• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Nazca

Programy - szukam programu

Pytanie

Postanowiłem założyć temat w którym będzie można szukać potrzebnych programów np do przeróbki piosenek, do "rysowania". Bo po co zakładać za każdym razem nowe tematy? No więc z chęcią I skorzystam!
Znacie jakiś program do zmiany formatu filmików .3gp (nakręconych komórką) na jakiś normalny format (.avi) ? Albo program do odtwarzania .3gp na komputerze. Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1167 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Mogłby mi ktoś polecić jakiś darmowy łatwy w obsłudze program do tworzenia prezentacji na windowsa XP.
Powinien mieć mozliwość wstawienia (poza zdjeciami i komentarzami) muzyki, moze filmików, powinien mieć fajne przejścia itp...
Proszę o szybka odpowiedź...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 05.10.2009 o 18:22, 1096 napisał:

Mogłby mi ktoś polecić jakiś darmowy łatwy w obsłudze program do tworzenia prezentacji
na windowsa XP.
Powinien mieć mozliwość wstawienia (poza zdjeciami i komentarzami) muzyki, moze filmików,
powinien mieć fajne przejścia itp...
Proszę o szybka odpowiedź...


Ściągasz OpenOffice.org i tam masz program Impress, służący do tworzenia prezentacji. Możliwości ma prawie identyczne co oryginalny pakiet Office Microsoftu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dobra z racji i poszedłem sobie do technikum informatycznego przydało by się zacząć jakoś w tym kierunku kształcić. Pomyślałem, że coś z grafiką komputerową może animacje ( kiedyś się w toon boom studio bawiłem). Chcąc zacząć od czego prostszego i wziąć się za robienie spritów, podałby mi ktoś jakiś odpowiedni programik i od razu jakiś tutorial ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 06.10.2009 o 15:20, nightfaler napisał:

Dobra z racji i poszedłem sobie do technikum informatycznego przydało by się zacząć jakoś
w tym kierunku kształcić. Pomyślałem, że coś z grafiką komputerową może animacje ( kiedyś
się w toon boom studio bawiłem). Chcąc zacząć od czego prostszego i wziąć się za robienie
spritów, podałby mi ktoś jakiś odpowiedni programik i od razu jakiś tutorial ?


Innymi słowy szukasz programu do tworzenia grafiki 2D, zwłaszcza postaci?
Ja polecę Art Rage 2 Starter Edition i Inkscape. Ten pierwszy ma tak prosty interfejs, że nie wymaga tutoriala, co najwyżej kilka filmików poglądowych na youtube, ten drugi zaś służy co prawda do grafiki wektorowej, ale do tworzenia postaci/potworów itd. w takim nieco komiksowym stylu będzie idealny. Wydawany jest na licencji Open Source, poradników jest pełno, ot, choćby:
http://www.inkscape.org/doc/basic/tutorial-basic.html

Tylko nie nastawiaj się na cudowne efekty na myszce komputerowej, do takich celów, o ile ci się spodoba, warto w przyszłości pomyśleć o skanerze, lub (optymalnie) o tablecie.

Kilka efektów użycia obu programów:
http://inkscapetutorials.wordpress.com/2007/06/18/slime-to-start-creating-simple-cartoon-characters-in-inkscape/
http://inkscapetutorials.wordpress.com/2008/04/08/drawing-a-manga-character-using-inkscape/
http://trazoi.net/images/journal/090120_ArtRage2_Starter_Concept_Art.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam poszukuje programu który by robił screeny w grach. I żeby te screeny mało ważyły bo jak próbowałęm frapsem to ważyły ponad 5 mb. Albo program który by pomniejszał te zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 10.10.2009 o 16:04, Czarek188 napisał:

Witam poszukuje programu który by robił screeny w grach. I żeby te screeny mało ważyły
bo jak próbowałęm frapsem to ważyły ponad 5 mb. Albo program który by pomniejszał te
zdjęcia.


[nieaktualne]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

chciałbym znaleźć program podobny to flstudio, tylko duuuużo prostszy w obsłudze :D. Ogólnie potrzebuje programu do stworzenia/skomponowania własnego utworu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

FLStudio jest najlepszy w swej dziedzinie jeśli chodzi o tworzenie, BassHunterek nim nawet tworzy ;) Poczytaj różne poradnik i nabierzesz wprawy raz dwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 22.10.2009 o 21:36, noobie napisał:

teraz potrzebny mi z kolei program do nagrania dźwięku (przez mikrofon oczywiście), a
także sklejenia wokalu z muzyką :}

To drugie na pewno GoldWave, do pierwszego (chyba) też się na da. Ale - kiedyś pracowałem przez chwilę z podobnym narzędziem, tylko że płatnym, bodajże od Sony''ego - bez porównania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 22.10.2009 o 21:53, szypek26 napisał:

> teraz potrzebny mi z kolei program do nagrania dźwięku (przez mikrofon oczywiście),
a
> także sklejenia wokalu z muzyką :}
To drugie na pewno GoldWave, do pierwszego (chyba) też się na da. Ale - kiedyś pracowałem
przez chwilę z podobnym narzędziem, tylko że płatnym, bodajże od Sony''ego - bez porównania
:)

niestety płatny program w gre nie wchodzi :P... Dzięki za pomoc ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 25.10.2009 o 19:18, GringoG3 napisał:

Szukam jakiegoś programu (może być płatny) do oglądania polskiej telewizji przez
internet. Zna ktoś coś wartego uwagi....?

Nie wiem czy coś takiego istnieje... Mój brat ogląda tv na kompie ale ma antenę i kartę specjalną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 25.10.2009 o 19:18, GringoG3 napisał:

Szukam jakiegoś programu (może być płatny) do oglądania polskiej telewizji przez
internet. Zna ktoś coś wartego uwagi....?

Jeśli chodzi o TVP to wchodzisz na ich stronę i oglądasz po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

potrzebuję legalnego łatwego w uzyciu darmowego programu który umożilwi mi co najważniejsze cięcie piosenek. wiecie o co chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 26.10.2009 o 16:05, 1096 napisał:

potrzebuję legalnego łatwego w uzyciu darmowego programu który umożilwi mi co najważniejsze
cięcie piosenek. wiecie o co chodzi...


Audacity jest dobrym łatwym w obsłudze i przedewszystkim darmowym programem do cięcia muzyki i nie tylko http://audacity.sourceforge.net/?lang=pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam
Widziałemw necie taki program który sam wyszukuje i aktualizuje sterowniki ale nie pamietam nazwy.Wie ktoś co to za program?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować