• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Nazca

Programy - szukam programu

Pytanie

Postanowiłem założyć temat w którym będzie można szukać potrzebnych programów np do przeróbki piosenek, do "rysowania". Bo po co zakładać za każdym razem nowe tematy? No więc z chęcią I skorzystam!
Znacie jakiś program do zmiany formatu filmików .3gp (nakręconych komórką) na jakiś normalny format (.avi) ? Albo program do odtwarzania .3gp na komputerze. Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1167 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 02.09.2010 o 20:43, ziptofaf napisał:

A nawet jezioro! Albo rzeka.

sory ale mi poprawia przeglądarka i podkreśla pisownię przez ż ( nie wiem czemu)

Dnia 02.09.2010 o 20:43, ziptofaf napisał:

> lub czy mugły

zapomniałem dopisć ,,by"

Dnia 02.09.2010 o 20:43, ziptofaf napisał:

Mugu Mugu [naśladuję Mooglesy z Final Fantasy]
> ktoś wysłać mi na meila cały program ( zgubiłem 2 płytki xD) miałem jedną do klawiatury

> log. wave i mychy mx revolution
Jeśli nie dasz rady wykonać podanych przeze mnie tych, jakże trudnych do wykonania, kroków,
to zastanowię się nad wysłaniem ci tych plików bezpośrednio.

Lenistwu i nieumiejętności szukania na google krzyczmy stanowcze: "NIE!"

dzięki i sory za nieumiejętność szukania ale nawet dzwoniłem do nich :) i ciągle zajęte (2 razy próbowałem )


o ile pamiętam to chyba 1 obsługuje i mysz i klawiaturę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 09.09.2010 o 20:08, Pitej napisał:

Yo, szukam programu który umożliwia przycięcie (skrócenie, wywalenie fragmentu) mp3 a
najlepiej i filmu.

Do mp3 - GoldWave, do filmu - Virtual Dub albo Windows Movie Maker

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 09.09.2010 o 20:08, Pitej napisał:

Yo, szukam programu który umożliwia przycięcie (skrócenie, wywalenie fragmentu) mp3 a
najlepiej i filmu.


jeśli ci potrzebny tylko żeby skrócić użyj format factory poprostu wybierzesz plik i ko przekształcisz na odpowiednią długość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Nie wiem czy to dobry topic, ale spytam.
Spotkał się ktoś z aplikacją Advanced SystemCare? Jest jakaś godna zaufania, która nie narządzi jakiś szkód w komputerze? Pewien forumowicz podrzucił GameXP, tego używam, ale szukam czegoś ''rozszerzonego''. Mile widziany komentarz. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Do czego chcesz tego programu używać ?
Jeśli do zarządzania ustawieniami systemu tj np wyłączeniem zbędnych usług itp, to imho do tego sam GameXP starcza [do tego robi wygodną kopię bezpieczeństwa]
Jeśli natomiast chcesz używac go do jakiegoś zarzadzania lub automatyzowania czynności jak defragmentacje, czyszczenie rejestru itp - to odradzam.
Nie ze względu na sam program, ale na o wiele lepsze metody na takie zarzadzanie kompem.

Wystarczy sobie CCleanerem raz na kilka dni przeczyścić rejestr i pliki tymczasowe, Defragglerem raz na tydzień-dwa zrobić porządną kompletną defragmentację + Sprawdzanie dysków scan diskiem i tak samo przynajmniej raz na tydzień walnąc sobie kompletny skan antywirusowy + antyspyware/adware.
Do tego używać jakiejsc dobrej wydajnej ochrony - tj dobry sprawny firewall + dobry antywirus i antyspy np : Sunbelt Firewall + Avira + Adaware z darmowej oferty [płatna Avira również jest bardzo dobra]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 20.09.2010 o 19:48, Pietro87 napisał:

Do czego chcesz tego programu używać ?
Jeśli do zarządzania ustawieniami systemu tj np wyłączeniem zbędnych usług itp, to imho
do tego sam GameXP starcza [do tego robi wygodną kopię bezpieczeństwa]
Jeśli natomiast chcesz używac go do jakiegoś zarzadzania lub automatyzowania czynności
jak defragmentacje, czyszczenie rejestru itp - to odradzam.

O! To właśnie ty wrzuciłeś ten programik! Dzięki ci.
Na taką pewną odpowiedź czekałem.
CCleanera używam nawet kilka razy dziennie, full scan robię ~raz na tydzień(AVG, którego chyba wymienię, aktualizacje podejrzanie długo trwają...;Malwarebytes'' Anti-Malware oraz Spybot). Z firewallem mam nieprzyjemne wspomnienia, więc na kompie ''ściany'' nie mam.

Ps. Ww. program przeze mnie w wielu recenzjach ma wspomniane, że nie wiadomo jakie pliki modyfikuje, usuwa - dosyć dziwne, nie? ;) Nie wiesz co robisz, tak można podsumować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Znaczy ja generalnie to zawsze odradzam używanie tweakerów systemu. GameXP to jeden z nielicznych wyjątków, programik przyjemnie wyłącza masę zbędnych usług, do tego lekko tuninguje pewne ustawienia systemowe, ale wszystko miło i kosmetycznie, bez zbędnego przekombinowania.

Jak już coś robić, to najlepiej samemu - optymalizacja plików stronnictwa, pamięci, rejestru, dysków itp, najlepiej robić to własnoręcznie, bez zbędnych programów/tweakerów.
Z tweakerów nie wyciągnie znów tak nie wiadomo jak wiele wydajności na plus, podstawa to poprawna konserwacja kompa we własnym zakresie [wspomniane porządki i skany =)]

Z firewalli naprawdę polecam przetestować Sunbelta, sam używam szmat czasu, komp 100% czysty od ponad 2.5 roku, zero formatów, zero spadku wydajności względem pierwszego dnia po świeżej instalce systemu [a nawet wzrost jest bo doszły z biegiem nowsze lepsze sterowniki do poszczególnych podzespołów]
Wydajny sprzęt to dobrze utrzymany sprzęt - nie potrzeba do tego żadnych zbędnych aplikacji które często robią więcej szkody niż pożytku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 18.10.2010 o 22:20, Gumisiek2 napisał:

Znajdzie się jakiś program, który pozwoli na hurtowe zmniejszenie rozmiaru obrazków?

XnView? Pewien nie jestem, z tego programu korzystałem ponad 2 lata temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 18.10.2010 o 22:20, Gumisiek2 napisał:

Znajdzie się jakiś program, który pozwoli na hurtowe zmniejszenie rozmiaru obrazków?

Kolega wyżej ma rację - xnview spokojnie da radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 25.10.2010 o 15:05, DesMonD__PL napisał:

Witam!
Potrzebuje programu do usuwania drm... Tego zabezpieczenia z płyt ^^
Prosze o pomoc


Nie wiem czy to drm? Chodziło mi o te z Audio-CD (Tracki)
Sorki za wprowadzenie w błąd...

Edit:
Juz chyba pomoc niepotrzebna, sorki za spam
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 27.10.2010 o 18:05, Kuba8132 napisał:

Witam wszystkich.Czy ktoś wie jak się nazywa program do zmiany głosu jak się mówi przez
mikrofon. Proszę podać mi nazwę tego programu.Z góry dziękuje.


MorphVOX ale za darmo jest tylko trial. Większość darmowych aplikacji (a trochę ich jest) co prawda pozwalają na zmianę głosu, ale tylko przy korzystaniu właśnie z nich, więc np. przez Skype tak nie pogadasz. Jeśli jednak to ci wystarcza, to wtedy w sumie starcza zwykły rejestrator dźwięku + Audacity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Jakiś dobry konwenter - trafiłem na FormatFactory, ale jest on godny uwagi?
Ma być bezpłatny, menu języka - obojętny(ale bez przesady z jakimiś egzotycznymi dialektami!) i oczywiście dobry sam w sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować