• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Nazca

Programy - szukam programu

Pytanie

Postanowiłem założyć temat w którym będzie można szukać potrzebnych programów np do przeróbki piosenek, do "rysowania". Bo po co zakładać za każdym razem nowe tematy? No więc z chęcią I skorzystam!
Znacie jakiś program do zmiany formatu filmików .3gp (nakręconych komórką) na jakiś normalny format (.avi) ? Albo program do odtwarzania .3gp na komputerze. Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1167 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

W związku z tym że darmowy się kończy chcę kupić właśnie ten z linku ale nic nie jest napisane jeśli chodzi o okres ochrony POMOCY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 30.04.2013 o 17:51, mocxd napisał:

http://www.empik.com/norton-internet-security...lektronika-p
Mam problem mianowicie potrzebuje antyvirusa na 3 komputery (2 stacjonarne i laptopa
) z tego korzystałem w darmowej wersji i zastanawiam się nad kupnem, tylko nie wiem jaki
okres obejmuje ochrona.
Proszę o szybką odpowiedź. Z góry dzięki

Dosłownie 2 posty wyżej...
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=21598&pid=1099

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 14.06.2013 o 19:51, Slaverox napisał:

Siema.
Szukam programu do generowania(jak to nasze prawo określa) "Sygnałów dźwiękowych o zmiennym
tonie".

gosh..
Audacity

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Szukam programu, który potrafi przeformatować partycję z tych linuxowych na te windowsowe i ją dowolnie podzielić. Partition Magic nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 07.07.2013 o 22:52, Sigu napisał:

Szukam programu, który potrafi przeformatować partycję z tych linuxowych na te windowsowe
i ją dowolnie podzielić. Partition Magic nie działa.

Instalator Windows.
lolololol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 08.07.2013 o 01:23, Sigu napisał:

Bardzo śmieszne. Nie chce mi się przeinstalowywać Windowsa.

To nie jest śmieszne a proste i szybkie.....
Z bootuj jakiś instalator windowsa dojdź do momentu gdzie dzielisz dysk na partycje i pobaw sie tylko tymi na których miałeś Linuxa (czytaj usuń i zpartycjonuj od nowa). Partycji z windowsem nie ruszaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 07.07.2013 o 22:52, Sigu napisał:

Szukam programu, który potrafi przeformatować partycję z tych linuxowych na te windowsowe
i ją dowolnie podzielić. Partition Magic nie działa.


A z poziomu Windowsa się nie da? W PanelSterowania->Narzedzia administracyjne ->Dyski(czy coś).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 08.07.2013 o 01:23, Sigu napisał:

Bardzo śmieszne. Nie chce mi się przeinstalowywać Windowsa.

GParted, wbudowane narzędzie Windowsa, Wbudowane narzędzie Linuxa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

@All
GParted, jedyny użyteczny Linux pozwolił mi to zrobić. Dystrybucja oparta na Debianie pozwala sformatować dowolnie dyski. Całkiem niezłe narzędzie.
Oczywiście po drodze usunąłem MBR, przeinstalować system (Linuxa) dwa razy, ale teraz problem jest rozwiązany. Dzięki za pomoc/starania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Szukam darmowego, nieskomplikowanego programu symulującego ruch drogowy.
Mi wystarczy by można było wyznaczyć drogi (też jednokierunkowe), skrzyżowania, ronda, poustawiać skrzyżowania i rózne pasy, po czym puścić wirutalne samochodziki i obserwować płynność ruchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 27.08.2013 o 19:01, korinek2 napisał:

Szukam dobrego programu do przywracania danych z dysku. Płatnego z komercyjnym użyciem.
Ktoś, coś poleci ?


Jak zawsze w takiej sytuacji - żaden. Jeśli mowa o naprawdę istotnych plikach to używanie programów ''odzyskujących dane'' jest najgłupszym co możesz zrobić. Jeśli doszło do utraty danych to wyłącz komputer, odłącz dysk i ślij od razu do firmy Ontrack. Wezmą z 1800 zł (chyba że jakoś po znajomości) ale to jedyny sposób żeby mieć w zasadzie gwarantowane odzyskiwanie danych zamiast zabawy w ''programiki'' (a bądźmy szczerzy, ja jakoś bardziej wierzę metodom które korzystają z mikroskopów elektronowych i w razie czego nawet podmianie części dysku które sprawiają problemy w warunkach laboratoryjnych przy odzyskiwaniu niż softowi który działa NA TYM SAMYM SYSTEMIE NA KTÓRYM DOSZŁO DO ZNIKNIĘCIA PLIKÓW A CHWILĘ PÓŹNIEJ ICH NADPISANIU...).

Więc tak naprawdę aplikacje komercyjne nie istnieją w tym temacie i są stratą czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Szukam programu, który pokazuje w czytelny i najlepiej minimalistyczny sposób ilość użytego ramu i procesora (podobnie jak MiniBin pokazuje kosz).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Szukam programu do mierzenia faktycznej prędkości sieci LAN między różnymi urządzeniami. Nawet, jeżeli program sprawdzi jedynie prędkość między kilkoma komputerami, to będzie dobrze, ale jeżeli znajdę jakąś appkę na Androida i iOS to też będzie fajnie. Przydałoby się, aby program miał możliwość odpalenia przez harmonogram zadań, abym mógł sprawdzić obciążenie dużej sieci w sytuacji, gdy na przykład kilka komputerów próbuje dostać się do plików na jednym serwerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam wszystkich ;)
Potrzebuję programy dzięki któremu nagram filmik na youtube z jakiejś gry. I w rogach ekranu będzie widać zrzuty z Kamerki mojej oraz 3 z moich znajomych tak aby każdego ujęcie z Kamerki się nagrało w rogach ekranu....
Pilne ponieważ chcemy sobie ponagrywać filmiki grając razem i tak żeby było nas widać

Z góry dziękuję za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować