• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Nazca

Programy - szukam programu

Pytanie

Postanowiłem założyć temat w którym będzie można szukać potrzebnych programów np do przeróbki piosenek, do "rysowania". Bo po co zakładać za każdym razem nowe tematy? No więc z chęcią I skorzystam!
Znacie jakiś program do zmiany formatu filmików .3gp (nakręconych komórką) na jakiś normalny format (.avi) ? Albo program do odtwarzania .3gp na komputerze. Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1167 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Czy są Wam znane jakieś ciekawe programy stworzone z myślą o przyszłych studentach architektury bądź po prostu architektach? Rysunki techniczne, modele 3D itp. Interesują mnie póki co przede wszystkie proste, darmowe aplikacje, ale chętnie zorientuję się też już wstępnie w tych płatnych, bardziej zaawansowanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Najbardziej znany to chyba AutoCAD, oprócz tego może być przydatny Matlab choć tu nie jestem pewien ale kilka osób go sobie chwaliło że się częstokroć przydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam,czas temu miałem program który zmieniał rozdzielczosc video co pozwoliło obejrzec filmik w telefonie i miał takie opcje jak Sony Ericsson- Wybrana marka tej komórki etc. Może wie ktoś jak się nazywa? Lub szukam podobnego programu który zmienia rozdzielczosc co umożliwia oglądanie filmików na komie. Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 18.02.2011 o 11:35, BartexooN napisał:

Witam,czas temu miałem program który zmieniał rozdzielczosc video co pozwoliło obejrzec
filmik w telefonie i miał takie opcje jak Sony Ericsson- Wybrana marka tej komórki etc.
Może wie ktoś jak się nazywa? Lub szukam podobnego programu który zmienia rozdzielczosc
co umożliwia oglądanie filmików na komie. Z góry dzięki.


Format Factory. Inne programy mi w tej chwili nie przychodzą do głowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Lub total video connverter. Ten program ma opcję konwertowania do każdego rodzaju formatu (chyba). Do telefonu konwertuje się do 3gp lub mp4 zależnie od modelu. A są tel co chyba nawet avi odtworzą bez konwersji.
Wersja trial ma możliwość 20uruchomień, później trzeba wpisać klucz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 18.02.2011 o 12:01, Piterus_Von_Drackus napisał:

Format Factory. Inne programy mi w tej chwili nie przychodzą do głowy...

Oo!! to to ,jak zwykle wiesz o co chodzi :> Dzieki ci wielkie!

@Witcher1990- Chętnie przetestuje jeśli okaże się byc lepszy niz FF. Dzięki za notatkową podpowiedz/pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 18.02.2011 o 16:13, Tyler_D napisał:

Ekhm ... Xfire?

X-Fire nie działa tylko w grach?

W każdym bądź razie Frapsem chyba też można robić screeny, o ile się nie mylę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 18.02.2011 o 16:20, soshman napisał:

X-Fire nie działa tylko w grach?

Faktycznie. :-P Takie pierwsze skojarzenie miałem - zresztą jak ja musiałem robić zrzut ekranu to brałem Painta - proste i skuteczne no chyba że ktoś robi to w większej ilości to mogą być problemy.

Dnia 18.02.2011 o 16:20, soshman napisał:

W każdym bądź razie Frapsem chyba też można robić screeny, o ile się nie mylę.

Może i tak tylko z tą aplikacją jest taki problem że nie jest ona freeware''em ale może się sprawdzi w tym przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Szukam jakiegoś prostego i skutecznego programu który umożliwiałby założenie hasła lub jakiegoś podstawowego zabezpieczenia na zewnętrzny dysk twardy z portem usb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 18.02.2011 o 11:35, BartexooN napisał:

Witam,czas temu miałem program który zmieniał rozdzielczosc video co pozwoliło obejrzec
filmik w telefonie i miał takie opcje jak Sony Ericsson- Wybrana marka tej komórki etc.
Może wie ktoś jak się nazywa? Lub szukam podobnego programu który zmienia rozdzielczosc
co umożliwia oglądanie filmików na komie. Z góry dzięki.

a ja proponuje ALLConverter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 28.02.2011 o 11:40, nightfaler napisał:

Program który przekonwertuje mi z pliku video (.mkv) dźwięk FLAC na AC3/MP3/LPCM?

BUMP i wciąż czekam.

Do tego nowe zapytanie:
Jakiś program który odczyta i sprawdzi mi prędkość zapisu i odczytu z urządzeń zewnętrznych typu pendrive itp//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Szukam programu dzięki któremu, będę miał możliwość nagrywania filmików (W jakimś normalnym, skompresowanym temacie aby pliki nie zajmowały po 3GB = 5 min) + fajnie gdyby była wbudowana funkcja rejestracji głosu. Istnieje w ogóle taki program ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Nie ma tam temperatury karty graficznej.

Szukam jeszcze jakiegoś programu do defragmentacji rejestru, ponieważ jest bardzo po defragmentowany. Pod Windows 7 oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować