• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Nazca

Programy - szukam programu

Pytanie

Postanowiłem założyć temat w którym będzie można szukać potrzebnych programów np do przeróbki piosenek, do "rysowania". Bo po co zakładać za każdym razem nowe tematy? No więc z chęcią I skorzystam!
Znacie jakiś program do zmiany formatu filmików .3gp (nakręconych komórką) na jakiś normalny format (.avi) ? Albo program do odtwarzania .3gp na komputerze. Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1167 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Witam.
Szukam programu który by ze zdjęć z aparatu przekonstruowywał tekst który na nich jest do formatu np w notatniku czy w wordzie ;) ?
Coś takiego istnieje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Jeśli są to zdjęcia kartek z wydrukowanym tekstem, możesz spróbować:

Skonwertować JPG do PDF:
http://www.download.net.pl/8123/JPEG-to-PDF/

A następnie PDF wrzucić w ABBY PDF Transformer:
http://www.instalki.pl/programy/download/Windows/odczyt_edycja_pdf/ABBYY_PDF_Transformer.html

Niestety program od ABBY jest płatny, a jego wersja testowa ma ograniczone możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Kilka kwestii ode mnie:
- czy istnieje program, który ukazuję wybraną przez grafikę(w formacie jpg np) po nasunięciu kursora w odpowiednie miejsce na pulpicie/krawędzi ekranu?
- jak wygląda kwestia dobrego programu do sklejania filmików? Który jest dobry na tyle, żeby taki laik jak ja mógł obsłużyć jego na początku, bez większych problemów, a z czasem, żeby aplikacja nie ograniczała jego ;)
- Fraps dalej bezkonkurencyjny do do nagrywania video z gier? Niby jest xfire, ale czuć jego sprzętożerność, a to niemożliwe, żeby niektóre gry tak wolno chodziły przy nim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Może nie do końca dobry temat, ale: szukam sterowników do karty dźwiękowej i WiFi do notebooka Dell Studio 1535, problem jest taki,że producent nie udostępnia sterowników w innej wersji niż na Viste, a obecnie laptop postawiony jest na XP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 14.06.2011 o 11:20, nightfaler napisał:

Może nie do końca dobry temat, ale: szukam sterowników do karty dźwiękowej i WiFi do
notebooka Dell Studio 1535, problem jest taki,że producent nie udostępnia sterowników
w innej wersji niż na Viste, a obecnie laptop postawiony jest na XP.


Sprawdz ten temat:
http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1085646.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Jakiś dobry program do robienia filmów? Windows Movie Maker odpada. Głównie chodzi mi o możliwość zmiany rozdzielczości zapisywanego wideo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 17.06.2011 o 18:52, Kwas17 napisał:

Jakiś dobry program do robienia filmów? Windows Movie Maker odpada. Głównie chodzi mi
o możliwość zmiany rozdzielczości zapisywanego wideo.

Najlepszy jest Sony Vegas, za darmo można triala pobrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Szukam takiego jakby dzienniczka, w którym będę mógł zapisywać różne wydarzenia, również długofalowe np takie trwające 1-2miesięcy. Chcę żeby uruchamiał się przy starcie systemu i pokazywał ile dni zostało do kilu najbliższych wydarzeń. Zależy mi na tym, żeby nie żarło to wiele zasobów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 17.06.2011 o 18:52, Kwas17 napisał:

Jakiś dobry program do robienia filmów? Windows Movie Maker odpada. Głównie chodzi mi
o możliwość zmiany rozdzielczości zapisywanego wideo.

Adobe Premiere - http://www.dobreprogramy.pl/Adobe-Premiere-Pro,Program,Windows,12437.html
Drogi ale jeden z najlepszych.
Lub Ulead VideoStudio - http://www.dobreprogramy.pl/Ulead-VideoStudio,Program,Windows,12095.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

No dobrze, nie jest to może najlepszy temat, ale może ktoś mi pomoże :P
Używam programu Total Video Converter i chcę do jednego filmu dać 2 ścieżki dźwiękowe (z dwóch plików), tak, żeby jeden z nich trwał parę sekund, po czym wkroczy drugi. Mam problem, bo opcja kiedy ma się zaczynać i kończyć dany plik jest, ale działa ona chyba tylko w przypadku video, a nie audio. Ustawiam, ustawiam i nic się nie dzieje. Pierwszy kawałek leci do końca. Pomocy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Aha - jest jeszcze jeden problem. Chcę edytować film o proporcjach panoramicznych, a ten brzydki program ucina mi szerokość :( Zamiast 1200 jest 800.

Jeśli nie ma rozwiązania na te problemy to czy ktoś mógłby mi polecić jakiś dobry, darmowy program do edycji plików wideo (dodawanie audio, wycinanie audio, efekty itp.) który nie będzie ciotą jak Movie Maker i będzie odtwarzał MP4 oraz inne formaty jak flv itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ten program, który zaproponował crackoos jest bardzo dobry "Ulead VideoStudio" - wersja próbna 30 dni, więc spokojnie zdążysz wszystko ładnie tam zrobić jak pisałeś. Jest też prosty w obsłudze, jedyny problem miałem ze znalezieniem już opcji do nagrywania filmiku, a tak to jest ok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

O, dzięki. Z tego wszystkiego nie zauważyłem, że wyżej zostały polecone 2 programy.
Z tym, że nie jest tak kolorowo - Adobe Premiere ściągnąłem, ale on nie chce się instalować na innym Windowsie jak 64 bitowym. Natomiast Ulead Video Studio nie chce mi otwierać plików flv ^^ Finał jest taki, że mam zaśmiecony system jakimiś 2 darmowymi programami i 2-3 wersjami trial. No, ale nic, może miksując możliwości poszczególnych programów zrobię to co chciałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Tak naprawdę to nie ma co ukrywać, że Sony Vegas jest najlepszy, ale tak samo: darmowy krótki trial, a ja szukałem innego, bo miałem na nim bluescreen''y i na krótką chwilę akurat trial "Uleada" mi pomógł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 25.06.2011 o 16:45, Pitej napisał:

Jeśli chcesz tylko ciąć to powinien Ci wystarczyć Mp3 knife.

No tak żeby np z piosenki wyciąć fragment i go potem wrzucić sobie na telefon np ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować