• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Nazca

Programy - szukam programu

Pytanie

Postanowiłem założyć temat w którym będzie można szukać potrzebnych programów np do przeróbki piosenek, do "rysowania". Bo po co zakładać za każdym razem nowe tematy? No więc z chęcią I skorzystam!
Znacie jakiś program do zmiany formatu filmików .3gp (nakręconych komórką) na jakiś normalny format (.avi) ? Albo program do odtwarzania .3gp na komputerze. Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1167 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Wpisz w google "dvd xvid" (domyślam się, że z DVD właśnie będziesz konwertował). Tego jest od groma i ciut ciut. Zarzucam pierwszymi kilkoma linkami, które były łaskawe wyskoczyć :P

edit:
1) Co ty masz takiego na RVMB, że chcesz to na DivX-a konwertować? ;>
2) Edytuj :P
3) Patrz wyżej - zmień sobie tylko na "rmvb - xvid"
http://forum.pcformat.pl/showthread.php?mode=linear&tid=126386&pid=935759
Popieram wyrażone w poniższym linku zdanie, że jakość będzie żałosna. Ale jak chcesz - baw się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 27.05.2009 o 13:31, Achilleus napisał:

Szukam programu do robienia zdjęć z filmu. Może mi ktoś pomóc?

Pinnacle Studio 11 ma opcję przechwytywania klatek z filmów. Niestety, jest płatnym programem, darmowy jest jedynie miesięczny trial. Google i różne fora proponują np. program SUBEDIT, AllPlayer(przyciskiem F12).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam. Potrzebuję pociąć film na dwie części (format to avi, długość to równo 1,5h). Chcć do tego użyć VirtualDub''a 1.3a, lecz gdy chcę plik otworzyć w programie wyskakuje mi błąd "Couldn''t locate decompressor for format ''DIVX'' (unknown)" Może mi ktoś pomóc lub polecić inny prgram, który sobie poradzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

hej! Szukam konwertera filmów MP4 na avi. Jedyne jakie na razie znalazłem konwertują mi tylko 2 minut fimlmu, potrzebuje trochę więcej... z góry dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 12.06.2009 o 00:29, Azvar napisał:

Ja korzystam z "Zune", wygląda podobnie do Visty, aczkolwiek na metamorfozę z XP na Viste
nie licz :)


Aha, to nie spowalnia kompa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 12.06.2009 o 09:07, kuki288 napisał:

> Ja korzystam z "Zune", wygląda podobnie do Visty, aczkolwiek na metamorfozę z XP
na Viste
> nie licz :)

Aha, to nie spowalnia kompa?

Spowalnia na pewno...ja korzystaŁEM z Vista Transformation Pack czy jakoś tak...spowalniało więc odinstalowałem. DLa mnie ważniejsza jest wydajność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

W moim przypadku ani trochę, to zwykła skórka - nie dodaje jakichś super efektów i bajerów, po prostu podmienia kolorki tak, że stylowo wygląda jak Vista.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ok, to jeszcze mi potrzeba program do nagrywania obrazu, np. gram w Gothica 3 i chcę to nagrać, więc taki program potrzebuje:D żeby to potem na Youtube wystawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 12.06.2009 o 19:34, kuki288 napisał:

Ok, to jeszcze mi potrzeba program do nagrywania obrazu, np. gram w Gothica 3 i chcę
to nagrać, więc taki program potrzebuje:D żeby to potem na Youtube wystawić.


Fraps, i tylko Fraps :) Przykładowy link do niego:
http://www.instalki.pl/programy/download/testowanie_i_diagnostyka/Fraps.php

Aczkolwiek licz się z tym, że darmowa wersja tego programu ma parę ograniczeń...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 12.06.2009 o 19:34, kuki288 napisał:

Ok, to jeszcze mi potrzeba program do nagrywania obrazu, np. gram w Gothica 3 i chcę
to nagrać, więc taki program potrzebuje:D żeby to potem na Youtube wystawić.

Fraps-> Za free możesz nagrać 30sek płatnym już całość.
Jeśli jednak zależy ci na dobrym obrazie (jakości) polecam game cam. Więcej funkcji i znacznie lepiej nagrywa niż fraps. Poza tym nie muli tak bardzo kompa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Co wy mu frapsa wpychacie? :P 3 min filmu na tym frapsie to ok. 500 MB więc...
Ja osobiście polecam we game oraz game cam ;)
EDIT: Awans :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować