum.idg.pl/index.php?showtopic=4270
--------------------------------------------------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 28.12.2007 o 19:42, Jaki Ganh1 napisał:

Ja zamiast spolszczenia poleciłbym ci lekturę, "Regulamin". Przy okazji, oto link:
----------------------------------------
http://www.gram.pl/regulamin.asp
----------------------------------------
Nie spamujemy (dwukrotnie), a tym bardziej trzykrotnie!!!

A teraz spolszczenie (radzę uczyć się angielskiego, bo ja nie mam problemu obsługiwać Zone
Alarma po angielsku, a przy okazji (następnej zresztą) UŻYWAJ GOOGLE. To taka masowa
wyszukiwarka, dzięki której znalazłem w 5 sekund spolszczenie:
-------------------------------------
http://www.softwarepatch.pl/plik/296/spolszczenia/Spolszczenie_ZoneAlarm.html
-------------------------------------
To spolszczenie interfejsu, jak ci nie wystarczy to INSTRUKCJA OBSŁUGI FIREWALLA ZONE ALARM:
---------------------------------------------------------
http://forum.idg.pl/index.php?showtopic=4270
--------------------------------------------------------


Bo mi zależało dlatego 3posty,a ty taki chamski, instr. miałem już.CHAMSTWO na gram.pl się szerzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Nie obrażaj mnie, teraz to ty pokazałeś na jakim poziomie jest twoja kultura. Po pierwsze wyjaśniłem ci, że nie można pisać trzech postów, mi by tam jeden wystarczył, to bym ci pomógł. I nic się nie szerzy na gram. A, i ciekawe, nie myśl że ci teraz będę pomagał... Ja podałem linki, a w odpowiedzi słyszę że jestem chamski, za co? Za podanie linka do spolszczenia i instrukcji?... ŻAL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 29.12.2007 o 09:55, Jaki Ganh1 napisał:

Nie obrażaj mnie, teraz to ty pokazałeś na jakim poziomie jest twoja kultura. Po pierwsze wyjaśniłem
ci, że nie można pisać trzech postów, mi by tam jeden wystarczył, to bym ci pomógł. I nic się
nie szerzy na gram. A, i ciekawe, nie myśl że ci teraz będę pomagał... Ja podałem linki, a
w odpowiedzi słyszę że jestem chamski, za co? Za podanie linka do spolszczenia i instrukcji?...
ŻAL.

Chodzi o to że mi zależało bardzo,regulamin znam.A wszyscy o nim tylko,każdy google nie gryzie! złamałeś reg! albo coś w tym stylu: nie można już o nic zapytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Można, tyle że to nie jest forum założone w pięć minut tylko poważne forum poważnej firmy :) więc użytkownicy nie powinni tu robić czego im się żywnie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Szukam programu odważającego pliki avi. (i inne podobne) ale tak aby okno z filmem było zawsze na wierzchy... chodzi o to żeby była taka opcja w programie... jest taki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Wprawdzie nie znam takiego programu "odważającego", ale jeśli chodzi o odtwarzacze, to większość z nich na coś takiego pozwala, np. VideoLAN (Settings->Preferences...->Video-> zaznaczyć "Always on top") czy BSplayer (Options->Always on top).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 08.01.2008 o 13:51, Blackhand napisał:

Wprawdzie nie znam takiego programu "odważającego"


Dzięki... już wprawdzie wcześniej znalazłem... ale i tak dzieki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

To znów ja :P... mam teraz inny problem otóż wszedłem sobie dziś do piosu sprawdzic temperetury w kompie i co zobaczyłem?... HORROR!... temperatura procesora wachała sie między 64 a 68 stopni! tak więc potrzebuje dość szybko jakiegoś programu (będź rady) który pozwolił by mi na kontrolowanie/zwiekszenie obrotów wentylatora...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 13.01.2008 o 15:57, JEDIDJ napisał:

To znów ja :P... mam teraz inny problem otóż wszedłem sobie dziś do piosu sprawdzic temperetury
w kompie i co zobaczyłem?... HORROR!... temperatura procesora wachała sie między 64 a 68 stopni!
tak więc potrzebuje dość szybko jakiegoś programu (będź rady) który pozwolił by mi na kontrolowanie/zwiekszenie
obrotów wentylatora...


Najpierw sprawdź temperatury, np tym programem -

Speed Fan

http://www.almico.com/speedfan.php

a potem dowiedz się jakie Twój procesor powinien mieć optymalne temperatury do pracy i przede wszystkim jakie ma graniczne wartości. Te informacje znajdziesz na stronie producenta Twojego procesora.

P.S. A tak na marginesie to post raczej nie w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 23.02.2008 o 19:21, Clicker napisał:

Witam, szukam programu, który mógłby zmniejszyć objętość takiego pliku jakim jest np.
PNG? Znacie jakiś?

PNG? będzie ciężko, wg założeń miał zastąpić JPG gdy pojawiły się problemy licencyjne czyli już jest skompresowany. można co prawda zapisać go z silniejszą kompresją, ale wtedy stracisz na jakości. Jest jednak pewna potencjalna nadzieja, microsoft pokazał kilka miesięcy temu swój nowy format graficzny, oferujący mały rozmiar pliku w połączeniu z wysoką jakością. niestety niezbyt mnie to interesowało, więc za nic sobie nie przypomnę jak się ten format miał nazywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Bo chodzi mi o to, by plik ten ''przepuszczał'' przezroczystość, i zbytnio nie zajmował...Bo JPG przezroczystości nie przepuszcza, a na tym mi zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować