• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Nazca

Programy - szukam programu

Pytanie

Postanowiłem założyć temat w którym będzie można szukać potrzebnych programów np do przeróbki piosenek, do "rysowania". Bo po co zakładać za każdym razem nowe tematy? No więc z chęcią I skorzystam!
Znacie jakiś program do zmiany formatu filmików .3gp (nakręconych komórką) na jakiś normalny format (.avi) ? Albo program do odtwarzania .3gp na komputerze. Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1167 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

No więc wyjeżdżam na najbliższy tydzień i zostawiam kompa pod "opieką" kuzynki. Jako, ze w zeszłym roku coś takiego skończyło się PC-tem w serwisie, to tym razem chcę mieć chociaż pewność, że to nie był wypadek.
A więc potrzebuję programu, który działa cały czas i sprawdza wszystko, co dzieje się w systemie. Znajdzie się coś takiego (może być nawet jakaś wersja Trial)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

A nie prościej założyć hasło administracyjne a kuzynce dać tylko dostęp gościa? Wtedy nic szkodliwego nie zainstaluje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 08.07.2008 o 16:40, Fumiko napisał:

A nie prościej założyć hasło administracyjne a kuzynce dać tylko dostęp gościa? Wtedy
nic szkodliwego nie zainstaluje...

Mi właśnie chodzi o to, aby tylko wiedzieć co się stało. Chcę się upewnić, czy w zeszłym roku był to tylko wypadek, czy też jednak celowe działania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 08.07.2008 o 16:45, ziptofaf napisał:

Mi właśnie chodzi o to, aby tylko wiedzieć co się stało. Chcę się upewnić, czy w zeszłym
roku był to tylko wypadek, czy też jednak celowe działania.


To ja proponuje tzw. "zrzutka". Program który robi automatycznie co wyznaczony okres czasu zrzut ekranu. Nazw konkretnych w tej chwili nie pamiętam, ale mogę popytać po znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Zassij HyperCam - Jest niezarejestrowany ale nie jest Trial - jest shareware
Tak masz więcej Plusów:
- Nie ociąża kompa i nie zacina się komp
- Możesz widzieś ciągły film (nie musisz patrzyć w "urywany film")
- Można zapisywać film w różnych formatach (chyba)

Zamiast zdjęć filmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 14.07.2008 o 16:23, zerohunter napisał:

Zna ktoś jakiś program żeby np. z pliku tekstowego notatnika zrobić e-booka?

Znaczy co, chodzi ci o PDF-a?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Potrzebuję na szybko jakiś mały programik, który w prosty sposób zmieni mi filmik z rozszerzeniem ".mp4" na ".3gp". Znacie coś takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 24.07.2008 o 21:55, Igor FCBayern napisał:

Potrzebuję na szybko jakiś mały programik, który w prosty sposób zmieni mi filmik z rozszerzeniem
".mp4" na ".3gp". Znacie coś takiego?

http://www.programosy.pl/kategoria,obrobka_i_konwersja_video,1,1.html
http://pclab.pl/file1397.html
ewentualnie wpisz w googlach "konwersja mp4 -3gp" i już masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Szukam programu do deformacji głosu z mikrofonu, najlepiej żeby nagrywał oraz dawał głos jak mówię od razu przez głośnik, tylko nie AV VCS Diamond, bo jest płatny, i nie ma odblokowanych opcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ja natomiast szukam programu do podcinania dźwięków w formacie MP3 lub podobnych na kawałki i ich sklejaniu. Oczywiście wersja freeware, niekoniecznie musi być po polsku ale byłbym uradowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

hej szukam programu by mozna nagrac filmik z gry posadam hypercamera ale jak mam sobie obejrzec to obraz jest nie taki kolory rozpaprane i pelno kwadracikow a gre mam na 800X600 i szukam czegos lepszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 01.08.2008 o 20:57, Mate0 napisał:

hej szukam programu by mozna nagrac filmik z gry


Fraps... kilka prob i troche treningu to bedziesz robic "dziela"... sam robie filmiki z gier Frapsem i w necie je mam na YT, moze nie sa super popularne, ale raczej dobrze zrobione :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Uhm, nie wiem czy to nazwać programem czy grą. Chodzi mi o symulator... zmieniania biegów w manualnej skrzyni biegów. Ważne, aby wykonywać to tak jak naprawdę, najlepiej za pomocą myszki. Niekoniecznie musi być też jazda pojazdem, ale żeby była możliwość zmiany biegów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować