• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Nazca

Programy - szukam programu

Pytanie

Postanowiłem założyć temat w którym będzie można szukać potrzebnych programów np do przeróbki piosenek, do "rysowania". Bo po co zakładać za każdym razem nowe tematy? No więc z chęcią I skorzystam!
Znacie jakiś program do zmiany formatu filmików .3gp (nakręconych komórką) na jakiś normalny format (.avi) ? Albo program do odtwarzania .3gp na komputerze. Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1167 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 28.09.2011 o 22:16, Tomek1120 napisał:

Szukam programu, w którym np zaznaczę zdjęcia z jakiś wakacji itp a on mi wyszuka czy
gdzieś na dyskach znajdują się takie same pliki. Mam już niezły bałagan na dysku a wydaje
mi się że niektóre zdjęcia są po parę razy w różnych miejscach pozapisywane.


Nie wystarczy użyć opcji szukaj w eksploratorze Windows?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

hej,

Szukam programu, ktory da mi mozliwosc robienia screenow i (najwazaniejsze) zapisywania ich automatycznie do jakiegos folderu - cos jak xfire. Kilka programow juz sprawdzilem, ale niestety przy kazdym trzeba klikac i recznie zapisywac. Będe baaardzo wdzieczny za pomoc

Pozdrówka,
Al

edit: te screeny nie maja byc z gier tylko ogolnie - 'systemowe' :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Hej. Z powodu faktu, że moi sąsiedzi wyraźnie nie rozumieją do czego służą słuchawki, potrzebny mi programik, który będzie nagrywał dźwięk otoczenia powyżej pewnego poziomu głośności. Istnieje coś takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Poszukuję programu do odzyskania hasla do konta Outlook Express. Haczyk jednak w tym, że ma odzyskać hasło z poziomu innego systemu (bo te na którym ogryginalnie był zainstalowany OE padł).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Szukam programu do monitorowania przesyłu danych (ściąganie/wysyłanie). Ważne, żeby dało się jakoś oddzielić pomiar z określonych godzin.

Korzystam z iPlusa, także muszę ograniczać swój transfer. W godzinach 24-9 internet jest bez ograniczeń, co strasznie miesza w dostarczonym liczniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Jest jakiś program który demontuje tematy na zdjęcia w komórce. W sensie obrazki? Bo mam fajy obrazek w temacie (theme) ale nic nie widać jak piszę np smsa czy jak on przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 08.11.2011 o 20:58, Lfdracon napisał:

Przydałoby się wiedzieć, co to za telefon i z jakiego systemu korzysta...

Nokia c6, symbian ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 08.11.2011 o 23:43, mlynar911 napisał:

Nie miałem żadnego punktu zahaczenia ;p

A jakiegoż to punktu zahaczenia wymagało? Wystarczyło wyczytać z pierwszej lepszej specyfikacji telefonu wersję Symbiana i wstukać w Google tę wersję z dopiskiem "editor". Nie wiem, jakiego programu potrzebujesz, ten pozwala edytować pliki .SIS:
http://www.symbian-freeware.com/download-sis-editor.html

I wcale nietrudno go było znaleźć :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować