• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Nazca

Programy - szukam programu

Pytanie

Postanowiłem założyć temat w którym będzie można szukać potrzebnych programów np do przeróbki piosenek, do "rysowania". Bo po co zakładać za każdym razem nowe tematy? No więc z chęcią I skorzystam!
Znacie jakiś program do zmiany formatu filmików .3gp (nakręconych komórką) na jakiś normalny format (.avi) ? Albo program do odtwarzania .3gp na komputerze. Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1167 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 29.12.2010 o 10:51, Garmledor napisał:

Szukam programu graficznego, prostego i po polsku, oczywiście za darmo. Chcę odpicować
sobie gramsajta. Pomorze ktoś?

Polecam GIMPa. Może nie być prosty, ale ze spokojem da radę go ogarnąć, a opcje ma naprawdę zaawansowane.
A Pomorze to jest nad morzem, ale myślę, że pomoże miałeś na myśli, więc mam nadzieję, że pomogłem. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Czy istnieje program, który na wzór Frapsa i jego FPSów będzie pokazywał w rogu podczas gry temperatury wybranych komponentów?

pawel_0701 --> Google nie gryzie.

Spoiler

I co? Podobają się takie odpowiedzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Jest mi potrzebny program do projektów wektorowych . Nie znam się na tym , najlepszy będzie pewnie program płatny ?Więc proszę o jakieś propozycje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 18.01.2011 o 20:59, oskiiq napisał:

Jest mi potrzebny program do projektów wektorowych . Nie znam się na tym , najlepszy
będzie pewnie program płatny ?Więc proszę o jakieś propozycje


Przez projekty wektorowe masz na myśli grafikę? W sumie darmowy Inkscape jest w porządku do tego typu celów. Z płatnych najlepszy jest prawdopodobnie Adobe Illustrator...ale on jest naprawdę drogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 18.01.2011 o 21:37, ziptofaf napisał:

> Jest mi potrzebny program do projektów wektorowych . Nie znam się na tym , najlepszy

> będzie pewnie program płatny ?Więc proszę o jakieś propozycje

Przez projekty wektorowe masz na myśli grafikę? W sumie darmowy Inkscape jest w porządku
do tego typu celów. Z płatnych najlepszy jest prawdopodobnie Adobe Illustrator...ale
on jest naprawdę drogi.

Potrzebny jest on mi ,by robić grafiki na koszulki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 18.01.2011 o 22:27, Szczep_NML napisał:

Szukam programu którym można przekonwertowac plik wideo z formatu MPEG4 Do AVI

Ludzie, nie piszcie tutaj o każdy najmniejszy program. Google naprawdę nie gryzie.
Wpisz w google ''konwerter MPEG4 do AVI'' i od razu będziesz miał kilka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Hmm... Nie wiem, czy tutaj powinienem z tym pisać, bo szukam strony pewnej, ew. aplikacji. Mianowicie kiedyś widziałem odpowiedź właśnie na posta typu ''Szukam...'' jakiś link. Po kliknięciu w niego otworzyła się strona bardzo podobna do google''a. Pojawiał się kursor, dymek: "Pozwól, że Ci pomogę." Kursor sam najeżdżał na pole tekstowe, i tam wpisywana była fraza, którą napisał ten, co wygenerował stronę. I na końcu kursor klikał sam na wyszukaj i przenosiło nas na Google''a, gdzie były wyniki wyszukiwania podanej frazy.

Mam nadzieję, że wyjaśniłem dobrze. Niestety spędziłem sporo czasu na bezowocnych poszukiwaniach. Liczę na Waszą pomoc. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować