• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Nazca

Programy - szukam programu

Pytanie

Postanowiłem założyć temat w którym będzie można szukać potrzebnych programów np do przeróbki piosenek, do "rysowania". Bo po co zakładać za każdym razem nowe tematy? No więc z chęcią I skorzystam!
Znacie jakiś program do zmiany formatu filmików .3gp (nakręconych komórką) na jakiś normalny format (.avi) ? Albo program do odtwarzania .3gp na komputerze. Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1167 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Panowie, potrzebuję program do nagrywania gier. Takiego programu przy którym, komputer nie będzie się zamulał do poziomu żenującego. Nie wiem czym ludzie nagrywają takie gry jak np. GTA IV w ładnej rozdzielczości i im komp nie zamula :/ Ja głupiego gameplaya nie mogłem nagrać z FIFY 11 bo jakość była żenująca :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 25.06.2011 o 23:02, Czarek188 napisał:

> Fraps?
Nie ma szans, przy nagrywaniu głupia fifa ma 15 klatek na sekundę... :/

Wiadome, ten programik jest mocno sprzętożerny.
Mam przy sobie listę programów do zrecenzowania, rzucić jej nie rzucę, bo to byłoby nie fair, abyś musiał bawić się w losowe wybieranie, ale np.. taksi? http://taksi.sourceforge.net/
Swego czasu polecała mi jedna osoba, ale nie sprawdzałem go przyznam szczerze.
Jak nie obsługujesz DX wyższych od 9-tki to może być w sam raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ja nagrywałem z GTA IV frapsem na moim nie za dobrym kompiku i z szybkością pomiędzy 20/30 klatek, ale pamiętam, że kiedyś już nawet próbowałem nagrywać powtórki z fify 10 to tutaj akurat bardzo się cięły.

edit.: jeszcze z tego co wiem da się xfirem nagrywać, ale sam nigdy nie próbowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dzięki, wypróbuję ten programik :)
@Kwas17 - Wiesz nie chodzi mi tu o GTA IV. Tą grę podałem tylko dlatego, że jest sprzętożerna a ludzie jakoś nagrywają takie gierki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Szukam programy podobnego do WirlessConsole 3. Potrzebuje go do Windows Server 2008 r2, gdyż nie mogę połączyć się z Wi-Fi. A WirlessConsole 3 nie chce zainstalować się na tym systemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 07.07.2011 o 10:48, fpsiak napisał:

Jest może jakiś darmowy (albo chociaż trial za free na miesiąc) program do robienia logo?


Masz na myśli coś takiego jak np. logo Forda? Czy zielone jabłuszko Apple? Bo jeśli tak to:
Paint...
A na serio - trial Photoshopa, Illustratora bądź innego programu do tworzenia grafiki. Ewentualnie Corel albo (darmowy) Inkscape jeśli wolisz grafikę wektorową.

Ale nie ma dobrych programów które służą "do robienia logo" i zrobią to za ciebie. Inaczej by nie brano za to takiej kasy ^_^ Proponuję raczej żebyś powiedział do czego to logo ma być (tematyka tego co robisz) i jakiś pomysł jeśli masz (np. czy chcesz po prostu jakieś artystycznie wykonane napisy czy może jednak coś graficznego).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 07.07.2011 o 11:38, ziptofaf napisał:

Ale nie ma dobrych programów które służą "do robienia logo" i zrobią to za ciebie. Inaczej by nie brano za to takiej kasy ^_^ Proponuję raczej żebyś powiedział do czego to logo ma być (tematyka tego co robisz) i jakiś pomysł jeśli masz (np. czy chcesz po prostu jakieś artystycznie wykonane napisy czy może jednak coś graficznego).

Chciałbym zrobić coś w, np. ten deseń (SCBoscorelli). Ogólnie to chodzi mi o program, w którym byłyby już gotowe kształty (patrz zdjęcie2). Gram w hattricka i chcę zrobić jakieś logo dla mojej drużyny.
Na innym forum znalazłem jakiś logo maker, przyjrzę się mu i zobaczę co z tego wyjdzie, ale jednak przydałaby się jakaś alternatywa jakby ten program nie wypalił.

Edit: Logo zapisałem w złym formacie toteż tego na około nie powinno być :)

20110707121645

20110707122245

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 07.07.2011 o 12:26, fpsiak napisał:

Chciałbym zrobić coś w, np. ten deseń (SCBoscorelli). Ogólnie to chodzi mi o program,
w którym byłyby już gotowe kształty (patrz zdjęcie2). Gram w hattricka i chcę zrobić
jakieś logo dla mojej drużyny.


Podpowiem - Photoshop (bądź darmowy Gimp tylko wtedy chyba trzeba jeszcze ściągnąć do niego wtyczkę) i wpisz sobie w google vector brushes photoshop, znajdziesz tam seeeeetki różnych kształtów do wykorzystania. Np. takie coś:
http://blog.qbrushes.net/25-free-vector-icons-and-graphics-for-commercial-use/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 07.07.2011 o 12:36, ziptofaf napisał:

Podpowiem - Photoshop (bądź darmowy Gimp tylko wtedy chyba trzeba jeszcze ściągnąć do
niego wtyczkę) i wpisz sobie w google vector brushes photoshop, znajdziesz tam seeeeetki
różnych kształtów do wykorzystania. Np. takie coś:
http://blog.qbrushes.net/25-free-vector-icons-and-graphics-for-commercial-use/

Wielkie dzięki, o coś takiego mi chodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Szukam darmowego (nie chce wersji trial która pozwala skleić/skonwertować tylko kilka minut) i prostego programu który pozwoli mi skleić ze sobą fragmenty filmu będące w jakości 1080p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Odświeżę bo trochę czasu minęło

Szukam darmowego (nie chce wersji trial która pozwala skleić/skonwertować tylko kilka minut) i prostego programu który pozwoli mi skleić ze sobą fragmenty filmu będące w jakości 1080p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Moim zdaniem darmowego do klejenia w takich formatach nie znajdziesz. Albo może i do sklejenia znajdziesz, ale na pewno w takim formacie już nie zapiszesz w takim programiku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 15.07.2011 o 16:55, Kwas17 napisał:

Moim zdaniem darmowego do klejenia w takich formatach nie znajdziesz. Albo może i do
sklejenia znajdziesz, ale na pewno w takim formacie już nie zapiszesz w takim programiku
;)


To jakis platny zaproponuj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować