Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Darmowe rozszerzenie Lineage'a II dostępne!

13 postów w tym temacie

Wielka gratka dla fanów :-) Zaobserwowałem zjawisko ;> Kolejne epizody LII pojawiają się coraz częściej :D:D

Pozdrawiam,
sferis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ych...szkoda, że zamknięty został serwer l2x, na którym dawno temu sobie pogrywałem. Chociaż z drugiej strony może i dobrze się stało, bo L2 zjadał mi potwornie dużo czasu i nie raz bliski byłem uwalenia sesji ;-) Ale może w wakacje zainwestuję w karty prepaid i potnę od nowa ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2007 o 11:21, Niesiej napisał:

dlamnie ta gra to kaszana razem z warcraftem są to takie lipne gry ze sraciś nanich fortune
a bo co

mam je w D*P*E


Prosze przyznaj się że grasz w tibie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2007 o 16:59, Ardaren Ziom napisał:

> dlamnie ta gra to kaszana razem z warcraftem są to takie lipne gry ze sraciś nanich fortune

> a bo co
>
> mam je w D*P*E

Prosze przyznaj się że grasz w tibie :P


Tja... W Tibię i to jeszcze na serwerach stawianych przez ''fanów'' z ratami 100x all :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tresci newsa jest blad w nazwie dodatku. Powinno byc:

Lineage2 The Chaotic Throne - Interlude

Poza tym azjaci sa jeden dodatekdo przodu przed euro i amerykancami. U nich juz jest:

The Chaotic Throne - Kamael

Azjaci ciesza sie juz nowa rasa i innymi dodatkami na ktore my bedziemy musieli poczekac pol roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było jakby można było kupić w sklepie GRAM europejską wersję INTERLUDE albo The Epic Collection , a
nie tak jak teraz jest że lineage 2 zawiera najnowszy dodatek Chronicle 4 Scions of Destiny , chociaż już
Chronicle 5 Oath of Blood i The Chaotic Throne INTERLUDE jest ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować