• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Nazca

Programy - szukam programu

Pytanie

Postanowiłem założyć temat w którym będzie można szukać potrzebnych programów np do przeróbki piosenek, do "rysowania". Bo po co zakładać za każdym razem nowe tematy? No więc z chęcią I skorzystam!
Znacie jakiś program do zmiany formatu filmików .3gp (nakręconych komórką) na jakiś normalny format (.avi) ? Albo program do odtwarzania .3gp na komputerze. Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1167 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 23.02.2008 o 21:00, Clicker napisał:

Bo chodzi mi o to, by plik ten ''przepuszczał'' przezroczystość, i zbytnio nie zajmował...Bo
JPG przezroczystości nie przepuszcza, a na tym mi zależy.

zaraz zaraz to ty chcesz z png na inny format czy z innego na png przerabiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 23.02.2008 o 21:21, Clicker napisał:

Ja po prostu chcę zmniejszyć rozmiar pliku PNG ;P

a próbowałeś otworzyć go np w GIMPie i zapisać ponownie z innymi ustawieniami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

a ja mam pytanie czy zna ktoś jakiś program który przekonwertowałby plik m2ts (rodzaj avchd) na bardziej używane formaty jak mpeg4 czy avi bez utraty rozdzielczości i jakości? prosiłbym o nazwy ew. o linki z downloadem ;] z góry dzięki :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Siemka.Szukam dobrego programu do czyszczenia rejetru ze wszystkiego śmiecia. Ale taki co to klikam i czyści ,zebym czegos nie usunal co jestr potrzebne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Siema, czy ktoś zna program (ale jakiś taki do 200 zł i dobry), który pisze to co ja mówię ale po polsku. Tzn. wiem że coś takiego jest ale nie znam nazwy ani nic więcej. Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 24.02.2008 o 00:15, jackass napisał:

Siemka.Szukam dobrego programu do czyszczenia rejetru ze wszystkiego śmiecia. Ale taki
co to klikam i czyści ,zebym czegos nie usunal co jestr potrzebne :P

CCleaner powinien wystarczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 24.02.2008 o 10:19, Xlol1 napisał:

Siema, czy ktoś zna program (ale jakiś taki do 200 zł i dobry), który pisze to co ja
mówię ale po polsku. Tzn. wiem że coś takiego jest ale nie znam nazwy ani nic więcej.
Z góry dzięki.


Ten program nazywa się IVONA, ale nie wiem ile kosztuje musisz sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 24.02.2008 o 10:19, Xlol1 napisał:

Siema, czy ktoś zna program (ale jakiś taki do 200 zł i dobry), który pisze to co ja
mówię ale po polsku. Tzn. wiem że coś takiego jest ale nie znam nazwy ani nic więcej.
Z góry dzięki.


Ja bym uważał na takie śmieszne programy, bo potrafią pisać zupełnie co innego niż mówisz i w gruncie rzeczy szybciej chyba jest pisać na klawiaturze niż mówić, zwłaszcza, że mowa musi być wyraźna i nie za szybka.

Z tego co wiem to Windows Vista posiada taką opcję ale nie wiem czy obsługuje też język polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 24.02.2008 o 11:16, Pawciu45 napisał:

> Siema, czy ktoś zna program (ale jakiś taki do 200 zł i dobry), który pisze to
co ja
> mówię ale po polsku. Tzn. wiem że coś takiego jest ale nie znam nazwy ani nic więcej.

> Z góry dzięki.

Ten program nazywa się IVONA, ale nie wiem ile kosztuje musisz sprawdzić.


Mylisz się. IVONA mówi to co ty piszesz, a ja szukam kiego co pisze a ja mówie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

witam.

poszukuję programu rpg maker, ale do kupienia. jest to prosty program do pisania gier ale nie pismem C++ ani iczym takim. moj kuolega sciagnal ten program z pewnej strony, a po 2 dniach nie mial nic na kompie, byl to bardzo silny wirus. teraz poszukuje tgo programu ale do kupienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 26.02.2008 o 17:14, Xlol1 napisał:

witam.

poszukuję programu rpg maker, ale do kupienia. jest to prosty program do pisania gier
ale nie pismem C++ ani iczym takim. moj kuolega sciagnal ten program z pewnej strony,
a po 2 dniach nie mial nic na kompie, byl to bardzo silny wirus. teraz poszukuje tgo
programu ale do kupienia.

To jest darmowy program więc chyba go nie kupisz, możliwe że się mylę.

Na przykład tu masz do ściągnięcia http://www.rpgmaker.i365.pl/ , raczej nikomu by się nie chciało robić stronki i jej utrzymywać tylko po to żeby zainfekować kompa. No ale skan antywirusem po ściągnięciu nie zaszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

witam

czy istnieje taki program, przy którego pomocy można nagrać filmik na kompie ( filmik z gry - czyli nagranie pulpitu ) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Fraps - (www.fraps.com) - pozwala na darmowe nagrywaie 30 sekundowych filmikow. jesli chcesz dluzsze musisz kupic pelna wersje programu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 02.03.2008 o 14:13, Master J napisał:

Czy istnieje jakiś program dzięki któremu po wklejeniu linków z pobieraniem pobierze
jeden, a potem drugi, trzeci itd.?

coś takiego potrafią menagery pobierania plików, sprawdź tu http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=1&t=20&Akceleratory+pobierania+plikow. Starczy ustawić maksymalną ilość jednocześnie pobieranych na 1, i będzie tak jak chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować