• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Nazca

Programy - szukam programu

Pytanie

Postanowiłem założyć temat w którym będzie można szukać potrzebnych programów np do przeróbki piosenek, do "rysowania". Bo po co zakładać za każdym razem nowe tematy? No więc z chęcią I skorzystam!
Znacie jakiś program do zmiany formatu filmików .3gp (nakręconych komórką) na jakiś normalny format (.avi) ? Albo program do odtwarzania .3gp na komputerze. Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1167 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 02.11.2010 o 14:24, pirz napisał:

> Jakiś dobry konwenter...

polecam program o wdzięcznej nazwie ''SUPER'' - http://www.afterdawn.com/software/audio_video/convert_video/super.cfm

jeszcze mnie nie zawiódł ani razu.

Woho.. złożona maszynka jak na pierwszy rzut oka, ale kilka prób i wszystko już ogarniam ;]
@Harrolfo
Na razie to mam .flv na coś, co foobar będzie czytał(domyślnie mp3, ale w ogg często znajomy słucha, więc kiedyś będzie trzeba zrobić taki mały test, ale na lepszym sprzęcie...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 03.11.2010 o 14:38, Buhahahahaha napisał:

Szukam programu, który byłby w stanie wyrzucić głos z danej muzyki, tzn. żeby została
sama muzyka (tzw. wersja instrumental)

Tak da się zrobić tylko jeśli każdy instrument jest zapisany jako osobna ścieżka. W klasycznej mp3 albo podobnym pliku takiego zapisu nie ma - więc możesz o tym zapomnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Szukam jakiegoś dobrego, najlepiej w polskim języku, programu do rozpakowywania plików. Np.:
Żebym mógł rozpakować wersję demonstracyjną jakiejś gry np.: Ściągniętej z gram.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Może mi ktoś polecić program do partycjonowania dysku, a konkretnie zmieniania rozmiaru obecnej partycji? Może wyjaśnię,o co mi chodzi: mam Windows 7(64 bit, o ile to ważne) i na dysku C:\ zaczyna brakować mi miejsca (partycja ma około 30 GB, na XP tyle wystarczyło). Druga partycja, D:\ ma rozmiar 433 GB (dysk 500 GB, no ale wiadomo, nigdy nie ma równo 500) i na tej partycji jest praktycznie wszystko - filmy, gry, programy, muzyka, obrazy; rzeczy, których naprawdę nie chcę stracić. Potrzebuję programu, który byłby w stanie tak poprzerzucać te dane, żeby powiększyć partycję C, nie tracąc nic z D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

potrzebuje programu gdzie mozna przewijac sekwencje do tyłu mam avs 4 ale tam nie mozna dokladniej chodzi mi o to by w trakcie filmu było widac cofajaca sie postac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 14.11.2010 o 15:23, agopol napisał:

Witam
Poszukaj na dobreprogramy.pl

Pozdro


Tja, grunt to przydatne informacje. To może jak ktoś ma problemy z daną grą, to napiszesz żeby poszukał odpowiedzi w google? Co z tego że programów do obróbki wideo są dziesiątki, jeśli nie setki, niech se szuka, a co tam? Post nabity, wszystko ok...

@ Mate0

Na pewno możesz to zrobić trialem Sony Vegas bądź Adobe Premiere Pro. Z darmowych aplikacji da się to zrobić VirtualDub-em, choć ten program niestety obsługuje dobrze tylko zwykłe .avi ( http://www.jakeludington.com/dv_hacks/20070306_reverse_a_video_clip_and_play_it_backwards.html).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

w jakim progerami do edycji wideo mozna zrobic efekt cofania (chodzi o to ze leci w czasie rzeczywistym ale klatki leca do tyłu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 15.11.2010 o 18:12, Mate0 napisał:

w jakim progerami do edycji wideo mozna zrobic efekt cofania (chodzi o to ze leci w czasie
rzeczywistym ale klatki leca do tyłu)

Sony Vegas dosłownie jedno kliknięcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 15.11.2010 o 18:13, nightfaler napisał:

> w jakim progerami do edycji wideo mozna zrobic efekt cofania (chodzi o to ze leci
w czasie
> rzeczywistym ale klatki leca do tyłu)
Sony Vegas dosłownie jedno kliknięcie.

ok wielkie dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dobra niszczarka plików - mam problem z Microsoft Security Essentials. Zmieniłem antywirusa, ale po przywracaniu systemu taki babol mam, że wykrywa mi go, a pliki w tym folderze są wykorzystywane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

System by musiałbyć uruchomiony więc raczej nie. Co najwyżej program który by wyłączał komputer o danej godzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 22.11.2010 o 21:54, Infes napisał:

System by musiałbyć uruchomiony więc raczej nie. Co najwyżej program który by wyłączał
komputer o danej godzinie.


Niestety, zależy mi na włączaniu :D A wie ktoś jak to ustawić w BIOSie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować