Zaloguj się, aby obserwować  
smuggler

CDA Spec 01/07

289 postów w tym temacie

Dnia 13.04.2007 o 22:47, PAPISHON napisał:

Obawiam się, że młodzi gracze nie docenią wspaniałem gry Another World. Bo wiadomo, teraz liczy
się grafika i inne badziewia, które tak naprawdę są nie potrzebne. Another World to nie jakaś
zwykła gra, to gra legenda... jak dla mnie jest to pierwsza gra która mogłaby występować o
miano najlepszej gry wszechczasów.



Z tym postem się nie do końca zgadzam !!! Przynajmniej jeśli chodzi o mnie. Dla mnie nie grafika jest najważniejsza (te wszystkie vertex, pixel shadery). Mam dość stary komputer i większość nowych gier mi nie chodzi. Niektórzy nie grają w Gothica (I i II) bo paskudna grafika. Ja zacząłem grać miesiąc temu i jakoś mnie grafika nie odstraszyła - gram do tej pory (przynajmniej chodzi mi na najwyższych :P) to samo z Heroes III i kilkoma starszymi produkcjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2007 o 22:47, PAPISHON napisał:

Obawiam się, że młodzi gracze nie docenią wspaniałem gry Another World. Bo wiadomo, teraz liczy
się grafika i inne badziewia, które tak naprawdę są nie potrzebne. Another World to nie jakaś
zwykła gra, to gra legenda... jak dla mnie jest to pierwsza gra która mogłaby występować o
miano najlepszej gry wszechczasów.


Ja jestem bardzo młodym graczem. Pod względem wieku i stażem. Mam taką ochote zagrać AW od jakiegoś czasu, a te różne duperele o grafice to dla mnie tylko dodatek do gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I dobrze robisz kolego. W grach liczy się tylko grywalność, a nie graficzne śmiecie. Ja do dzisiaj gram w np. Micro Machines z 1991 roku. Jestem "oldkulowcem" i się tego nie wstydzę... denerwuje mnie jedno, niektórzy gracze wyśmiewają mnie z tego powodu...

Aroski- myślałem, że tacy gracze jak Ty nie istnieją, myliłem się i jestem pozytywnie zaskoczony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jedyne 15 lat i nie wiem czemu,ale dziwnie się podniecam taki grami jak :Super Mario Bros,Tetris,Pac-man,Pong
Poza tym wychowałem się na Mario 64 (tak wiem,że to z konsoli,ale najpierw miałem NINTENDO 64, a potem kompa).
Lubię grać w coś,co ma grafike lepszą niż moje okno,ale nie przykładam do tego wagi.
Chyba,że mówimy o nowszej grze, w tym przypadku grafa na poziomie pierwszego Sonica jest nie na miejscu.
Pzdr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 12:10, dominik000 napisał:

co tu można pisać jak nikt nic(raczej)nie wie o specjalnym CDA?

Piszemy tu o grach jakie będą ? Albo o tym co może będzie i nasze domysły ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 12:10, dominik000 napisał:

co tu można pisać jak nikt nic(raczej)nie wie o specjalnym CDA?


Jak to nikt nic nie wie ??? Przeczytaj posta od pierwszej strony, wejdź na stronę CDA to się dowiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 12:45, dominik000 napisał:

Znalazłem pełniaki:
Another World 2006 PL
DevastationZone Troopers
Outfront: Na Tyłach Wroga/Faces of War PL
Star Wolves PL
Three Kingdoms: Fate of the Dragon


Dostałeś informacje gdzie jest zapowiedź tego numeru .
może to ci pomoże ->
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=21606&pid=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 10:33, PAPISHON napisał:

I dobrze robisz kolego. W grach liczy się tylko grywalność, a nie graficzne śmiecie. Ja do
dzisiaj gram w np. Micro Machines z 1991 roku. Jestem "oldkulowcem" i się tego nie wstydzę...
denerwuje mnie jedno, niektórzy gracze wyśmiewają mnie z tego powodu...

Aroski- myślałem, że tacy gracze jak Ty nie istnieją, myliłem się i jestem pozytywnie zaskoczony
:)

juz niegadajcie ze grafa sie nieliczy.... oczywiscie ja jeszcze gram w diablo 2 (znaczy sie niedawno przestalem) i rozne gry ze starsza grafa... ale dobra grywalnosc + dobra fabula + wypas grafa = hit... ofc bez dobrej grafy tez moze byc hit ale napewno lepiej patrzec na cos pieknego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 13:16, dominik000 napisał:


>
> Dostałeś informacje gdzie jest zapowiedź tego numeru .
> może to ci pomoże ->
> http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=21606&pid=1
Co ma mi niby pomóc, informacje o pełniakach mam z forum na stronie cd action.


to była ironia... Kolega miał na myśli, że my już te tytuły znamy i wiemy, że bd w CDA, ponieważ na pierwszej stronie tego tematu wszystko pisze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coraz bardziej mnie wszyscy przekonują do kupna CDA :P (ja kupuję Clicka!) no i chyba się skuszę...Ale za miesiąc może :D Ale 14.90 zł ;/ Trochę dużo...Tak ja wiem, że zaraz mi wszyscy napiszą, ze jest pełno gier na płycie, ale ja prawie nigdy takich gier z płyt nie instaluje...bo mnie nie interesują :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no no no! Minipecik do Gw :) Ciekawe czy wreszcie mi się coś ciekawego uda wylosować (ja chcę minirurika! :) Małe sprostowanie co do słów Smugglera, że nie da się minipetów zdobyć inaczej niż przez kody aktywujące: każda postać dostaje na urodziny prezent - minipeta :)

Another World - zagram z przyjemnością, Star Wolves - świetna gierka, ale porównywanie jej do homeworld, to tk jak porównywać np. Obliviona do Guild Wars - obie gry są świetne, ale zupełnie inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stare gry fajne są, ale jeszcze fajniejsze są gry stare EMULOWANE. Lubię te pikselozowate, ale kolorowe graficzki np. z Super Nintendo. Ostatnio gram w Final Fantasy VI (albo III, w wersji amerykańskiej) i muszę powiedzieć, że gry ze snesa to jedne z fajniejszych, w jakie grałem, przynajmniej pod względem jRPG, bo tych jest nań chyba najwięcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 13:29, Oskar24 napisał:

Ale 14.90 zł ;/ Trochę dużo...Tak ja wiem, że zaraz mi wszyscy napiszą,
ze jest pełno gier na płycie, ale ja prawie nigdy takich gier z płyt nie instaluje...bo mnie
nie interesują :D


W takim razie masz ponad 150 stron do poczytania ;P W CDA wszystko jest prawie najlepsze ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 13:29, Oskar24 napisał:

Coraz bardziej mnie wszyscy przekonują do kupna CDA :P (ja kupuję Clicka!) no i chyba się skuszę...Ale
za miesiąc może :D Ale 14.90 zł ;/ Trochę dużo...Tak ja wiem, że zaraz mi wszyscy napiszą,
ze jest pełno gier na płycie, ale ja prawie nigdy takich gier z płyt nie instaluje...bo mnie
nie interesują :D


Nie tylko gry. Kawał dobrej, solidnej i śmiesznej lektury do czytania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować