• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Nazca

Programy - szukam programu

Pytanie

Postanowiłem założyć temat w którym będzie można szukać potrzebnych programów np do przeróbki piosenek, do "rysowania". Bo po co zakładać za każdym razem nowe tematy? No więc z chęcią I skorzystam!
Znacie jakiś program do zmiany formatu filmików .3gp (nakręconych komórką) na jakiś normalny format (.avi) ? Albo program do odtwarzania .3gp na komputerze. Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1167 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Czy CCleaner może coś namieszać w systemie? Po skanowaniu rejestru wykryło mi aż 580 błędów, dużo w katalogu Windows, a rozwiązaniem większości jest "Usuń wartość z rejestru." Wiem, że program tworzy jakąś kopię zapasową, ale mimo wszystko wolałbym obejść się bez późniejszego ewentualnego grzebania w systemie, jeżeli coś by padło ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Poszukuje dobrego programu do odtwarzania muzyki bez wirusów i róznych klopotliwych aplikacji i wnerwiajacych bugów:D Powiedzcie może czego używacie i co polecacie;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam. Macie może mi do polecenia jakiegoś darmowego i tajnego keyloggera? Może być trial byle żeby nie było po nim ikonek na pasku zadań i żeby był trudny do wykrycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Znacie jakiś program do generowania głosu (nie chodzi mi o coś w stylu ivona). Potrzebuje czegos takiego, aby czyiś głos przegenerowac na o wiele ciekawszy w brzmieniu, żeby można wstawić do muzyki, bo zajmuje sie jej tworzeniem ;) Znacie taki programik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 23.08.2010 o 16:36, kuki288 napisał:

Poszukuje dobrego programu do odtwarzania muzyki bez wirusów i róznych klopotliwych aplikacji
i wnerwiajacych bugów:D Powiedzcie może czego używacie i co polecacie;p


nie wiem o jakiego typu bugi ci chodzi ale ja uzywam itunes lub winampa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 23.08.2010 o 17:56, Kwas17 napisał:

> Poszukuje dobrego programu do odtwarzania muzyki bez wirusów i róznych klopotliwych
aplikacji
> i wnerwiajacych bugów:D Powiedzcie może czego używacie i co polecacie;p

nie wiem o jakiego typu bugi ci chodzi ale ja uzywam itunes lub winampa


niemal za kazdym razem gdy sciągam winampa to razem z nim wgrywa mi się wirus więc właśnie takich nieprzyjemnosci chciał bym uniknać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

To go nie ściągaj z jakiś lewych stron tylko z oficjalnej.
A jak już ściągniesz winampa który w pakiecie instalatora ma dodatki np jakieś toolbary, programy dostępowe do stron muzycznych itp śmieci, to z łaski swojej zamiast ślepo klikać przycisk "NEXT" odznaczaj żeby ci instalowało samego playera bez zbędnych śmieci [osobiście nawet winamp-agenta nie używam, szkoda mi na takie "gówienka" miejsc w autostarcie]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Trzeba ponowić: Znacie jakiś program do generowania głosu (nie chodzi mi o coś w stylu ivona). Potrzebuje czegos takiego, aby czyiś głos przegenerowac na o wiele ciekawszy w brzmieniu, żeby można wstawić do muzyki, bo zajmuje sie jej tworzeniem ;) Znacie taki programik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 24.08.2010 o 11:24, Kwas17 napisał:

Trzeba ponowić: Znacie jakiś program do generowania głosu (nie chodzi mi o coś w stylu
ivona). Potrzebuje czegos takiego, aby czyiś głos przegenerowac na o wiele ciekawszy
w brzmieniu, żeby można wstawić do muzyki, bo zajmuje sie jej tworzeniem ;) Znacie taki
programik?


Morph Vox PRO, trial jest za darmo. Pozwala na modyfikację głosu "w locie" lub przerabianie już istniejących .mp3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

hey.
szukam programu do robienia kalendarzy. sprawdziłem parę darmowych wersji oraz jakieś dwa znalezione w jakimś czasopiśmie, lecz wszystkie były dość prymitywne i problematyczne. potrzebuje zrobić prosty kalendarz (jak na dołączonym obrazku), niestety każdy z programów nie pozwalał mi umieścić zdjęcia tam gdzie chce.
może być nawet płatny program, koleżanka szykuje prezent dla swojego faceta i nie jest dla niej problemem, żeby zapłacić kilkadziesiąt złotych więcej.

20100824215356

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam.
Szukam programu dzięki którego mógłbym nagrać jakieś akcje na pulpicie , krótki instruktaż itd. Ale zależy mi na tym aby nagrywał również dźwięk .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

niestety, już na samym początku się zatrzymałem. przy poleceniu ""W okienku zadań Nowy dokument w obszarze Szablony kliknij opcję Na moim komputerze." bowiem u mnie w wordzie (pakiet offica 2007, bodajże home) nie ma opcji ''na moim komputerze''. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

ma ktoś morzę coś z logitecha jak tak do dostał płytkę z programem SETPOINT i tu moja prośba (pewnie jest to na stronie ale nie mogę znaleźć) moge prosić o link lub czy mugły ktoś wysłać mi na meila cały program ( zgubiłem 2 płytki xD) miałem jedną do klawiatury log. wave i mychy mx revolution

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 02.09.2010 o 20:34, vinnere napisał:

ma ktoś morzę

A nawet jezioro! Albo rzeka.

Dnia 02.09.2010 o 20:34, vinnere napisał:

coś z logitecha jak tak do dostał płytkę z programem SETPOINT i tu moja
prośba (pewnie jest to na stronie ale nie mogę znaleźć) moge prosić o link

http://www.logitech.com/pl-pl/support-downloads/downloads/mice
Klikasz na swój model myszki. Wybierasz download i wersję systemu operacyjnego. I pobierasz SetPoint. Zrozumienie i odnalezienie tej niezwykle skomplikowanej opcji zajęło mi z dobre 10 sekund...W przypadku klawiatury proces jest niezwykle podobny, sądzę że powinieneś sobie poradzić.

Dnia 02.09.2010 o 20:34, vinnere napisał:

lub czy mugły

Mugu Mugu [naśladuję Mooglesy z Final Fantasy]

Dnia 02.09.2010 o 20:34, vinnere napisał:

ktoś wysłać mi na meila cały program ( zgubiłem 2 płytki xD) miałem jedną do klawiatury
log. wave i mychy mx revolution

Jeśli nie dasz rady wykonać podanych przeze mnie tych, jakże trudnych do wykonania, kroków, to zastanowię się nad wysłaniem ci tych plików bezpośrednio.

Lenistwu i nieumiejętności szukania na google krzyczmy stanowcze: "NIE!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować