• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Nazca

Programy - szukam programu

Pytanie

Postanowiłem założyć temat w którym będzie można szukać potrzebnych programów np do przeróbki piosenek, do "rysowania". Bo po co zakładać za każdym razem nowe tematy? No więc z chęcią I skorzystam!
Znacie jakiś program do zmiany formatu filmików .3gp (nakręconych komórką) na jakiś normalny format (.avi) ? Albo program do odtwarzania .3gp na komputerze. Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1167 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Witam, mam pytanie potrzebuje programu do obróbki muzyki a konkretnie zależy mi żebym mógł w nim wyciąć z piosenki określany fragment i zapisać go na kompie, jaki byście polecili :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 29.11.2010 o 14:29, Mroczny_Joga napisał:

Witam, mam pytanie potrzebuje programu do obróbki muzyki a konkretnie zależy mi żebym
mógł w nim wyciąć z piosenki określany fragment i zapisać go na kompie, jaki byście polecili
:)?


Ten temat pojawił się tu miliard razy. Podejrzewam, że na poprzedniej stronie przynajmniej ze trzy. W każdym razie Audacity. Jak chcesz tylko do wycinania to chyba MP3 Direct Cut.

Przeglądanie i wyszukiwanie nie boli! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam. Szukam odtwarzacza mp3 żeby dodać do gramsajta wie ktoś czy można tak zrobić? Chciał bym mieć na gramsajcie odtwarzacz mp3 jak na niekturych stronach i dodawać mp3. Proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Znacie jakiś mało obciążający i wygodny program do protokołu gg?

Zwykłe gg mi żre dużo ramu, nie mogę oglądać yt, na tlenie pytają się mnie ludzie czemu ich zablokowałem, macie coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 20.12.2010 o 19:24, zerohunter napisał:

/.../


polecam aqq. nie jestem pewien, czy żre mniej ramu, ale na pewno lepsze jest pod każdym innym względem niż nowe gg.

oprócz tego mogę zaoferować podesłanie instalki do staaaaarej wersji gg (7cośtam), żre mniej niż 25mb ramu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 20.12.2010 o 19:35, pirz napisał:

> /.../

polecam aqq. nie jestem pewien, czy żre mniej ramu, ale na pewno lepsze jest pod każdym
innym względem niż nowe gg.

oprócz tego mogę zaoferować podesłanie instalki do staaaaarej wersji gg (7cośtam), żre
mniej niż 25mb ramu.


Ale z tego co pamiętam to stare gg nie ma tych nowych nr?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 20.12.2010 o 19:38, zerohunter napisał:

Ale z tego co pamiętam to stare gg nie ma tych nowych nr?


owszem. powyżej jakiegoś tam numeru teoretycznie nie obsługuje. w praktyce jest tak, że dostajesz wiadomości poprzez inny numer. czyli dajmy na to pisze do Ciebie ktoś, kogo numer powinieneś teoretycznie nie obsługiwać (tzn Twoje gg), ta wiadomość jest przekazywana gdzieś tam i jakiś bot o odpowiednim numerze wysyła ją do Ciebie. miałem tak tylko raz, bo nikt z moich znajomych nie korzysta z wyższych numerów (pomijam fakt, że prawie nikt nie korzysta z gg). podaj mejla to Ci wyślę to gg i sam stwierdzisz, czy Ci pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 20.12.2010 o 21:49, zerohunter napisał:

Zreinstalowałem tlen, i nie blokuje, tlen wraca do łask:D

Dzięki za chęci.


nie ma sprawy, na przyszłość możesz do mnie pisać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Cześć,
Szukam DARMOWEGO programu (oprócz Picasy, bo za wiele mi nie pomogła), który by poprawił wyrazistość wyblakłego tekstu (konkretnie na potwierdzeniu nadania listu z poczty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Którym programem da się łatwo i szybko wyciąć fragment dźwięku z video na YouTube i zapisać owy fragment w formacie mp3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować