• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Nazca

Programy - szukam programu

Pytanie

Postanowiłem założyć temat w którym będzie można szukać potrzebnych programów np do przeróbki piosenek, do "rysowania". Bo po co zakładać za każdym razem nowe tematy? No więc z chęcią I skorzystam!
Znacie jakiś program do zmiany formatu filmików .3gp (nakręconych komórką) na jakiś normalny format (.avi) ? Albo program do odtwarzania .3gp na komputerze. Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1167 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 22.03.2008 o 16:34, Meziros napisał:

W jakim programie najlepiej robi się bannery ? Chodzi mi o animacje


w temacie o banerach na pierwszej stronie jest conieco o tym ... spróbuj w bodaj Photoshopie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 23.03.2008 o 12:59, Meziros napisał:

Tylko skąd go ściągnąć. Nigdzie go nie mam, a w necie nie mogę polskiej wersji poszukać.

Bo program jest komercyjny i płatny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 23.03.2008 o 15:16, KŁEJK napisał:


Photofiltre to shit... już lepszy jest GIMP, jak dla mnie najlepszy darmowy program do obróbki grafiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 23.03.2008 o 18:38, Rumcajs52 napisał:

>
Photofiltre to shit... już lepszy jest GIMP, jak dla mnie najlepszy darmowy program do
obróbki grafiki.


Wiem GIMP jest dobry ale do podstawowych rzeczy PF się nadaje. Na początek może być, ale potem lepsze są bardziej zaawansowane programy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

A ja szukam programu, którym mógłbym wyciąć dźwięk z filmu i zapisać jako osobny plik. Programów do obróbki audio/video jest masa, ale mogę znaleźć programu z taką opcją... Proszę o pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

jest taki konwerter - Super się nazywa :D i można w nim konwertować filmy do mp3 czyli po prosty po konwersji sam dźwięk zostaje ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 29.03.2008 o 16:42, razormw napisał:

jest taki konwerter - Super się nazywa :D i można w nim konwertować filmy do mp3 czyli
po prosty po konwersji sam dźwięk zostaje ;]

Dzięki bardzo za pomoc. :) Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 28.03.2008 o 16:01, razormw napisał:

Szukam programu w stylu iTunes.Czyli takiego multimedialnego kombajnu.Od razu mówię,że
winamp i foobar odpadają :p


Jedyne co mi przychodzi do głowy to.... iTunes ;p a tak serio może Allplayer? [ale pewności nie mam bo dawno nie używałem]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 04.04.2008 o 21:46, fifomaniak napisał:

Szukam dobrego optymalizatora pamieci ram.

mógłbyś zdefiniować co takiego miałby ten program robić? bo "uwalniacze" pamięci tak naprawdę spowalniają kompa (dane są na dysku a nie w znacznie szybszym ramie, a jak jakiś program będzie potrzebował dużych ilości pamięci to system zadba żeby ją dostał(i właśnie w ten sposób działają uwalniacze, zwyczajnie zgłaszają zapotrzebowanie na gigantyczne ilości pamięci), Zaś defragmentacja jest bezsensowna (nie ma mechanicznych części, więc czas dostępu jest taki sam niezależnie od tego czy dane są w kolejnych komórkach czy porozrzucane po całym przydzielonym danemu programowi obszarze).
ps gdyby któryś z wyżej wymienionych był przydatny, od dawna byłby wbudowany w system operacyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

No chodzi o to, zeby ram podczas wymagajacych gier troche szybciej pracowal, bo czasem nie nadaza i mam scinki. Kiedys mialem jakis taki program, widzialem poprawe, tylko nie pamietam jego nazwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Taki temat był mi potrzebny:) Moi rodzice szukają jakiegoś programu magazynowego, najlepiej darmowy ew niezbyt drogi. Mieliśmy coś takiego jak Magazyn multi (dGCS System) ale niestety okazał sie Shi&%$, bo nic nie dało się w nim robić (ciągle się wyłanczał, nie było w nim pewnych plików) dlatego teraz szukamy czegoś innego. Możecie coś polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 05.04.2008 o 11:43, Union Pacific napisał:

Szukam programu, darmowego, dzięki któremu mógłbym z krótkich klipów video wycinać jakieś
kawałki i potem montować przy pomocy WMM. Zna ktoś taki?

A wndows movie maker?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 05.04.2008 o 11:43, Union Pacific napisał:

Szukam programu, darmowego, dzięki któremu mógłbym z krótkich klipów video wycinać jakieś
kawałki i potem montować przy pomocy WMM. Zna ktoś taki?

sprawdzałeś virtual duba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 05.04.2008 o 12:12, fifomaniak napisał:

No chodzi o to, zeby ram podczas wymagajacych gier troche szybciej pracowal, bo czasem
nie nadaza i mam scinki. Kiedys mialem jakis taki program, widzialem poprawe, tylko nie
pamietam jego nazwy.

A jak tam u ciebie z wielkością pliku wymiany (pamięć wirutalna)? jak rozmiar minimalny i maksymalny są różne, to windows ciągle sprawdza czy nie trzeba go zmienić, co zabiera trochę mocy. Jeśli jednak ustawisz tam identyczne wartości, to tego nie robi(być może ten program ustawiał właśnie ilość pamięci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować