• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Nazca

Programy - szukam programu

Pytanie

Postanowiłem założyć temat w którym będzie można szukać potrzebnych programów np do przeróbki piosenek, do "rysowania". Bo po co zakładać za każdym razem nowe tematy? No więc z chęcią I skorzystam!
Znacie jakiś program do zmiany formatu filmików .3gp (nakręconych komórką) na jakiś normalny format (.avi) ? Albo program do odtwarzania .3gp na komputerze. Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1167 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 30.05.2010 o 10:56, barneysm napisał:

Który z tych będzie najlepszym programem???

Spośród podanych - zdecydowanie NOD. Testami w CDA się nie sugerujemy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 09.06.2010 o 17:05, barth89 napisał:

Szukam najprostszego i freeware''owego programu do kompresji muzyki. Najprostszy, bo
chodzi tylko o kompresję do formatu mp3.

Cd-ex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam. Ściągam filmiki w formacie flv. Na jaki format je zmienić abym mógł go otworzyć na xobxie 360 z max. jakością? Jaki darmowy program polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Nie mogę znaleźć starego numeru Komputer Świat.W którymś to numerze była taka porada jak uwolnić(chyba:))RAM.Był tam jakiś kod, który trzeba było wpisać w notatniku.Nie mógłby ktoś napisać tego kodu i w ogóle jak to zrobić ( tak jak pisze w Komputer Świat).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Przekonwertowałem sobie filmik do formatu MPEG4 i teraz chciałbym powycinać z niego pewne fragmenty filmu.
Potrzebuję prostego programu który mi to umozliwi, a przy tym nie zmienie mi formatu filmu..
Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Jest jakiś program który zmienia skórki windows na pulpicie, dodaje panele jakie można zauważyć w temacie "pokaż swój pulpit"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 28.06.2010 o 14:06, Infes napisał:

Chodzi Ci o program dzięki któremu możesz pozmieniać swój cudowny pulpit, cały wystrój
tak?

tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Szukam programu który mógłby ściągać okładki płyt do piosenek oraz który posiadałby możliwość łatwego i szybkiego zapisu wykonawcy, tytułu, albumu itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 05.07.2010 o 11:45, kulpamen napisał:

Szukam programu który mógłby ściągać okładki płyt do piosenek oraz który posiadałby możliwość
łatwego i szybkiego zapisu wykonawcy, tytułu, albumu itd.

Wydaję mi się, że songbird byłby dobry :) Poszukaj w www.google.pl na pewno znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Audacity, przewijany w tym temacie dziesiątki razy...

BTW. Czy po przeróbce piosenki w Audacity zawsze będzie ona miała jakość 128kbps, czy da się ustawić np. 192kbps (zakładając, że przerabiamy piosenkę 320 kbps) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 06.07.2010 o 14:46, AphroditeDnB napisał:

Szukam programu do dzielenia piosenek na kawałki...

Tak, jak Gumiś pisał - Audacity. Poza tym, wystarczyło cofnąć o stronę i znalazłbyś odpowiedź. Szukanie nie boli.

Gumiś --> Niestety, nie umiem Ci pomóc. Przejrzałem program i konkretnej opcji nie widzę. Zobacz: Edytuj -> Ustawienia... -> Jakość. Może tam trza pogrzebać. Niestety nie znam się na tym. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Japie*dole...... ze 4 godziny straciłem dziś próbując wypalić płytke DVD Video, najpierw jakimś randomem(nie pamiętam nazwy) teraz Ashampoo 10..... Niech mi ktoś poleci jakiś dobry programik do autoringu (bo chyba tak się to nazywa...), zależy mi nagraniu w ten sposób plików mkv. rozdziałka 720p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 06.07.2010 o 22:34, Infes napisał:

Chodzi Ci o nagranie czegoś na płytkę DVD? Nero StartSmart Essentials best :)

Nie czegoś, a stworzenie video DVD takiej to domowego dziada/odtwarzacza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Nero Vision ma opcję tworzenia własnych płyt DVD Video, sporo opcji customizacji, można wgrać np własne schematy menu + tła, dodać podział scen i odpowiednie podmenusy do tego, dorobić dodatkowe ściezki audio itp pierdoły.
Nie jest to co prawda jakiś mega-pro soft ale powinien ci wystarczyć.

Ewentualnie Cheetah DVD Maker, również bardzo dobre narzędzie. W necie chyba jest w wersji trial ja swojego mam w wersji pełnej na licencji, dostałem go jako dodatek do PC Formatu parę ładnych miesięcy temu.

Ostatnia opcja to DVD-Lab Pro, ale ten progs też jest płatny. Ma sporo zaawansowanych opcji, można już mocno poszaleć np z montowaniem dodatków na płycie, animowanych menusów i podmenusów itp bzdetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Potrzebuję jakiegoś programu, który może zmniejszać rozdzielczość filmu. Przeszukałem temat i google, niczego takiego nie znalazłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować