• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Nazca

Programy - szukam programu

Pytanie

Postanowiłem założyć temat w którym będzie można szukać potrzebnych programów np do przeróbki piosenek, do "rysowania". Bo po co zakładać za każdym razem nowe tematy? No więc z chęcią I skorzystam!
Znacie jakiś program do zmiany formatu filmików .3gp (nakręconych komórką) na jakiś normalny format (.avi) ? Albo program do odtwarzania .3gp na komputerze. Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1167 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 03.05.2014 o 14:15, Szczep_NML napisał:

Ponawiam pytanie. Jak złączyć 11 partów filmu w formacie .flv w 1 duży film?


Użyć jakiegoś edytora video.
Użyj Wax 2.0e. Jest darmowy i obsługuje .flv. Importuj wszystkie części do edytora i połącz je w jakiej kolejności ci pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 03.05.2014 o 14:50, Pawciu45 napisał:

Użyć jakiegoś edytora video.
Użyj Wax 2.0e. Jest darmowy i obsługuje .flv. Importuj wszystkie części do edytora i
połącz je w jakiej kolejności ci pasuje.


Zainstalowałem go, i wygląda na to że nie mogę zaimportować tych partów. Może trzeba jakieś pluginy zainstalować czy coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Jest jakiś program (darmowy), który pozwoli mi skopiować tekst w tabelach z pdf do worda (tak żeby wyglądał tak samo, zostawione formatowanie tabelek itd.)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 02.06.2014 o 15:55, Traitor napisał:

Jest jakiś program (darmowy), który pozwoli mi skopiować tekst w tabelach z pdf do worda
(tak żeby wyglądał tak samo, zostawione formatowanie tabelek itd.)?

Adobe Reader.
Jeżeli dokument daje taką możliwość, to skopiujesz. Jeżeli nie ma możliwości, to żadne programy nie pomogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 02.06.2014 o 16:26, Narmo napisał:

Adobe Reader.
Jeżeli dokument daje taką możliwość, to skopiujesz. Jeżeli nie ma możliwości, to żadne
programy nie pomogą.

Kurde miałem nadzieję, że jest jakiś konwerter plików z pdf na word :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 02.06.2014 o 19:42, Traitor napisał:

Kurde miałem nadzieję, że jest jakiś konwerter plików z pdf na word :/

Jeśli plik jest eee cyfrowy, w sensie pisany był np w wordzie i potem stworzony był z niego plik pdf. To spokojnie konwerterem dasz rade.
Z kolei jeśli był to pdf o korzeniach analogowych (zdjęcia, skany). To jedyną szansą nadzieją są programy OCR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Istnieje program, który sprawdzi mi miesięczny transfer danych? Jestem ciekaw ile GB miesięcznie pobieram, bo nie wiem jaki pakiet danych wystarczyłby mi w przypadku internetu z limitem GB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Poszukuję darmowego programu do zmniejszenia rozmiaru pliku mp4 przy nieznacznej stracie jakości. Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam.

Szukam jakiegoś fajnego programu do obróbki filmów, chodzi mi głownie o przycinanie filmu, składanie "projektu" z wcześniej powycinanych fragmentów, podkładanie lub usuwanie dźwięku i parę opcji dodatkowych które waszym zdanie również powinny znaleźć się w takim programie.
Mile widziana polska wersja językowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Cos darmowego i dobrego do OCR z pdf''a do doc/docx/odt? j. polski i jakosc imho przyzwoita, ale nie moge znalezc niczego co mi w miare dobrze zgra i sformatuje tekst z pdf''a ok. 10 MB (niecale 20 stron).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witajcie :D

Czy ktoś mógłby mi wyjaśnić, czym różni się edycja programu X-Plane 10 z dopiskiem "BEST OF" od tradycyjnej?

Dziękuję i pozdrawiam,
Maciek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 23.12.2014 o 19:20, Jacentix napisał:

Szukam programu darmowego do nagrywania filmów co najmniej na 15 min. Fraps mnie nie
intersuje. Powtarzam MA BYĆ DARMOWY

Jeżeli posiadasz kartę graficzną firmy nVidia skorzystaj z programu GeForce Experience, w którym znajduje się moduł ShadowPlay - służący do nagrywania. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 31.12.2014 o 09:45, Jacentix napisał:

Niestety nie posiadam nVidia.


Open Broadcaster Software.
Standardowo wykorzystywany do streamowania online ale może też zapisywać wideo do pliku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Zostałem uraczony zbiorem kilku tysięcy jednostronicowych plików pdf. Istnieje jakaś program pozwalający na szybkie przejście do kolejnego dokumentu? Coś jak windowsowa przeglądarka obrazów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Poszukuję programu, dzięki któremu mógłbym bindować dźwięki do odtwarzania ich w trakcie rozgrywki sieciowej. Coś jak MCGrzesio, który słynie m.in. z serii Beka z Miksów. Często przesiaduję na TSie i chciałbym troszkę się pobawić. Sugestie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować