• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Nazca

Programy - szukam programu

Pytanie

Postanowiłem założyć temat w którym będzie można szukać potrzebnych programów np do przeróbki piosenek, do "rysowania". Bo po co zakładać za każdym razem nowe tematy? No więc z chęcią I skorzystam!
Znacie jakiś program do zmiany formatu filmików .3gp (nakręconych komórką) na jakiś normalny format (.avi) ? Albo program do odtwarzania .3gp na komputerze. Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1167 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 10.02.2015 o 17:54, Tuchaczevsky napisał:

Poszukuję programu, dzięki któremu mógłbym bindować dźwięki do odtwarzania ich w trakcie
rozgrywki sieciowej. Coś jak MCGrzesio, który słynie m.in. z serii Beka z Miksów. Często
przesiaduję na TSie i chciałbym troszkę się pobawić. Sugestie?


Ponawiam pytanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 23.12.2014 o 19:20, Jacentix napisał:

Szukam programu darmowego do nagrywania filmów co najmniej na 15 min. Fraps mnie nie
intersuje. Powtarzam MA BYĆ DARMOWY


Sprawdź aplikację ekipy Save!Project:

http://www.saveproject.pl/application.php

Łączy w sobie funkcjonalność frapsa, gg, teamspeaka i organizera w jednym. Do tego spore możliwości konfiguracji w przypadku nagrywania video. Przydatne narzędzie, choć niestety mało popularne, a szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Hej, szuka programu który pozowolił by mi na przypisanie klawpiszy powiedzmy W,S,A,D pod strzałki czy też F1-F5 pod Q,W,E,R,T,Y ORAZ przywrócenie domyslnego obłożenia klawiszy jednym Hotkeyem, bez przymusu restartowania komputera przy każdej zmianie, jak ma to miejsce w przypadku SharpKeys czy KeyTweak
Jakieś pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Szukam programu, który po naciśnięciu przypisanego wcześniej klawisza utworzy zrzut ekranu i zapisze go w wybranym przeze mnie folderze. Nie chodzi mi o program do robienia screenshotów z gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam
Szukam darmowego programu do katalogowania zdjęć, artów etc.
To na czym mi zależy to możliwość przypisywania plikom tagów (np. Nature, warrior, weapon, space) oraz tworzenia w samym programie "wirtualnych folderów" gdzie mógłbym umieszczać podobne do siebie arty by móc je potem razem przeglądać. Przez wirtualny mam na myśli że program zapamięta które arty na dysku należą do której kategorii i nie będę musiał tworzyć kopii danego arty by wrzucić do kilku różnych "fizycznych" folderów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Poszukuję programu, który by w tray''u pokazywał aktywność dysku twardego. Do tej pory korzystałem z HDD Perf, ma ładny wskaźnik w formie słupka pokazujący poziom obciążenia dysku, tyle, że po dołożeniu drugiego HDD... Pokazuje łączne obciążenie, tj. jak jeden dysk pracuje a drugi nie, to wskaźnik pokazuje 50%, a mi by pasowało, żeby pokazywał obciążenie dla każdego dysku osobno. Activity Indicator odpada, można uruchomić osobną instancję dla każdej partycji, ale bzdury u mnie pokazuje - dysk pracuje a program mrugnie raz na kilka sekund (przy najszybszym odświeżaniu!). Trochę programów już sprawdziłem, i cóż... Najbliższy ideału jest Free HDD LED http://www.myportablesoftware.com/freehddled.aspx tyle, że ikonki dla każdej partycji wyświetlane są na pływającym pasku, w tray''u tylko "zbiorcza" się wyświetla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam. Potrzebuję pilnej pomocy. Zainstalował mi się wirus przeglądarkowy o nazwie ''mysites123''. Zgodnie z zaleceniami znalezionymi w google usunąłem wszystko z ustawień chrome, następnie próbowałem odinstalować, natomiast po wciśnięciu "odinstaluj" nic się nie dzieje. Próbowałem używać ''ccleaner''- nie pomaga. Istnieje program, który to usunie?Nie mam pojęcia co z tym zrobić, a te cholerstwo tak utrudnia poruszanie się po internecie i spowalnia system, że ledwo mogę cokolwiek na nim zrobić, atakuje reklamami i otwiera niechciane strony. Z góry dziękuję za pomoc.

20160228205045906

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować