• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Nazca

Programy - szukam programu

Pytanie

Postanowiłem założyć temat w którym będzie można szukać potrzebnych programów np do przeróbki piosenek, do "rysowania". Bo po co zakładać za każdym razem nowe tematy? No więc z chęcią I skorzystam!
Znacie jakiś program do zmiany formatu filmików .3gp (nakręconych komórką) na jakiś normalny format (.avi) ? Albo program do odtwarzania .3gp na komputerze. Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1167 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Znacie jakieś oprogramowanie dla tłumaczy? Płatne, bezpłatne, amatorskie, profesjonalne, nieważne. Ma być dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Szukam programu, który potnie mi ponad 2-godzinny utwór na mniejsze części. Ma ich być ok. 60 i mają mieć różną długość, a zabawa z Audacity będzie zbyt nudna i czasochłonna. Najlepiej, żebym pozaznaczał punkty na osi czasu, a program pociąłby mi utwór na kawałki i wyeksportował je jako pliki MP3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Szukam jakiegoś programu albo sposobu, aby synchronizować jeden, konkretny plik (w folderze jest ich masa) tak aby był do pobrania na necie. Ktoś coś kombinował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 22.12.2013 o 17:29, Zgreed66 napisał:

Szukam jakiegoś programu albo sposobu, aby synchronizować jeden, konkretny plik (w folderze
jest ich masa) tak aby był do pobrania na necie. Ktoś coś kombinował?

Prawdę mówiąc nie czaje o co Ci chodzi, ale dropbox, ew dysk googla tego nie spełniają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Program, który by monitorował stan mojej sieci, i co najważniejsze, pokazywał kiedy dokładnie zostało zerwane połączenie z siecią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Panowie, znacie jakiś program, który pozwoli dzisiejszym procesorom zwolnić do prędkości akceptowanych przez gry powiedzmy z roku 1995?
Odkopałem coś, ale się okazuje, że przesunięcie kursora w mniej niż sekundę przenosi mnie na drugi koniec mapy, a tura przeciwnika trwa krócej niż kliknięcie myszką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 16.03.2014 o 14:50, maniekk napisał:

Panowie, znacie jakiś program, który pozwoli dzisiejszym procesorom zwolnić do prędkości
akceptowanych przez gry powiedzmy z roku 1995?
Odkopałem coś, ale się okazuje, że przesunięcie kursora w mniej niż sekundę przenosi
mnie na drugi koniec mapy, a tura przeciwnika trwa krócej niż kliknięcie myszką.

Stary gry to na dosbox tam wszysko ustawisz łącznie z prockiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dnia 16.03.2014 o 15:21, Carter napisał:

Stary gry to na dosbox tam wszysko ustawisz łącznie z prockiem


Gry dosowe tak, nie gry, które są przeznaczone na windowsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 16.03.2014 o 15:47, maniekk napisał:

Gry dosowe tak, nie gry, które są przeznaczone na windowsa.


A nie próbowałeś ich odpalić w trybie zgodności z najstarszymi systemami ? Nie wiem, czy to coś da. Tak mi teraz wpadło. Ale może spróbuj.

[edit] w trybie zgodności z Win95.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 16.03.2014 o 16:11, Pawciu45 napisał:

> Gry dosowe tak, nie gry, które są przeznaczone na windowsa.

A nie próbowałeś ich odpalić w trybie zgodności z najstarszymi systemami ? Nie wiem,
czy to coś da. Tak mi teraz wpadło. Ale może spróbuj.

[edit] w trybie zgodności z Win95.


Gra się włączy, ale to nie spowoduje, że procesor z prędkości powiedzmy 2 Ghz zwolni do 60Mhz. Tryb zgodności jest po to, żeby w ogóle program się odpalał.
Wyobraź sobie, że oglądasz coś w trybie fast forward.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

A wyłączenie koligacji?
Po odpaleniu gry zminimalizuj ją i wejdź do menedżera zadań. Znajdź proces gry, kliknij prawym przyciskiem myszy i w menu "Ustaw koligację" lub "Koligacja" wyłącz dla tego procesu wszystkie rdzenie, z wyjątkiem jednego.
Alternatywnie można skorzystać z Virtualboxa, czy innego środowiska wirtualnego, gdzie ograniczysz sobie zasoby do takich, jakie będziesz chciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 16.03.2014 o 16:40, Narmo napisał:

A wyłączenie koligacji?
Po odpaleniu gry zminimalizuj ją i wejdź do menedżera zadań. Znajdź proces gry, kliknij
prawym przyciskiem myszy i w menu "Ustaw koligację" lub "Koligacja" wyłącz dla tego procesu
wszystkie rdzenie, z wyjątkiem jednego.
Alternatywnie można skorzystać z Virtualboxa, czy innego środowiska wirtualnego, gdzie
ograniczysz sobie zasoby do takich, jakie będziesz chciał.


Ok, znalazłem. Nazywa się CPUGrabEx, i służy podobno do stresowania procesora, ale dobrze obciąża rdzenie. Najśmieszniejsze jest to, że musiałem obciążyć procesor w laptopie w 90% tym programem, żeby jako tako sobie pograć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Znajdzie się dla mnie jakiś prosty, darmowy program do odtwarzania płyt Blu-Ray? Mam 3 sezony "Idioty za Granicą", każdy z nich świetnie działa zarówno w WMP jak i jakimś wgranym fabrycznie ASUS DVD, ale koncert nagrany na tym samym typie nośnika gryzie się już z wszystkimi znanymi mi programami. Wyskakuje okienko z informacją typu file not supported, albo cannot render the file...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 21.03.2014 o 09:46, Sandro napisał:

Znajdzie się dla mnie jakiś prosty, darmowy program do odtwarzania płyt Blu-Ray?

wg tego artykulu to nie bardzo ;)
http://www.benchmark.pl/testy_i_recenzje/przeczytaj-zanim-kupisz-film-blu-ray.html

A czym już probowales? I jaki masz system? Moze Asusdvd ma jakies update do programu lub napedu?
Sprawdz
vlac + specjalne stery/kodeki
http://vlc-bluray.whoknowsmy.name/

A koncert to nagranie "amatorskie" czy wydanie sklepowe/profesjonalne? Bo moze jest nagrany na nosniku blu-ray, ale kodeki jakies nietypowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 22.03.2014 o 19:54, Sarinew napisał:

A czym już probowales? I jaki masz system?

Win7 64-bit. Próbowałem wszystkich zainstalowanych programów: od WMP, poprzez VLC aż po wspomniany ASUS DVD, ale wszędzie wyskakiwały błędy. Inne płyty BR jednak działają. Tylko z tą jedną mam problem.

Dnia 22.03.2014 o 19:54, Sarinew napisał:

Moze Asusdvd ma jakies update do programu lub napedu?

Ano. Płyta się ładuje, dochodzi do 100% i w tym momencie nie pojawia się klasyczne menu z wyborem scen, ustawieniami języka, napisów itp tylko wyskakuje okienko z informacją, że muszę zaktualizować program do najnowszej wersji aby kontynuować oglądanie. Inne płyty oczywiście działają bez problemów, program mam w najnowszej wersji, a jednak cały czas wyskakuje to okienko.

Dnia 22.03.2014 o 19:54, Sarinew napisał:

A koncert to nagranie "amatorskie" czy wydanie sklepowe/profesjonalne? Bo moze jest nagrany
na nosniku blu-ray, ale kodeki jakies nietypowe?

Profesjonalny, licencjonowany i w pełni legalny produkt. Ściągnąłem wersję próbną programu TotalMedia Theatre 6 i udało mi się w nim odtworzyć koncert. Pozostałe programy w dalszym ciągu nie działają, a ten jest okrojony do 2 tygodni darmowego korzystania więc wcale nie rozwiązało to mojego problemu. Jedyne pocieszenie jest takie, że przynajmniej wiem, że płyta jest w porządku, bo w pewnym momencie zaczynałem podejrzewać, ze trafił mi się jakiś felerny egzemplarz. Cóż, może faktycznie pobawię się z jakimiś kodekami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować