• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Nazca

Programy - szukam programu

Pytanie

Postanowiłem założyć temat w którym będzie można szukać potrzebnych programów np do przeróbki piosenek, do "rysowania". Bo po co zakładać za każdym razem nowe tematy? No więc z chęcią I skorzystam!
Znacie jakiś program do zmiany formatu filmików .3gp (nakręconych komórką) na jakiś normalny format (.avi) ? Albo program do odtwarzania .3gp na komputerze. Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1167 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

AviScreen Classic jest darmowym (freeware) programem, który według opisu spełnia Twoje wymagania, jednak go nie testowałem. Mankamentem jest duży rozmiar filmu na wyjściu, ale można go później poddać kompresji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Jak, już znalazłem ten temat to zadam pytanie: Potrzebuję dobrego programy do obróbki zdjęć (wyostrzanie, powiększanie) za jakąkolwiek cenę, bo bardzo go potrzebuję - druga po informatyce pasja - zdjęcia. Z góry dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 18.11.2007 o 20:01, Jackal-pl napisał:

Jak, już znalazłem ten temat to zadam pytanie: Potrzebuję dobrego programy do obróbki zdjęć
(wyostrzanie, powiększanie) za jakąkolwiek cenę, bo bardzo go potrzebuję - druga po informatyce
pasja - zdjęcia. Z góry dziękuję!

Nero Ultra edition. Jest tam snap viewer czy jakoś tak i tam masz pełno opcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 18.11.2007 o 20:02, DartiReviMaster napisał:

> Jak, już znalazłem ten temat to zadam pytanie: Potrzebuję dobrego programy do obróbki
zdjęć
> (wyostrzanie, powiększanie) za jakąkolwiek cenę, bo bardzo go potrzebuję - druga po informatyce

> pasja - zdjęcia. Z góry dziękuję!
Nero Ultra edition. Jest tam snap viewer czy jakoś tak i tam masz pełno opcji



Dzięki. A jakaś alternatywa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 12.11.2007 o 10:16, NuGGet napisał:

Szukam programu którym mogę kręcić filmy z gry. Wiem że jest Fraps, ale on jest płatny, a darmowa
wersja może kręcić chyba tylko 30 sekund. A ja szukam darmowego programu którym można kręcić
film bez ograniczeń czasu.



Fraps ma darmową alternatywę, tylko numerek wersji inny, ale 30minut filmu = 20gb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 11.12.2007 o 16:37, mimin napisał:

szukam dobrego programu który jest: po polsku, łatwy w obsłudze i do pobrania za darmo (najlepiej
pełna wersja za darmo)


Ekhem... a można wiedzieć do czego ten program ma być? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 11.12.2007 o 16:40, hunter22 napisał:

> szukam dobrego programu który jest: po polsku, łatwy w obsłudze i do pobrania za darmo
(najlepiej
> pełna wersja za darmo)

Ekhem... a można wiedzieć do czego ten program ma być? ;)


chodzi o to aby listę programów wypisać spełniający powyższe wymagania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 11.12.2007 o 16:40, hunter22 napisał:

> szukam dobrego programu który jest: po polsku, łatwy w obsłudze i do pobrania za darmo
(najlepiej
> pełna wersja za darmo)

Ekhem... a można wiedzieć do czego ten program ma być? ;)


Oj przepraszam zapomniałem napisać;)
ma on służyć do programowania programów (Tak ja to określam) pisania programów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Poszukuję programu do robienia Gifów. Nie wymagam, jakieś profesjonalnego programu graficznego - chcę tylko żeby zmieniał mi obrazki po kolei. Najlepiej byłoby, gdyby był freeware oraz po polsku (ale nie koniecznie)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

@ Balduran2

proponuję GIMP''a , w pełni za darmo no i po polsku , aczkolwiek co nieco musisz się w nim orientować ;) ( ale nie martw się, nauka tego programy jest bardzo szybka ^^ ) , w razie jakiś problemów z programem pisz na mojego GS''a to postaram się pomóc, albo ,zapodam, jakąś przydatną do tego stronkę ;DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 28.12.2007 o 16:10, KinggAdek napisał:

Szukam firewalla jaki najlepszy i darmowy? proszę o odp. jak najszybciej.


OMG pobierz Avast, on ma coś w rodzaju FireWalla, blokuje próby dostania się na komputer, ani razu mnie nie zawiódł + masz jeszcze w dodatku znakomity program antywirusowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 28.12.2007 o 16:37, Jaki Ganh1 napisał:

> Szukam firewalla jaki najlepszy i darmowy? proszę o odp. jak najszybciej.

OMG pobierz Avast, on ma coś w rodzaju FireWalla, blokuje próby dostania się na komputer, ani
razu mnie nie zawiódł + masz jeszcze w dodatku znakomity program antywirusowy.

mam ,ale mnie zawiódł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Coś Ty taki narwany :)? Jak Ci się tak spieszy, to szukaj sam, zamiast czekać na czyjąś łaskę :).

A tak na serio - sam firewall to nie wszystko. Oprócz niego warto mieć jeszcze przynajmniej jakiegoś antywirusa (nie wspominając o oprogramowaniu antyspyware), poza tym trzeba zrezygnować z korzystania z Internet Explorera (i wszelkich nakładek na niego), znanego też jako Brama Dla Wirusów ;) ("IE służy do przeglądania Internetu z Twojego komputera i na odwrót." ;)). Reasumując:
1. Firewall - Zone Alarm, Sunbelt Kerio Personal Firewall
2. Antywirus - Avira AntiVir Personal Edition Classic, Avast!
3. Antyspyware - SpyBot i Ad-Aware SE Personal
4. Przeglądarka alternatywna - Mozilla Firefox, Opera, Lynx (joke ;))
Ww. programy najlepiej zainstalować na czystym, niezawirusowanym systemie (bo na "zasyfionym" mogą być problemy z ich zainstalowaniem, działaniem lub aktualizacją), antywirusa i antyspyware należy regularnie aktualizować (nie warto instalować dwóch firewalli i antywirusów jednocześnie, bo mogą się "gryźć").

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ja bym inaczej trochę zrobił:

1.Firewall - Zone Alarm
2. Antywirus - Panda (najlepsza, ale nie darmowa, albo MKS Vir, ale AVAST rządzi :)
3. Antyspyware - te co kolega podał są chyba najlepsze
4. Mozzila Firefox FOREVER :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

ja bym jeszcze dodał do tego klienta poczty innego niż oe, np Thunderbirda (czasem bywa wbudowany w przeglądarkę, np Operę czy SeaMonkey (to firefox, ale przebudowany na tej samej zasadzie co Opera czyli program "do wszystkiego" ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować