• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Nazca

Programy - szukam programu

Pytanie

Postanowiłem założyć temat w którym będzie można szukać potrzebnych programów np do przeróbki piosenek, do "rysowania". Bo po co zakładać za każdym razem nowe tematy? No więc z chęcią I skorzystam!
Znacie jakiś program do zmiany formatu filmików .3gp (nakręconych komórką) na jakiś normalny format (.avi) ? Albo program do odtwarzania .3gp na komputerze. Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1167 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 18.08.2008 o 21:23, Lukas813 napisał:

Szukam programu żeby móc zobaczyc co zawala mi pamięc ram i zebym mógl usunąc to co mi
tak zawala.

program ten nazywa się menager zadań i jest wbudowany w windowsa (wciśnij ctrl + alt + delete) zaś usuwaniem zbędnych danych z ramu zajmie się system gdy ta stanie się potrzebna. oczywiście są programy które generując sztuczne zapotrzebowanie na pamięć powodują przeniesienie części danych na dysk, ale spowalniają one kompa (bo jak będą potrzebne to je trzeba będzie z wolniejszego od pamięci dysku wczytać).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 18.08.2008 o 21:23, Lukas813 napisał:

Szukam programu żeby móc zobaczyc co zawala mi pamięc ram i zebym mógl usunąc to co mi
tak zawala.


Ja bym ci polecił Odkurzacz Proffesjonal Bardzo dobry polski program za którego pomoc możesz usunąć auto uruchamianie zbędnych i niebezpiecznych procesów a także wyczyścić swój komputer ze zbędnych plików i programów. Bardzo prosty w obsłudze.

Lub drugi program do sprawdzania czy nie ma na komputerze zbędnych procesów a nazywa się RKDetectorv0.62

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

No więc szukam programu do szkicowania. Mam w domu tablet, ale dołączone oprogramowanie to chłam. Używam na razie ArtRage, ale on z kolei nie nadaje się za bardzo do tworzenia postaci. Czy zna ktoś dobry program do tego celu? (Paint odpada :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ja szukam czegoś do edytowania muzyki. Najlepiej proste w obsłudze bo nie chce mi się poświęcać następnego czasu na dojście do tego jak to, jak tamto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0


Fajny program. Jedyne co złe to jak chcę coś zapisać w mp3 to mi sugeruje żebym ściągnął jakiś program do odtwarzania mp3. No dobra, jedziemy dalej. Wybieram gdzie chcę zapisać, ok. Znowu mi sugeruje żebym ściągnął, znowu go uciszam, dobra. i teraz powracam do sytuacji przed kliknięciem "save". A ja winampa mam kurde!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 02.09.2008 o 20:08, ziptofaf napisał:

No więc szukam programu do szkicowania. Mam w domu tablet, ale dołączone oprogramowanie
to chłam. Używam na razie ArtRage, ale on z kolei nie nadaje się za bardzo do tworzenia
postaci. Czy zna ktoś dobry program do tego celu? (Paint odpada :))


Pixarra''s TwistedBrush, Alais Sketchbook Pro, Ambient Design''s ArtRage 2, AutoDesk Sketchbook Pro, CorelDRAW xD, Adobe Illustrator. Te nazwy to w necie znalazłem, rozkwinić je sam musisz :D a i te potłuszczone to były jakieś zachwalane xD. Mam nadzieje że wstawisz rysunki na GSa ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mógłby mi ktoś podać nazwę programu, ktorym mógłbym nagrać gameplay z gier typy Medal of Honor, czy Fifa?

Z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 06.09.2008 o 17:41, Yutima napisał:

Mógłby mi ktoś podać nazwę programu, ktorym mógłbym nagrać gameplay z gier typy Medal
of Honor, czy Fifa?

Z góry dziękuję


Polecam Fraps lub GameCam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 11.09.2008 o 16:56, szypek26 napisał:

> Jaki jest darmowy program w którym możemy przekonwertować plik muzyczny na mp3?

a co, mp3 to nie plik muzyczny? ;) jeśli ci chodzi o np. wma->mp3 to ten jest bardzo
fajny
http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=295&CDex+1.51


Heh może troche zle napisałem ;p a bedzie działał pod Viste ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 11.09.2008 o 16:59, Ludvic napisał:

Heh może troche zle napisałem ;p a bedzie działał pod Viste ?

powinien działać... spróbuj, kompa ci nie zje... ewentualnie ściągnij wersję 1.7 [beta - najnowsza]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

A ja szukam czegoś dobrego do konwersji plików wideo (avi. irp.) na 3gp. bo kilka znalazłem to albo nie działały albo konwertowały w połowie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować