• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Nazca

Programy - szukam programu

Pytanie

Postanowiłem założyć temat w którym będzie można szukać potrzebnych programów np do przeróbki piosenek, do "rysowania". Bo po co zakładać za każdym razem nowe tematy? No więc z chęcią I skorzystam!
Znacie jakiś program do zmiany formatu filmików .3gp (nakręconych komórką) na jakiś normalny format (.avi) ? Albo program do odtwarzania .3gp na komputerze. Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1167 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Szukam programu do zwiększania ogólnego vol. w danej muzyce,powiedzmy,ze piosenka ma normalnie ustawione vol. to ją by zwiększyć,o ile to jest zgodne z prawem,bo nie chcę się liczyć z banem na gram.pl. W sumie nie mam bardzo dobrego słuchu (słabiej słyszę na lewym uchu) więc chcę zwiększyć trochę głośność. Proszę o pomoc.

Ahas- Używałem MP3Gain u kolegi,lecz niezbyt.Ciągle jakieś error''y występują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 13.05.2010 o 17:39, Bartex69 napisał:

Szukam programu do zwiększania ogólnego vol. w danej muzyce,powiedzmy,ze piosenka ma
normalnie ustawione vol. to ją by zwiększyć,o ile to jest zgodne z prawem,bo nie chcę
się liczyć z banem na gram.pl. W sumie nie mam bardzo dobrego słuchu (słabiej słyszę
na lewym uchu) więc chcę zwiększyć trochę głośność. Proszę o pomoc.


Audacity. Wszystko na ten temat. Jeśli chodzi o wszelakie audio to zrobi on wszystko. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 12.05.2010 o 19:52, Pile napisał:

Witam. Potrzebuję przerobić zdjęcie tak aby wyglądało jak szkic albo obraz. Pytanie brzmi:
jakim programem to zrobić? Chodzi mi raczej o jakiś gotowy filtr niż "zabawę" z edycją.

Próbowałeś filtrów w GIMP''ie?
Zabawa z edycją? 5 minut klikania i masz. Strasznie leniwy jesteś, jak na gotowca czekasz. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 09.05.2010 o 21:48, Mate0 napisał:

ok to tak poszukuje kilku programow ktore współdziałają razem.
1) cos w stylu Final cut pro ale :) korzystam z WMM, ale cos mi tam nie gra wiesza mi
sie i mam tego dos dlatego szukam (darmowego) programu {kilka propozycji} do obrobki
filmow (( tak by obslugiwał takze format jpg)
2) program do obslugi dzwieku

Z pierwszym Ci nie pomogę, dopóki nie przypomnę sobie, jak nazywał się program, którego używałem... ;P
A co masz na myśli przez program do obsługi dźwięku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 13.05.2010 o 17:49, soshman napisał:

> ok to tak poszukuje kilku programow ktore współdziałają razem.
> 1) cos w stylu Final cut pro ale :) korzystam z WMM, ale cos mi tam nie gra wiesza
mi
> sie i mam tego dos dlatego szukam (darmowego) programu {kilka propozycji} do obrobki

> filmow (( tak by obslugiwał takze format jpg)
> 2) program do obslugi dzwieku
Z pierwszym Ci nie pomogę, dopóki nie przypomnę sobie, jak nazywał się program, którego
używałem... ;P
A co masz na myśli przez program do obsługi dźwięku?

chdzi mi o to by dzialal dobrze z tradycyjnymi formatami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 13.05.2010 o 17:44, soshman napisał:

> Witam. Potrzebuję przerobić zdjęcie tak aby wyglądało jak szkic albo obraz. Pytanie
brzmi:
> jakim programem to zrobić? Chodzi mi raczej o jakiś gotowy filtr niż "zabawę" z
edycją.
Próbowałeś filtrów w GIMP''ie?
Zabawa z edycją? 5 minut klikania i masz. Strasznie leniwy jesteś, jak na gotowca czekasz.
;D



Nie chodzi że nie chce mi się tego robić. Mówiąc o zabawie miałem na myśli dłuższą drogę czyli edycję samego zdjęcia poprzez różne czynności. Jeżeli gimp ma takie filtry to już pobieram dzięki ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Nie wiem czy można w tym temacie pytać o spolszczenie, a le nie mogłem znaleźć innego.Konkretnie chodzi o spolszczenie do Warcraft II Battle.net Edition.Skąd mogę pobrać bezpiecznie spolszczenie do tej gry?Bardzo ważne jest by nie było dużo błędów w nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Nie istnieje spolszczenie do tej gry. Poza tym, z tego co się orientuję, pewne spolszczenia mogą naruszać warunki licencji i być "lekko" nielegalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 21.05.2010 o 17:05, Gumisiek2 napisał:

Nie istnieje spolszczenie do tej gry. Poza tym, z tego co się orientuję, pewne spolszczenia
mogą naruszać warunki licencji i być "lekko" nielegalne.



No to muszę grać w angielskiej wersji językowej?A czy w ogóle ta gra wyszła w polskiej wersji językowej.Jeśli to piractwo to nie wiedziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Aż takim piractwem bym tego nie nazwał, chyba że zaraz rzuci się fanatyk krzyczący "Piractwo to piractwo i tyle!!!11oneone". Niestety, gra wyszła tylko w angielskiej wersji językowej, ale jakaś świetna znajomość języka Szekspira nie jest wymagana do ciekawej gry. Gorzej ze zrozumieniem fabuły, tu już przyda się Wikipedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 21.05.2010 o 17:10, matis9988 napisał:

No to muszę grać w angielskiej wersji językowej? A czy w ogóle ta gra wyszła w polskiej wersji językowej.

Z tego, co wygooglałem, to nie wydano tej gry w języku polskim.

Dnia 21.05.2010 o 17:10, matis9988 napisał:

Jeśli to piractwo to nie wiedziałem.

Uważaj, nieznajomość prawa nie jest żadnym usprawiedliwieniem ;)

[EDIT]: Cholera, znowu nie odświeżyłem i ktoś ubiegł mnie z odpowiedzią ;x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 21.05.2010 o 17:14, Gumisiek2 napisał:

Aż takim piractwem bym tego nie nazwał, chyba że zaraz rzuci się fanatyk krzyczący "Piractwo
to piractwo i tyle!!!11oneone". Niestety, gra wyszła tylko w angielskiej wersji językowej,
ale jakaś świetna znajomość języka Szekspira nie jest wymagana do ciekawej gry. Gorzej
ze zrozumieniem fabuły, tu już przyda się Wikipedia.


Wczoraj zacząłem grać.Jestem w drugiej misji,a fabuły to nic nie wiem.I mam takie pytanie.Znacie jakąś przeglądarkę oprócz IE,Firefox,Opery i Safari i skąd ją najlepiej pobrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować