• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Nazca

Programy - szukam programu

Pytanie

Postanowiłem założyć temat w którym będzie można szukać potrzebnych programów np do przeróbki piosenek, do "rysowania". Bo po co zakładać za każdym razem nowe tematy? No więc z chęcią I skorzystam!
Znacie jakiś program do zmiany formatu filmików .3gp (nakręconych komórką) na jakiś normalny format (.avi) ? Albo program do odtwarzania .3gp na komputerze. Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1167 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 05.03.2011 o 12:12, Velidergarm napisał:

Szukam jeszcze jakiegoś programu do defragmentacji rejestru, ponieważ jest bardzo po defragmentowany. Pod Windows 7 oczywiście.

Zdecyduj się, czy chodzi Ci o czyszczenie rejestru, czy o defragmentację dysku... Jeśli pierwsza opcja, to polecam CCleaner. Co do drugiego - windowsowy program do defragmentacji nie wystarczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

@Up
Napisał, o co chodzi. Defragmentacja rejestru.

Dnia 05.03.2011 o 12:12, Velidergarm napisał:

Szukam jeszcze jakiegoś programu do defragmentacji rejestru, ponieważ jest bardzo po
defragmentowany. Pod Windows 7 oczywiście.

Registry Life. Standardowy sprzątacz rejestru plus jego defragmentator. Sam używam pod Windows 7. Wklep nazwę w Google i ściągnij ze strony producenta albo dobreprogramy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam,

mam pewną piosenkę w formacie MP3, ale chciałbym wyciąć tylko część jej tak aby otrzymać chciany kawałek. Może ktoś polecić jakiś dobry i w miarę prosty soft służący do tego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Audacity. Darmowy, intuicyjny i łatwy w obsłudze. Trzeba tylko osobno ściągnąć konkretny kodek: lame_enc.dll (do eksportowania w formacie MP3).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Szukam jakiegoś profesjonalnego programu do ochrony danych na komputerze. Znalazłem tylko SafeHouse Professional, ale potrzebuję jeszcze jeden. Możliwie jak najdroższy i dostępny również na brytyjskim rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

jak zrobic odpicie lustrzane w wordzie chodzi mi bardziej by wygladało to jak pisanie z prawej do lewej ale by litery byłe zachowane w tej kompozycji P-L

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Szukam programu do backupu, który musi posiadać następujące funkcje:
- działa jako usługa systemu Windows
- pakuje backupowany plik (zip, rar, 7-zip. Obojętnie)
- potrafi dostać się na komputer w sieci lokalnej, który nie udostępnia dla wszystkich plików (po podaniu loginu i hasła oczywiście), żebym nie musiał na stale mieć zmapowanego katalogu zdalnego jako dysk
- musi być darmowy do użytku komercyjnego (najlepiej licencja GPL)
- kasuje pliki, których kopię zrobił (po zweryfikowaniu kopii oczywiście)

Znalazłem już kilka i najbliżej ideału był Coiban Backup, jednak on nie kasuje plików po zbackupowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Pamiętam, że jak byłem nieco młodszy bawiłem się w takim bardzo fajnym symulatorze kolei. Na mapie 2D o naprawdę nieskomplikowanej grafice rysunkowej układało się tory, dołączało sygnalizację, różne przełączniki, później stawiało na tym wagony, łączyło je ze sobą, dołączano do nich kolej, określało szybkość itp. itd. tworząc ostatecznie sieć torów, po których poruszały się wybudowane przez nas pociągi.
Pytanie zasadnicze: jak się ten program nazywał? Z pewnością było to freeware, gdyż nie jest to skomplikowana aplikacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 07.04.2011 o 19:09, Kwas17 napisał:

Hmm, jaki polecacie program do wycinania i sklejania mp3? No i żeby mi się wyświetlała
ścieżka.

Dobrze nie pamiętam, ale czyżby nie Audacity oferowało taką usługę? Mam program zainstalowany od dawien dawna, lecz siedzi, kurzy się i pewien nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Szukam łatwego programu dzięki któremu stworzę stronę internetową. Podepnę pod obrazek linki itd.
Jestem w tym zielony wiec musze sobie jakos radzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Szukam programu, który by mi muzykę z audioCD przerobił na mp3.

Bo już mnie to irytuje, że nie mogę zarąbistych soundtracków z gier słuchać gdzie chcę, tylko w domu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 26.04.2011 o 16:27, Piciambeer napisał:

Szukam programu, który by mi muzykę z audioCD przerobił na mp3.

Zawsze możesz zgrać starym dobrym Windows Media Playerem. Albo od razu do MP3 (w ustawieniach programu określisz jaka jakość np. 192 lub 320 kb/s) albo najpierw do WAVE, a potem skonwertuj sobie jakimś dobrym programem np. GoldWave''m posiadającym multum opcji kompresji dźwięku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Hej, szukam programu, który po określonym czasie wyłączałby komputer.
a) musiałby móc wyłączyć komputer po około 5-6 godzinach
b) najlepiej, żeby nie był niczym innym poza wyłączaczem (niepotrzebny mi wielozadaniowy organizer czy nic w tym guście)
c) musi też mieć jakiś przycisk, który umożliwiłby łatwe wyłączenie odliczania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować