• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Nazca

Programy - szukam programu

Pytanie

Postanowiłem założyć temat w którym będzie można szukać potrzebnych programów np do przeróbki piosenek, do "rysowania". Bo po co zakładać za każdym razem nowe tematy? No więc z chęcią I skorzystam!
Znacie jakiś program do zmiany formatu filmików .3gp (nakręconych komórką) na jakiś normalny format (.avi) ? Albo program do odtwarzania .3gp na komputerze. Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1167 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 05.04.2008 o 14:10, fifomaniak napisał:

A jakie polecasz ustawic? Mam min. 1024 max 1536 chyba

zależy ile masz ramu, ale 1024 powinno spokojnie starczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Kurcze .. Mam niebywały problem.. Chodzi o to że mam zdjęć które zabierają 4,45 giga i chodzi o to że nie mogę zrobić czystki bo to nie moje zdjęcia... potrzebuje jakiś dobry archiwizator który po skompresowaniu by skroił z tego ze 100 do 150 mb żeby można ot było nagrać na płytę DVD ... pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 27.04.2008 o 19:29, Sir Braveheart napisał:

Kurcze .. Mam niebywały problem.. Chodzi o to że mam zdjęć które zabierają 4,45 giga
i chodzi o to że nie mogę zrobić czystki bo to nie moje zdjęcia... potrzebuje jakiś dobry
archiwizator który po skompresowaniu by skroił z tego ze 100 do 150 mb żeby można ot
było nagrać na płytę DVD ... pomocy

z "mocnych" to polecam RAR-a, pozatym jest też opcja podziału archiwum na części (wtedy będzie można to co nie zmieści się na dvd nagrać np na cd, a potem złożyć z powrotem w całość po ponownym skopiowaniu obu części na dysk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 28.04.2008 o 08:29, morthi napisał:

zawsze mozesz skorzystac z darmowego archiwizeta 7z ( http://www.7-zip.org/=, ktorego
algorytm kompresji jest podobno bardziej wydatny niz rar. Jesli chcesz upakowac maksymalnie
dane nie pozostaje CI nic innego jak winuha ( http://www.klaimsoft.com/winuha/) - to jest
prawdziwy potwor pakowania



dzięki udało się jakoś ustawiłem opcję żeby spakował żeby pomieściło się na DVD+R i z 4.45 giga skroił do 3.95 Giga.. Nota Bene ja głupi byłem i zapomniałem że w Winrarze też tak można było ustawić hehe ale dzinx.. Już po kłopocie.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Szukam programu, który nagra dzwięk w czasie robienia czegoś na pulpicie. Czyli puściłem coś, że się cofa i chciałbym nagrać tylko dzwięk byle bez ekranu. Proszę nie podawać Fraps czy innych podobnych do tego programów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Szukam programu dzięki któremu wyślę koledze filmy które nakręciliśmy przez wakacje. Chodzi mi o taki że ja mu udostępniam i on sobie to ściąga. No coś jak technologia p2p. Kolega mieszka 180km ode mnie więc jedyna wręcz metoda :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 04.05.2008 o 19:57, struksik napisał:

Szukam programu dzięki któremu wyślę koledze filmy które nakręciliśmy przez wakacje.
Chodzi mi o taki że ja mu udostępniam i on sobie to ściąga. No coś jak technologia p2p.
Kolega mieszka 180km ode mnie więc jedyna wręcz metoda :]

najlepiej będzie chyba serwer ftp uruchomić albo tracker torrenta. No chyba że ich niezbyt dużo, to na jakiś publiczny serwer plików (np rapidshare) wrzuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Jestem aktualnie zafascynowany serialem "Kompania Braci". Dzisiaj byłem również na pewnym evencie związanym z 2 Wojną Światową, toteż coś we mnie pękło i postanowiłem zrobić laya na GS-a w takiej tematyce. Zauważyłem, że w "Kompani Braci" jest wiele scen, które po przerobieniu świetnie nadają się na tło czy nagłówek. Mój problem polega na tym, że gdy robie screena podczas filmu to po wrzuceniu go do painta widzę czarny obraz zamiast efektownego wybuchu czy żołnieża... W internecie nie ma za wiele zdjęć, które by mnie satysfakcjonowały. Czy jest na to jakaś sztuczka albo specjalny program do robienia screenów podczas filmu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 04.05.2008 o 23:07, Igor FCBayern napisał:

Czy jest na to jakaś sztuczka albo specjalny program do robienia screenów podczas filmu?

Osobiście używam programu Image Grabber II, bardzo prosty w obsłudze, freeware bodajże.
Ewentualnie, niektóre odtwarzacze multimedialne mają wbudowaną funkcję robienie screenów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 04.05.2008 o 23:07, Igor FCBayern napisał:

robie screena podczas filmu to po wrzuceniu go do painta widzę czarny obraz


Fraps powinien sobie poradzic. Mozna tez wlaczyc narzedzie DirectX (Start-->Uruchom-->dxdiag) i tam na zakladce Ekran wylaczyc przyspieszenie sprzetowe (powinno teraz dac sie wklejac do painta teraz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 05.05.2008 o 10:31, Xantus napisał:

Fraps powinien sobie poradzic. Mozna tez wlaczyc narzedzie DirectX (Start-->Uruchom-->dxdiag)
i tam na zakladce Ekran wylaczyc przyspieszenie sprzetowe (powinno teraz dac sie wklejac
do painta teraz ;)

Myślałem, że Fraps jest aktywny dopiero podczas grania. Z resztą za dużo z tym roboty. Tym bardziej z DX. Ale dzięki za chęci :)

@balduran2
Ściągnąłem sobie ten program i faktycznie - bardzo prosty w obsłudze i za razem funkcjonalny. Dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Poszukuję jakiegoś dobrego słownika angielsko-polskiego oczywiście freeware. Mam już tłumacza z ang na polski ale czasem chciałoby się na angielski coś przetłumaczyć nie wertując całego grubaśnego słownika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 09.05.2008 o 15:13, THE WITCHER1990 napisał:

Poszukuję jakiegoś dobrego słownika angielsko-polskiego oczywiście freeware. Mam już
tłumacza z ang na polski ale czasem chciałoby się na angielski coś przetłumaczyć nie
wertując całego grubaśnego słownika.


Jak masz Gadu-Gadu to możesz sobie dodać Infobota do kontaktów (oferuje m.in słowniki)
http://www.infobot.pl/funkcje

Chyba najlepsze są słowniki online, a takich w internecie jest kilka, np. http://www.poltran.com lub http://www.getionary.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dnia 09.05.2008 o 15:39, macned napisał:

Jak masz Gadu-Gadu to możesz sobie dodać Infobota do kontaktów (oferuje m.in słowniki)
http://www.infobot.pl/funkcje

Chyba najlepsze są słowniki online, a takich w internecie jest kilka, np. http://www.poltran.com
lub http://www.getionary.pl

Dzięki infobot wystarczy:) Wiedziałem, że jest coś takiego ale ani nie znałem numeru ani nie wiedziałem o takich funkcjach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Jako że mieszkam za granicą to i zaczyna mi doskwierać brak polskich mediów. Jeżeli chodzi o stacje radiowe to udało mi się ściągnąć świetny program, który odtwarza je wszystkie, ale brakuje mi jeszcze telewizji. Czy można ściągnąć z sieci jakiś darmowy program, który umożliwi mi oglądanie na komputerze takich programów jak TVP, Polsat czy TVN? Wiem, że można kupić dekoder i oglądać telewizję jak normalny człowiek - z telewizora, ale to rozwiązanie pozostawiłem sobie jako ostateczność. Mimo wszystko jest z tym trochę roboty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

witam
jako ze prawdopodobnie taka moja teoria albo mam problem z wowem albo z pamieciami, potrzebuje programu do jakby wyczyszczenia pamieci z poziomu windowsa. moze jakas optymalizacja ktora wywali z pamieci nie uzywane obecnie pliki. krotko opisze jaki mam problem:
wiec grajac sobie w wowa nagle dostaje crasha, wchodzac na inna postac 0 bledow wchodza na postac na ktora mialem crasha ladowanie dochodzi do plowy-konca i wywala error. reset kompa i po sprawie, to nie addony itp.
i wyglada na to ze po resie pamiec jest "wyczyszczona" i po wejsciu do wowa moge dalej grac bez problemu.
czekam na propozycje. oczywiscie cos darmowego :) ale jakies triale tez beda ok. musze sprawdzic moja teorie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować