• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Nazca

Programy - szukam programu

Pytanie

Postanowiłem założyć temat w którym będzie można szukać potrzebnych programów np do przeróbki piosenek, do "rysowania". Bo po co zakładać za każdym razem nowe tematy? No więc z chęcią I skorzystam!
Znacie jakiś program do zmiany formatu filmików .3gp (nakręconych komórką) na jakiś normalny format (.avi) ? Albo program do odtwarzania .3gp na komputerze. Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1167 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 01.04.2010 o 22:01, Narmo napisał:

> Zamuliłeś...temat jest o programie do odtwarzania plików flv , a nie o spolszczeniu
FIFY
> 10 chłopcze...
Temat jest o różnych programach, anie tylko o odtwarzaczach plików flv.

> Wciął post ni z gruchy ni z pietruchy w temat o zupełnie czym innym , a ty sie tutaj

> mądrzysz...przeczytaj od początku i nie wystawiaj sie z durnowatymi odpowiedziami.

Może nie odróżnia spolszczenia od programu? Może uważa, ze to jedno i to samo? Jeżeli
nie potrafisz pomóc to po co w ogóle mu odpowiadasz? Nie pisz nic, skieruj go do odpowiedniego
tematu, albo daj link do tego spolszczenia.

Poza tym "chłopcze" to możesz mówić do swoich kolegów, a raczej ich dzieci. Jestem od
ciebie starszy. Niewiele, ale jednak.



Faktycznie...spolszczenie do gierki to program.. WOW...

Widac ze mimow tych "niewiele" starszy nic w tym przypadku nie znaczy chłopcze...

http://www.exsite.pl/darmowe-spolszczenia-patche-dodatki-do-gier/163660-peine-spolszczenie-do-gry-fifa-2010.html

2 sek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 01.04.2010 o 23:05, Marked_One napisał:

Faktycznie...spolszczenie do gierki to program.. WOW...

Widac ze mimow tych "niewiele" starszy nic w tym przypadku nie znaczy chłopcze...

http://www.exsite.pl/darmowe-spolszczenia-patche-dodatki-do-gier/163660-peine-spolszczenie-do-gry-fifa-2010.html

2 sek.


Widzisz dziecko? Jak chcesz, to potrafisz pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 05.04.2010 o 12:59, Kuba8132 napisał:

Witam wiecie do czego sluży ten program "cheat engine" ?


Do modyfikacji danych zawartych w pamięci danej aplikacji.
A po ludzku - np. do zwiększania ilości surowców w grze, robieniu się nieśmiertelnym itp. Osobiście używałem go ostatnio w Devil May Cry 3, żeby zmniejszyć ilość HP bossa do jednego, bo jak mnie zabił 100 razy pod rząd, to już się z lekka zirytowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Szukam programu, który mógłby mi wyświetlić szczegółowe informacje na temat pliku dźwiękowego. Np. w przypadku mp3: rodzaj transmisji bitów (CBR czy VBR), ilość kbps, częstotliwość (np. 44100) rodzaj stereo (dual, joint), datę wydania albumu muzycznego, wykonawcę, tytuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 15.04.2010 o 16:46, Pietro87 napisał:

Potrafi to bez problemu robic Winamp.

Winamp właśnie odmówił współpracy. Odinstalowałem go, zainstalowałem z powrotem i po wskazaniu pliku muzycznego kursorem nie wyświetlają się już pożądane przeze mnie informacje. Nie mam pojęcia jak rozwiązać ten problem.

Dnia 15.04.2010 o 16:46, Pietro87 napisał:

Ewentualnie jak szukasz czegoś jeszcze dodatkowego to Audio Tag Tool też się nada.

Opis programu daje nadzieję. Sprawdzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Audio Tag Tool wyświetla wszystko czego chciałeś, pełne info pliku + dodatkowe informacje jak właśnie transmisję bitów, kbps itp, itd.

Sam go czasem używam [jak nie chce mi się wrzucać na winampa na playliste plików] do segregowania mojej muzyki na utwory w wysokiej jakości i np jakieś low level sample etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Potrzebny mi program do tworzenia nagrań typu, audycji radiowych itd. Chcę, żeby było można jednocześnie puszczać nagrane wypowiedzi i jakiś podkład, czyli muzykę. Możliwość przycinania i rozbijania utworów, ustalania głośności każdego utworu i wykorzystywania dźwięków z filmików obowiązkowa. Znajdzie się coś takiego ? Potrzebuję czegoś takiego najpóźniej do końca weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 17.04.2010 o 15:50, Albii napisał:

Potrzebny mi program do tworzenia nagrań typu, audycji radiowych itd. Chcę, żeby było
można jednocześnie puszczać nagrane wypowiedzi i jakiś podkład, czyli muzykę. Możliwość
przycinania i rozbijania utworów, ustalania głośności każdego utworu i wykorzystywania
dźwięków z filmików obowiązkowa. Znajdzie się coś takiego ? Potrzebuję czegoś takiego
najpóźniej do końca weekendu.

Chodzi Ci o samą edycję, składania, zmienianie głośności, przycinanie, łączenie? Audacity sobie z tym poradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Tak, o same łączenie i edycję. Zassałem już i zainstalowałem, mam nadzieję, że go ogarnę i spełni moje oczekiwania. Dzięki za pomoc. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 17.04.2010 o 16:10, Albii napisał:

Tak, o same łączenie i edycję. Zassałem już i zainstalowałem, mam nadzieję, że go ogarnę
i spełni moje oczekiwania. Dzięki za pomoc. ;)

Nie jest trudno go ogarnąć. Tylko przyzwyczaić do specyfiki. ;) Wybacz za tamto podkreślenie. Nie wiem jak to zrobiłem... xD
Proszę bardzo. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 17.04.2010 o 17:51, Czarek188 napisał:

Witam. Poszukuję dobrego programu do odtwarzania wszystkich rodzai filmów na Vistę Ultimate
x64.

Windows Media Player - masz go przecież zainstalowanego! Poza tym Media Player Classic, GOM Player, VLC Player...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować