• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Nazca

Programy - szukam programu

Pytanie

Postanowiłem założyć temat w którym będzie można szukać potrzebnych programów np do przeróbki piosenek, do "rysowania". Bo po co zakładać za każdym razem nowe tematy? No więc z chęcią I skorzystam!
Znacie jakiś program do zmiany formatu filmików .3gp (nakręconych komórką) na jakiś normalny format (.avi) ? Albo program do odtwarzania .3gp na komputerze. Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1167 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 03.08.2009 o 22:26, Pile napisał:

Nie znacie jakiegoś programu do chronienia folderów? Tak żebym mógł te zabezpieczone
foldery przenosić na różne komputery i aby otwierały się na hasło. Chodzi mi o jakiś
mały programik ;]

Mówiłem, cobyś w górę strony spojrzał... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Szukam programu, ktory pozwoli mi wydrukowac strony artykulu, tj pierwsza i ostatnia na jednej kartce, druga i przedostatnia na nastepnej i tak dalej... Probowalem w wordzie, ale jakos mi nie wychodzilo:( ktos moglby mi polecic jakis dobry program?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 13.08.2009 o 19:19, The-Darkest napisał:

Szukam programu, ktory pozwoli mi wydrukowac strony artykulu, tj pierwsza i ostatnia
na jednej kartce, druga i przedostatnia na nastepnej i tak dalej... Probowalem w wordzie,
ale jakos mi nie wychodzilo:( ktos moglby mi polecic jakis dobry program?:)

Pff nie wiem czy jest coś takiego ale ja na Twoim miejscu zainstalowałbym dobre sterowniki do drukarki a następnie drukował najpierw strony parzyste, a później włożył ten sam papier i wydrukował nieparzyste. Powinno się udać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 13.08.2009 o 22:45, Witcher1990 napisał:

> Szukam programu, ktory pozwoli mi wydrukowac strony artykulu, tj pierwsza i ostatnia

> na jednej kartce, druga i przedostatnia na nastepnej i tak dalej... Probowalem w
wordzie,
> ale jakos mi nie wychodzilo:( ktos moglby mi polecic jakis dobry program?:)
Pff nie wiem czy jest coś takiego ale ja na Twoim miejscu zainstalowałbym dobre sterowniki
do drukarki a następnie drukował najpierw strony parzyste, a później włożył ten sam papier
i wydrukował nieparzyste. Powinno się udać.


Chodzi o to by wydrukowac dwie strony na jednej kartce... Obok siebie, nie z tylu i przodu:) to jest ponad 300 stron...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Chce stworzyc prezentacje - pokaz slajdow i szukam programu (czy jest taka opcja) by nie trzeba bylo instalowac programu na innym komputerze aby pokazac prezentacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 14.08.2009 o 15:56, Mate0 napisał:

Chce stworzyc prezentacje - pokaz slajdow i szukam programu (czy jest taka opcja) by
nie trzeba bylo instalowac programu na innym komputerze aby pokazac prezentacje

Micorosoft Power Point- jest razem z całym officem więc większość osób go posiada. Jeśli posiadasz nowego (2007) warto zapisać plik w starszym formacie gdyż pakiet z lat 1997-2003 nie odczyta nowego formatu.
The-Darkest
To nie mam pomysłu jak to zrobić... Chyba pozostaje ci podział strony na dwie kolumny i dużo wklejania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Potrzebny program który mi jakoś posortuje/uporządkuje setki/tysiące/dziesiątki tysięcy plików .jpg .gif .png i wszelkiego takiego tałatajstwa, najlepiej z możliwością tagowania, polecicie coś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 14.08.2009 o 15:56, Mate0 napisał:

Chce stworzyc prezentacje - pokaz slajdow i szukam programu (czy jest taka opcja) by
nie trzeba bylo instalowac programu na innym komputerze aby pokazac prezentacje


OpenOffice i tam tworzysz prezentację w np Impression i eksportujesz do pdfa większość komputerów go posiada więc nie ma problemu. Pdfy ponadto są w pełni zgodne z dowolną wersją adobe readera i będą zawsze wyglądać tak samo, ta zasada nie dotyczy officeów gdzie prezentacja stworzona w nowszym może się rozjeżdżać na starszych wersjach i odwrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 17.08.2009 o 05:04, Cirno napisał:

Potrzebny program który mi jakoś posortuje/uporządkuje setki/tysiące/dziesiątki tysięcy
plików .jpg .gif .png i wszelkiego takiego tałatajstwa, najlepiej z możliwością tagowania,
polecicie coś ?

Prawy przycisk myszy, sortuj według , więcej , ptaszek na tagowanie , ok , prawy myszy , sortuj według , tag/tagi.
Nie wiem czy działa w xpeku bo w viście działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Kupiłem sobie film na DVD, który ma dubbing w 6 różnych językach, a domyślnym jest angielski. Jak przestawić język w AllPlayerze, aby dubbing był po polsku? W Nero ShowTime Essentials można przestawić to normalnie. Próbowałem PPM--->DVD Menu--->Audio, ale nic nie działa. I wiem, że jest temat (2 posty) o All Playerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Jeśli zmiana języka (tak jak piszesz) nie pomaga, to raczej nie podziałasz...
Nie lepiej oglądać w czymś innym? Jest masa dobrych, darmowych playerów DVD... Ja o All Playerze mam złe zdanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 19.08.2009 o 11:43, Gumisiek2 napisał:

Dobra, WMP też zawiódł, ale Nero ShowTime Essentials mi pomógł ^^ A od siebie co polecasz?
:P

Np VLC albo mplayer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 19.08.2009 o 11:43, Gumisiek2 napisał:

Dobra, WMP też zawiódł, ale Nero ShowTime Essentials mi pomógł ^^ A od siebie co polecasz?

Ja używam Power DVD... Dorzucają do napędów optycznych, więc powinieneś też takowy posiadać gdzieś na płytce. Kiedyś używałem takiego fajnego darmowego... ale nie znajdę go teraz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować