• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Nazca

Programy - szukam programu

Pytanie

Postanowiłem założyć temat w którym będzie można szukać potrzebnych programów np do przeróbki piosenek, do "rysowania". Bo po co zakładać za każdym razem nowe tematy? No więc z chęcią I skorzystam!
Znacie jakiś program do zmiany formatu filmików .3gp (nakręconych komórką) na jakiś normalny format (.avi) ? Albo program do odtwarzania .3gp na komputerze. Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1167 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 17.04.2010 o 18:08, Czarek188 napisał:

No tak ale nie odtwarza mi niektórych filmów. Może jakiś Codec Pack? Możecie zarzucić
mi jakiś dobry? I chyba jest to legalne?

Media Player Classic powinien sobie poradzić. jeszcze AllPlayera możesz wypróbować. Co prawda w tym drugim, żeby móc pobrać kodeki wszystkie musisz wysłać sms za 4,88, ale odtwarza wszystko wzdłuż i wszerz. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 17.04.2010 o 18:08, Czarek188 napisał:

No tak ale nie odtwarza mi niektórych filmów. Może jakiś Codec Pack? Możecie zarzucić
mi jakiś dobry? I chyba jest to legalne?

K-lite albo CCCP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ja jestem zainteresowany jakimś sprawdzonym programem który będzie brał sygnał z wejścia mikrofonowego i:
1) dawał go na wyjście głośnikowe
2) zapisywał jako plik na dysku twardym.

ew. przeżyję, jak programy będą dwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam. Byłbym wdzięczny za wszelką pomoc. Problem jest taki że mam liveboxa i upierdliwego brata który ładuje po 10 filmów na youtube jednocześnie. Wiadomo jak to się odbija na moim komforcie pracy przy komputerze. W wakacje będę miał szybszego neta, póki co to mam 1mb/s na dwa komputery.

Poszukuję programu dzięki któremu (najlepiej dyskretnie) ograniczyłbym transfer przeznaczony na komputer brata. Po prostu chcę założyć mu blokadę aby nie "brał" całego transferu dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 19.04.2010 o 21:34, m-kirpluk napisał:

Ja jestem zainteresowany jakimś sprawdzonym programem który będzie brał sygnał z wejścia
mikrofonowego i:
1) dawał go na wyjście głośnikowe
2) zapisywał jako plik na dysku twardym.


A program, który masz od sterownika karty dźwiękowej/windowsowe oprogramowanie? Wystarczy nie wyciszać mikrofonu i będziesz miał siebie na głośnikach.
Co do zgrywania to Windows posiada takie coś jak rejestrator dźwięku. Programy są zbędne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 19.04.2010 o 19:56, Buhahahahaha napisał:

Szukam programu, który stworzyłby nowe foldery o przykładowej nazwie a tyle że z kolejną
liczbą po a np. a1, a2, a3 itd.

xplorer² ma duże możliwości jeśli chodzi o działania na folderach (np. masowa zmiana nazw). Nie pamiętam, czy miał taką opcję, bo dawno przestałem korzystać, ale warto się zapoznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 22.04.2010 o 20:49, soshman napisał:

> Szukam programu, który stworzyłby nowe foldery o przykładowej nazwie a tyle że z
kolejną
> liczbą po a np. a1, a2, a3 itd.
xplorer² ma duże możliwości jeśli chodzi o działania na folderach (np. masowa zmiana
nazw). Nie pamiętam, czy miał taką opcję, bo dawno przestałem korzystać, ale warto się
zapoznać.


Da się jakoś w nim cofnąć zmiany? Bo tak mi to zje*ał, że mała głowa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 22.04.2010 o 20:37, Pile napisał:

Poszukuję programu dzięki któremu (najlepiej dyskretnie) ograniczyłbym transfer przeznaczony
na komputer brata. Po prostu chcę założyć mu blokadę aby nie "brał" całego transferu
dla siebie.


Jak dobrze pamiętam, że są takie programy, tylko że ich teraz nazw nie pamiętam, ale polecam fajny programik, który dosłownie na kilka sekund wyłącza Lifebox''a i żeby mu z premedytacją wyłączyć neta na chwilę ;)
Ten program nazywa się: Lifebox Reconnect 2.0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 23.04.2010 o 00:05, Buhahahahaha napisał:

Da się jakoś w nim cofnąć zmiany? Bo tak mi to zje*ał, że mała głowa :/

Wątpię. A co konkretnie się stało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 23.04.2010 o 15:44, soshman napisał:

> Da się jakoś w nim cofnąć zmiany? Bo tak mi to zje*ał, że mała głowa :/
Wątpię. A co konkretnie się stało?


Pozmieniał mi liczby, i tak np w katalogu a1 mam pliki z a240 itd. Teraz to już nvm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dzięki ale nie skorzystam. Livebox jest u mnie w pokoju to mogę równie dobrze wyłączyć wtyczkę :-)

Jednak gdyby ktoś znałby takim program o którym pisałem to byłbym wdzięczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 15.04.2010 o 17:31, Pietro87 napisał:

Audio Tag Tool wyświetla wszystko czego chciałeś, pełne info pliku + dodatkowe informacje
jak właśnie transmisję bitów, kbps itp, itd.

Mógłbyś powiedzieć mi, jak instaluje się ten program? Pobrałem plik tagtool-0.12.3.tar.bz2, rozpakowałem i nie wiem co dalej zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Poszukuje jakiś profesjonalnych narzędzi do obróbki audio, głównie [choć oczywiście nie tylko] do zmiany i modulacji głosu, dla przykładu przerabiania audio na popularne "wiewiórkowe" tony itp bzdety, tylko czegoś naprawdę rozbudowanego [może być to program płatny, byle tylko posiadał jakiś Trial żeby dało się go przetestować przed ewentualnym zakupem].

Co prawda już trochę tego towaru potestowałem ale może ktoś z gramowiczów poleci coś ciekawego co mi jeszcze w ręce nie wpadło, wszelkie sugestie mile widziane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 06.05.2010 o 17:18, Pietro87 napisał:

Poszukuje jakiś profesjonalnych narzędzi do obróbki audio, głównie [choć oczywiście nie
tylko] do zmiany i modulacji głosu, dla przykładu przerabiania audio na popularne "wiewiórkowe"
tony itp bzdety, tylko czegoś naprawdę rozbudowanego [może być to program płatny, byle
tylko posiadał jakiś Trial żeby dało się go przetestować przed ewentualnym zakupem].

Co prawda już trochę tego towaru potestowałem ale może ktoś z gramowiczów poleci coś
ciekawego co mi jeszcze w ręce nie wpadło, wszelkie sugestie mile widziane.


Hmmm...może Sony Sound Forge Pro? Z tym, że do tanich to on się nie zalicza. Z darmowych za to niezłe jest Audacity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Sony Sound Forge Pro powiadasz, a nie omieszkam sprawdzić, zapomniałem o tym progsie a kiedyś czytałem jakąś reckę na jego temat. Thx za tipsa.
A cenę jeśli progs okaże się tym czego szukam może jakoś przeboleje [przeżyłem oryginalnego Photoshopa to i tu pewnie jakoś dam radę], choć przyznaję im niższa by była tym lepiej =)

A aude posiadam oczywiście, nie mniej mimo tego że jak na darmowy program jest naprawdę świetna jednak nie wszystko da radę z nią zmontować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

ok to tak poszukuje kilku programow ktore współdziałają razem.
1) cos w stylu Final cut pro ale :) korzystam z WMM, ale cos mi tam nie gra wiesza mi sie i mam tego dos dlatego szukam (darmowego) programu {kilka propozycji} do obrobki filmow (( tak by obslugiwał takze format jpg)
2) program do obslugi dzwieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam. Potrzebuję przerobić zdjęcie tak aby wyglądało jak szkic albo obraz. Pytanie brzmi: jakim programem to zrobić? Chodzi mi raczej o jakiś gotowy filtr niż "zabawę" z edycją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować